Hledat

Ubytování

Popis ubytování Casa de Pueblo en Navarres

Casa de Pueblo cs Navarres se nachází v Navarrés a nabízí zahradu a terasu. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Prázdninový dům je vzdálený 49 km od Valencie a 47 km od města Gandía. Na letiště Valencia je to 47 km. 39 km od Cullery. Tento prázdninový dům má 5 ložnic, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny s bidetem.

Jiná ubytování ve městě Navarrés

Balcón de las Fuentes

9,7

Balcón de las Fuentes

Ubytování (Apartmán) Balcón de las Fuentes. Balcón de las Fuentes is set in Navarrés and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Balcón de las Fuentes se nachází ve městě Navarrés (Španělsko - Valencijské společenství).

Casa Esquilador

9,4

Casa Esquilador

Ubytování (Apartmány) Casa Esquilador. Situated in Navarrés, 30 km from Xàtiva, Casa Esquilador features a bar and free WiFi. Ubytování Casa Esquilador se nachází ve městě Navarrés (Španělsko - Valencijské společenství).

El Cielo Rural

9,3

El Cielo Rural

Ubytování (Prázdninový dům) El Cielo Rural. El Cielo Rural is located in Navarrés and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytování El Cielo Rural se nachází ve městě Navarrés (Španělsko - Valencijské společenství).

La Gata Mala

8

La Gata Mala

Ubytování (Prázdninový dům) La Gata Mala. La Gata Mala se nachází v Navarrés a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 39 km od Cullery. Ubytování La Gata Mala se nachází ve městě Navarrés (Španělsko - Valencijské společenství).

CASA REME

CASA REME

Ubytování (Prázdninový dům) CASA REME. CASA REME se nachází v Navarrés a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a zahradu. Ubytování CASA REME se nachází ve městě Navarrés (Španělsko - Valencijské společenství).

Casa Ramos

Casa Ramos

Ubytování (Apartmán) Casa Ramos. Located in Navarrés in the Valencia Community region, Casa Ramos has a garden. The air-conditioned accommodation is 30 km from Xàtiva. Ubytování Casa Ramos se nachází ve městě Navarrés (Španělsko - Valencijské společenství).

Villa española, Casa del Nene

Villa española, Casa del Nene

Ubytování (Vila) Villa española, Casa del Nene. Villa española, Casa del Nene se nachází ve městě Navarrés a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Villa española, Casa del Nene se nachází ve městě Navarrés (Španělsko - Valencijské společenství).

Las Palmeras Casa Rural

Las Palmeras Casa Rural

Ubytování (Prázdninový dům) Las Palmeras Casa Rural. Las Palmeras Casa Rural se nachází ve městě Navarrés ve Valencii a nabízí terasu a výhled na jezero. Ubytování Las Palmeras Casa Rural se nachází ve městě Navarrés (Španělsko - Valencijské společenství).