Hledat

Ubytování

Casa de Pascual Prázdninový dům

Senda de los Jinetes, 30510 Yecla, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Pascual. Casa de Pascual se nachází v Yeclu a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Casa de Pascual se nachází ve městě Yecla (Španělsko - Murcie).

Popis ubytování Casa de Pascual

Casa de Pascual stojí 25 km od Almansy a 21 km od Villeny. Prázdninový dům má 3 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na bazén. Na letiště Alicante je to 61 km. Casa de Pascual se nachází v Yeclu a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Na místě je dětské hřiště. Hosté si mohou zaplavat ve venkovním bazénu, věnovat se pěší turistice nebo cyklistice nebo relaxovat v zahradě a využívat gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Yecla

Casa Rural Casa Máxima

9,6

Casa Rural Casa Máxima

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Casa Máxima. Casa Rural Casa Máxima is located in the Sierra Salinas Nature Reserve, 7 km from Yecla. Ubytování Casa Rural Casa Máxima se nachází ve městě Yecla (Španělsko - Murcie).

CASA VIDAL RELAX AL PIE DE LA SIERRA

9,6

CASA VIDAL RELAX AL PIE DE LA SIERRA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA VIDAL RELAX AL PIE DE LA SIERRA. Set in Yecla, CASA VIDAL RELAX AL PIE DE LA SIERRA offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování CASA VIDAL RELAX AL PIE DE LA SIERRA se nachází ve městě Yecla (Španělsko - Murcie).

Las 9 Candelas

9,5

Las 9 Candelas

Ubytování (Prázdninový dům) Las 9 Candelas. Set in Yecla in the Murcia region, Las 9 Candelas features a patio. Ubytování Las 9 Candelas se nachází ve městě Yecla (Španělsko - Murcie).

Alojamientos Libertad

9,5

Alojamientos Libertad

Ubytování (Aparthotel) Alojamientos Libertad. Alojamientos Libertad se nachází ve městě Yecla v regionu Murcia a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Alojamientos Libertad se nachází ve městě Yecla (Španělsko - Murcie).

Casa rural el Carmen de la Sierra

9,5

Casa rural el Carmen de la Sierra

Ubytování (Prázdninový dům) Casa rural el Carmen de la Sierra. Casa rural el Carmen de la Sierra se nachází 11 km od Yecla v regionu Murcia a 73 km od Alicante. Ubytování Casa rural el Carmen de la Sierra se nachází ve městě Yecla (Španělsko - Murcie).

VILLA MARÍA

9,4

VILLA MARÍA

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA MARÍA. Set in Yecla, VILLA MARÍA offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování VILLA MARÍA se nachází ve městě Yecla (Španělsko - Murcie).

Chalet piscina

9,4

Chalet piscina

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet piscina. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Chalet piscina provides accommodation in Yecla with free WiFi and garden... Ubytování Chalet piscina se nachází ve městě Yecla (Španělsko - Murcie).

Casa Rural el Castillico

9,3

Casa Rural el Castillico

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural el Castillico. Casa Rural el Castillico is on a hill, 10 minutes’ walk from the centre of Yecla. Ubytování Casa Rural el Castillico se nachází ve městě Yecla (Španělsko - Murcie).

HOLIDAYS MIRANA

9

HOLIDAYS MIRANA

Ubytování (Penzion) HOLIDAYS MIRANA. Set in Yecla, HOLIDAYS MIRANA features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování HOLIDAYS MIRANA se nachází ve městě Yecla (Španělsko - Murcie).

Casa Rural Finca Juanamare

8,9

Casa Rural Finca Juanamare

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Rural Finca Juanamare. Casa Rural Finca Juanamare se nachází v Yecla a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Rural Finca Juanamare se nachází ve městě Yecla (Španělsko - Murcie).

Casa Rural El Llano Quintanilla

8,9

Casa Rural El Llano Quintanilla

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural El Llano Quintanilla. Offering fantastic views of the Sierra Salinas Mountains Casa Rural El Llano Quintanilla is set 6 km outside Yecla. Ubytování Casa Rural El Llano Quintanilla se nachází ve městě Yecla (Španělsko - Murcie).

Hotel Avenida

8,4

Hotel Avenida

Ubytování (Hotel) Hotel Avenida. Hotel Avenida se nachází vedle parku La Constitución a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi, café bar, nepřetržitě otevřenou recepci a neplacené... Ubytování Hotel Avenida se nachází ve městě Yecla (Španělsko - Murcie).

Casa Rural El Olivar de las Pepinas

Casa Rural El Olivar de las Pepinas

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural El Olivar de las Pepinas. Casa Rural El Olivar de las Pepinas is situated in Yecla and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Casa Rural El Olivar de las Pepinas se nachází ve městě Yecla (Španělsko - Murcie).

Apartamento Alameda Garden

Apartamento Alameda Garden

Ubytování (Apartmán) Apartamento Alameda Garden. Apartamento Alameda Garden se nachází ve městě Yecla v Murcii a nabízí terasu a výhled na hory. 23 km od města Villena. Ubytování Apartamento Alameda Garden se nachází ve městě Yecla (Španělsko - Murcie).

CASA RURAL LA CARRUCHA

CASA RURAL LA CARRUCHA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA RURAL LA CARRUCHA. CASA RURAL LA CARRUCHA se nachází ve městě Yecla v regionu Murcia a nabízí terasu a výhled na hory. 32 km od Almansy. Ubytování CASA RURAL LA CARRUCHA se nachází ve městě Yecla (Španělsko - Murcie).

Casalegria studio

Casalegria studio

Ubytování (Apartmán) Casalegria studio. Casalegria studio se nachází ve městě Yecla a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. 34 km od Eldy. Ubytování Casalegria studio se nachází ve městě Yecla (Španělsko - Murcie).

3 habitaciónes

3 habitaciónes

Ubytování (Apartmán) 3 habitaciónes. Boasting accommodation with a private pool, 3 habitaciónes is situated in Yecla. The air-conditioned accommodation is 28 km from Almansa. Ubytování 3 habitaciónes se nachází ve městě Yecla (Španělsko - Murcie).