Hledat

Ubytování

Casa de la Parra Prázdninový dům

1 Calle de la Iglesia, 04288 Bédar, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de la Parra. Casa de la Parra se nachází v obci Bédar v Andalusii a nabízí balkon a výhled na hory. Poskytuje výhled na moře a je vzdálen 12 km od Vera. Ubytování Casa de la Parra se nachází ve městě Bédar (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa de la Parra

V ubytování Casa de la Parra máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Tento prázdninový dům má 4 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s jídelním koutem a 2 koupelny se sprchou a pračkou. Poskytuje výhled na moře a je vzdálen 12 km od Vera. Na letiště Almeria je to 51 km. Casa de la Parra stojí 13 km od Mojácaru a 49 km od San José. Casa de la Parra se nachází v obci Bédar v Andalusii a nabízí balkon a výhled na hory. K dispozici je také terasa.

Jiná ubytování ve městě Bédar

Casa Sin Fin

10

Casa Sin Fin

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Sin Fin. Featuring garden views, Casa Sin Fin in Bédar features accommodation, a restaurant, an outdoor swimming pool, a bar, a garden and a terrace. Ubytování Casa Sin Fin se nachází ve městě Bédar (Španělsko - Andalusie).

Casa Lago

10

Casa Lago

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Lago. Casa Lago se nachází v Bédaru, 11 km od Vera, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Lago se nachází ve městě Bédar (Španělsko - Andalusie).

Casa Caballito De Mar Boutique B&B

9,5

Casa Caballito De Mar Boutique B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Caballito De Mar Boutique B&B. Situated in Bédar, 49 km from Agua Amarga, Casa Caballito De Mar Boutique B&B features a bar and free WiFi. Ubytování Casa Caballito De Mar Boutique B&B se nachází ve městě Bédar (Španělsko - Andalusie).

Casita de pueblo reformada, terraza con vistas preciosas y Parking privado

8,7

Casita de pueblo reformada, terraza con vistas preciosas y Parking privado

Ubytování (Apartmán) Casita de pueblo reformada, terraza con vistas preciosas y Parking privado. Situated in Bédar in the Andalucía region, Casita de pueblo reformada, terraza con vistas preciosas y Parking privado has a balcony and mountain views. Ubytování Casita de pueblo reformada, terraza con vistas preciosas y Parking privado se nachází ve městě Bédar (Španělsko - Andalusie).

Urbanizacion Serena, El Pinar de Bedar

8,4

Urbanizacion Serena, El Pinar de Bedar

Ubytování (Prázdninový dům) Urbanizacion Serena, El Pinar de Bedar. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Urbanizacion Serena, El Pinar de Bedar is set in Almería. Ubytování Urbanizacion Serena, El Pinar de Bedar se nachází ve městě Bédar (Španělsko - Andalusie).

Casa Bédar

Casa Bédar

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Bédar. Casa Bédar se nachází v Bédaru, 48 km od San José, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Bédar se nachází ve městě Bédar (Španělsko - Andalusie).

Villa for 4 with a private Pool & Garden

Villa for 4 with a private Pool & Garden

Ubytování (Vila) Villa for 4 with a private Pool & Garden. Villa for 4 with a private Pool & Garden se nachází v obci Bédar v Andalusii a nabízí zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Villa for 4 with a private Pool & Garden se nachází ve městě Bédar (Španělsko - Andalusie).

ALBARICO RETREAT

ALBARICO RETREAT

Ubytování (Vila) ALBARICO RETREAT. Situated in Bédar, ALBARICO RETREAT features accommodation with a private pool, a balcony and sea views. Ubytování ALBARICO RETREAT se nachází ve městě Bédar (Španělsko - Andalusie).

Habitaciones en Bédar

Habitaciones en Bédar

Ubytování (Penzion) Habitaciones en Bédar. Habitaciones en Bédar se nachází v Bédaru a nabízí bar a terasu. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Habitaciones en Bédar se nachází ve městě Bédar (Španělsko - Andalusie).

La Flor del Paraíso

La Flor del Paraíso

Ubytování (Penzion) La Flor del Paraíso. La Flor del Paraíso nabízí klimatizované pokoje v Bédaru. Ubytování La Flor del Paraíso se nachází ve městě Bédar (Španělsko - Andalusie).