Hledat

Ubytování

Casa de la Panadería Venkovský dům

Cuesta 11, 45130 Los Navalucillos, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa de la Panadería. Casa de la Panadería se nachází v Los Navalucillos a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Casa de la Panadería se nachází ve městě Los Navalucillos (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Popis ubytování Casa de la Panadería

Casa de la Panadería se nachází v Los Navalucillos a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Hosté si mohou zaplavat ve venkovním bazénu, věnovat se pěší turistice nebo cyklistice nebo relaxovat v zahradě a využívat gril. Venkovský dům má také terasu. Casa de la Panadería stojí 46 km od Torrijosu a 27 km od Malpice. V ubytování Casa de la Panadería máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Klimatizované ubytování je vzdálené 45 km od obce Talavera de la Reina. Tento venkovský dům má 4 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na bazén.

Jiná ubytování ve městě Los Navalucillos

Casa La Gitanilla

9,7

Casa La Gitanilla

Ubytování (Apartmán) Casa La Gitanilla. Featuring accommodation with a private pool, river view and a patio, Casa La Gitanilla is set in Los Navalucillos. Ubytování Casa La Gitanilla se nachází ve městě Los Navalucillos (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Casa Rural los Enebros

9,5

Casa Rural los Enebros

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural los Enebros. Featuring a garden, an outdoor pool and city views, Casa Rural los Enebros is set in Los Navalucillos. Ubytování Casa Rural los Enebros se nachází ve městě Los Navalucillos (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Alojamiento la Gitanilla

9,2

Alojamiento la Gitanilla

Ubytování (Apartmán) Alojamiento la Gitanilla. Set in Los Navalucillos in the Castilla-La Mancha region, Alojamiento la Gitanilla features a patio and garden views. Ubytování Alojamiento la Gitanilla se nachází ve městě Los Navalucillos (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Casa Rural "Vallecasar"

9,2

Casa Rural "Vallecasar"

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural "Vallecasar". Casa Rural "Vallecasar" se nachází v Los Navalucillos a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a grilem. Ubytování Casa Rural "Vallecasar" se nachází ve městě Los Navalucillos (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Casa Rural Encinar de las Flores

9

Casa Rural Encinar de las Flores

Ubytování (Hotel) Casa Rural Encinar de las Flores. Casa Rural Encinar de las Flores is situated in a private property where are organized events. It is situated in Cabañeros National Park. Ubytování Casa Rural Encinar de las Flores se nachází ve městě Los Navalucillos (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Casa Rural "La Cerecera"

8,8

Casa Rural "La Cerecera"

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural "La Cerecera". Casa Rural "La Cerecera" se nachází v Los Navalucillos a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Ubytování Casa Rural "La Cerecera" se nachází ve městě Los Navalucillos (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Valdolázaro

8,6

Valdolázaro

Ubytování (Venkovský dům) Valdolázaro. Valdolázaro is located in Los Navalucillos and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a bar. Ubytování Valdolázaro se nachází ve městě Los Navalucillos (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Alojamientos El Chorro

Alojamientos El Chorro

Ubytování (Prázdninový dům) Alojamientos El Chorro. Located in Los Navalucillos in the Castilla-La Mancha region, Alojamientos El Chorro features a balcony and garden views. Ubytování Alojamientos El Chorro se nachází ve městě Los Navalucillos (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Alojamientos El Chorro

Alojamientos El Chorro

Ubytování (Prázdninový dům) Alojamientos El Chorro. Alojamientos El Chorro is set in Los Navalucillos and offers a terrace. This holiday home features air-conditioned accommodation with a balcony. Ubytování Alojamientos El Chorro se nachází ve městě Los Navalucillos (Španělsko - Castilla-La Mancha).

La Casa de Polito

La Casa de Polito

Ubytování (Vila) La Casa de Polito. Set in Los Navalucillos, La Casa de Polito offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování La Casa de Polito se nachází ve městě Los Navalucillos (Španělsko - Castilla-La Mancha).