Hledat

Ubytování

Casa de Aldea Florentina Venkovský dům

Las Cortinas, s/n, 33554 Arenas de Cabrales, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa de Aldea Florentina. Casa de Aldea Florentina je postavena v typickém asturském stylu. Ubytování Casa de Aldea Florentina se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).

Popis ubytování Casa de Aldea Florentina

V pěší vzdálenosti najdete obchody. Stojí v zahradě v Arenas de Cabrales a nabízí bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma a výhled na pohoří Picos de Europa. Ve vlastní koupelně najdete vanu a bezplatné toaletní potřeby. Casa de Aldea Florentina je postavena v typickém asturském stylu. Dům má salonek s krbem a knihovnu. Vytápěné pokoje s dřevěnými podlahami a stropními trámy mají balkon nebo galerii s výhledem na hory. Na požádání jsou k dispozici obědové balíčky a Casa de Aldea Florentina poskytuje turistické informace.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Arenas de Cabrales

Apartamento La Serna

9,6

Apartamento La Serna

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Serna. Apartamento La Serna is situated in Arenas de Cabrales. Ubytování Apartamento La Serna se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).

El Portal del Abuelo 2

9,6

El Portal del Abuelo 2

Ubytování (Apartmán) El Portal del Abuelo 2. Set in Arenas de Cabrales in the Asturias region, El Portal del Abuelo 2 has a balcony. Ubytování El Portal del Abuelo 2 se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).

Casas los Cantores

9,5

Casas los Cantores

Ubytování (Venkovský dům) Casas los Cantores. Casas los Cantores se nachází ve městě Arenas a nabízí zahradu, gril a terasu. 43 km od Ribadeselly. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casas los Cantores se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).

Hotel El Torrejón

9,3

Hotel El Torrejón

Ubytování (Hotel) Hotel El Torrejón. Hotel El Torrejón se nachází v Arenas de Cabrales a nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Hotel má vířivku, zahradu a terasu s výhledem na hory. Ubytování Hotel El Torrejón se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).

Apartahotel Montecaoru

9,1

Apartahotel Montecaoru

Ubytování (Apartmány) Apartahotel Montecaoru. Apartahotel Montecaoru se nachází ve městě Arenas de Cabrales, pouhých 6 km od národního parku Picos de Europa, a nabízí vytápěné apartmány a pokoje s... Ubytování Apartahotel Montecaoru se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).

Valle la Fuente

9,1

Valle la Fuente

Ubytování (Penzion) Valle la Fuente. Penzion Valle la Fuente se nachází uprostřed přírody v El Escobalu a nabízí zahradu, terasu, hernu a knihovnu. Pláž Niembru je vzdálená 15 minut jízdy. Ubytování Valle la Fuente se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).

Las Cabraliegas

8,9

Las Cabraliegas

Ubytování (Venkovský dům) Las Cabraliegas. Las Cabraliegas se nachází v Arenas de Cabrales v Asturii a nabízí terasu. 31 km od Cangas de Onís. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Las Cabraliegas se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).

El Portal del Abuelo 1

8,8

El Portal del Abuelo 1

Ubytování (Apartmán) El Portal del Abuelo 1. Located in Arenas de Cabrales in the Asturias region, El Portal del Abuelo 1 has a patio and river views. Ubytování El Portal del Abuelo 1 se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).

Los pisos de Pin

8,8

Los pisos de Pin

Ubytování (Apartmány) Los pisos de Pin. Los pisos de Pin se nachází v Carreña de Cabrales a nabízí sdílenou zahradu. Llanes je 31 km daleko. Všechny apartmány mají terasu s výhledem na hory. Ubytování Los pisos de Pin se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).

Casa de la Tila

8,8

Casa de la Tila

Ubytování (Apartmány) Casa de la Tila. Casa de la Tila se nachází v Arenas de Cabrales, 31 km od Cangas de Onís, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa de la Tila se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).

Las Cabraliegas 2

8,7

Las Cabraliegas 2

Ubytování (Prázdninový dům) Las Cabraliegas 2. Las Cabraliegas 2 se nachází v Arenas de Cabrales v Asturii a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Las Cabraliegas 2 se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).

Apartamentos la Regoria

8,5

Apartamentos la Regoria

Ubytování (Apartmány) Apartamentos la Regoria. Apartamentos La Regoria se nachází v Inguanzu, kousek od národního parku Picos de Europa. Má dvůr s grilem a nabízí komfortní apartmány s vlastním... Ubytování Apartamentos la Regoria se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).

Hotel Los Ángeles

8,3

Hotel Los Ángeles

Ubytování (Hotel) Hotel Los Ángeles. Located in Arenas de Cabrales, Hotel Los Ángeles features a shared lounge, garden and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Los Ángeles se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).

Hotel Mestas

8

Hotel Mestas

Ubytování (Hotel) Hotel Mestas. Hotel Mestas se nachází v půvabném kamenném domě v obci Arenas de Cabrales a nabízí výhled na národní park Picos de Europa. Ubytování Hotel Mestas se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).

El Molino

7,9

El Molino

Ubytování (Penzion) El Molino. EL Molino se nachází v Arenas de Cabrales a nabízí zahradu. K dispozici je terasa a sdílený lounge s TV. K dispozici je také bar. Pokoje mají šatní skříň. Ubytování El Molino se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).

HABITACIONES EL COTERIN

7,8

HABITACIONES EL COTERIN

Ubytování (Hotel) HABITACIONES EL COTERIN. HABITACIONES EL COTERIN is offering accommodation in Arenas de Cabrales. The hotel also offers free WiFi and free private parking. Ubytování HABITACIONES EL COTERIN se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).

Apartamentos El Coterin 25

7,6

Apartamentos El Coterin 25

Ubytování (Aparthotel) Apartamentos El Coterin 25. Located in Arenas de Cabrales, 44 km from Ribadesella, Apartamentos El Coterin 25 provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartamentos El Coterin 25 se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).

Hotel Principado De Europa

7,2

Hotel Principado De Europa

Ubytování (Hotel) Hotel Principado De Europa. Principado De Europa has a picturesque setting in Poo de Cabrales. Set 10 km from the Picos de Europa Park, this hotel offers rooms with mountain views. Ubytování Hotel Principado De Europa se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).

Casa Ángel Inguanzo Cabrales

Casa Ángel Inguanzo Cabrales

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Ángel Inguanzo Cabrales. Casa Ángel Inguanzo Cabrales se nachází v Carreña de Cabrales a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 22 km od Cangas de Onís. Ubytování Casa Ángel Inguanzo Cabrales se nachází ve městě Arenas de Cabrales (Španělsko - Asturie).