Hledat

Ubytování

Casa Blanca Prázdninový dům

C/ Almona Grande 14, 29470 Cuevas del Becerro, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Blanca. Casa Blanca se nachází v Cuevas del Becerro v Andalusii a nabízí balkon. 12 km od Setenilu. Ubytování Casa Blanca se nachází ve městě Cuevas del Becerro (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa Blanca

V okolí se lze věnovat cyklistice. Na letiště Malaga je to 85 km. Casa Blanca stojí 21 km od Rondy a 41 km od Osuny. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek. 12 km od Setenilu. Casa Blanca se nachází v Cuevas del Becerro v Andalusii a nabízí balkon. Prázdninový dům má terasu. V ubytování Casa Blanca máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Prázdninový dům má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na město.

Jiná ubytování ve městě Cuevas del Becerro

Casa Rural Dolores

9,3

Casa Rural Dolores

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Dolores. Casa Rural Dolores se nachází v Cuevas del Becerro v Andalusii a nabízí balkon. Nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a gril. Ubytování Casa Rural Dolores se nachází ve městě Cuevas del Becerro (Španělsko - Andalusie).

Apartamento en Cuevas del Becerro

9,3

Apartamento en Cuevas del Becerro

Ubytování (Apartmán) Apartamento en Cuevas del Becerro. Situated in Cuevas del Becerro in the Andalucía region, Apartamento en Cuevas del Becerro has a balcony and river views. Ubytování Apartamento en Cuevas del Becerro se nachází ve městě Cuevas del Becerro (Španělsko - Andalusie).

Casa Rural El Puente

9,3

Casa Rural El Puente

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural El Puente. Casa Rural El Puente se nachází v Cuevas del Becerro a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Rural El Puente se nachází ve městě Cuevas del Becerro (Španělsko - Andalusie).

Villa Remedios

9,2

Villa Remedios

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Remedios. Villa Remedios is located in Cuevas del Becerro. The accommodation will provide you with a TV and a patio. Ubytování Villa Remedios se nachází ve městě Cuevas del Becerro (Španělsko - Andalusie).

Cortijo Nuevo Alojamiento Rural

8,9

Cortijo Nuevo Alojamiento Rural

Ubytování (Apartmán) Cortijo Nuevo Alojamiento Rural. Tyto apartmány se nacházejí na jihu Španělska a nabízejí bazén s venkovním nábytkem a slunečníky, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou i kuchyň. Ubytování Cortijo Nuevo Alojamiento Rural se nachází ve městě Cuevas del Becerro (Španělsko - Andalusie).

HH La Despensa

HH La Despensa

Ubytování (Prázdninový dům) HH La Despensa. HH La Despensa is located in Cuevas del Becerro and offers a terrace. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytování HH La Despensa se nachází ve městě Cuevas del Becerro (Španělsko - Andalusie).

Holiday home El Saltadero

Holiday home El Saltadero

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home El Saltadero. Boasting accommodation with a private pool, Holiday home El Saltadero is situated in Cuevas del Becerro. Ubytování Holiday home El Saltadero se nachází ve městě Cuevas del Becerro (Španělsko - Andalusie).