Hledat

Ubytování

Popis ubytování Casa Bellavista Becerril

Casa Bellavista Becerril se nachází v Becerril de la Sierra a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Na letiště Adolfa Suareze Madrid-Barajas je to 67 km. K dispozici je gril a sluneční terasa. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Casa Bellavista Becerril stojí 49 km od Madridu a 42 km od Segovie. Vila má 4 ložnice, 3 koupelny, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na bazén. 18 km od San Lorenzo de El Escorial.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Becerril de la Sierra

Charming House in Becerril de la Sierra

9,9

Charming House in Becerril de la Sierra

Ubytování (Apartmán) Charming House in Becerril de la Sierra. Charming House in Becerril de la Sierra se nachází v Becerril de la Sierra a nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Charming House in Becerril de la Sierra se nachází ve městě Becerril de la Sierra (Španělsko - Madrid).

Apartamento de lujo en la Sierra

9,4

Apartamento de lujo en la Sierra

Ubytování (Apartmán) Apartamento de lujo en la Sierra. Apartamento de lujo nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. cs la Sierra se nachází v Becerril de la Sierra. Ubytování Apartamento de lujo en la Sierra se nachází ve městě Becerril de la Sierra (Španělsko - Madrid).

Samburiel

9,4

Samburiel

Ubytování (Prázdninový dům) Samburiel. Situated in Becerril de la Sierra, Samburiel features accommodation with a private pool, a patio and garden views. Ubytování Samburiel se nachází ve městě Becerril de la Sierra (Španělsko - Madrid).

Mini Loft

9,4

Mini Loft

Ubytování (Apartmán) Mini Loft. Mini Loft se nachází v Becerril de la Sierra. Klimatizované ubytování je vzdálené 19 km od San Lorenzo de El Escorial. Ubytování Mini Loft se nachází ve městě Becerril de la Sierra (Španělsko - Madrid).

Mini Apartamento de Lujo

9,3

Mini Apartamento de Lujo

Ubytování (Apartmán) Mini Apartamento de Lujo. Mini Apartamento de Lujo se nachází v Becerril de la Sierra. Klimatizované ubytování je vzdálené 19 km od San Lorenzo de El Escorial. Ubytování Mini Apartamento de Lujo se nachází ve městě Becerril de la Sierra (Španělsko - Madrid).

BECERRIL DE LA SIERRA

9,2

BECERRIL DE LA SIERRA

Ubytování (Prázdninový dům) BECERRIL DE LA SIERRA. BECERRIL DE LA SIERRA se nachází v obci Becerril de la Sierra v Madridu a nabízí balkon a výhled do zahrady. 18 km od San Lorenzo de El Escorial. Ubytování BECERRIL DE LA SIERRA se nachází ve městě Becerril de la Sierra (Španělsko - Madrid).

Casa Rural El Trepador Azul Futbolín Barbacoa 8 personas

9

Casa Rural El Trepador Azul Futbolín Barbacoa 8 personas

Ubytování (Chata) Casa Rural El Trepador Azul Futbolín Barbacoa 8 personas. Casa Rural El Trepador Azul Futbolín Barbacoa 8 personas se nachází v Becerril de la Sierra a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Rural El Trepador Azul Futbolín Barbacoa 8 personas se nachází ve městě Becerril de la Sierra (Španělsko - Madrid).

B&B Concha

9

B&B Concha

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Concha. Offering a large garden, an outdoor pool and a terrace, B&B Concha is located 2.5 km from Becerril de la Sierra. Ubytování B&B Concha se nachází ve městě Becerril de la Sierra (Španělsko - Madrid).

Hotel Rural Las Gacelas

8,4

Hotel Rural Las Gacelas

Ubytování (Hotel) Hotel Rural Las Gacelas. Venkovský hotel, který stojí v malebné krajině uprostřed hektarového parku, je vkusně upravený v tradičním horském stylu. Ubytování Hotel Rural Las Gacelas se nachází ve městě Becerril de la Sierra (Španělsko - Madrid).

Hostal Becerril

7,6

Hostal Becerril

Ubytování (Penzion) Hostal Becerril. Located in Becerril de la Sierra, Hostal Becerril features a bar, terrace and free WiFi throughout the property. The guest house has family rooms. Ubytování Hostal Becerril se nachází ve městě Becerril de la Sierra (Španělsko - Madrid).

Casa Rural del Tío Maino

Casa Rural del Tío Maino

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural del Tío Maino. Casa Rural del Tío Maino se nachází v Becerril de la Sierra a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Casa Rural del Tío Maino se nachází ve městě Becerril de la Sierra (Španělsko - Madrid).

Chalet Becerril de la Sierra

Chalet Becerril de la Sierra

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Becerril de la Sierra. Chalet Becerril de la Sierra se nachází v obci Becerril de la Sierra v Madridu a nabízí balkon. 45 km od Alcobendas. Ubytování Chalet Becerril de la Sierra se nachází ve městě Becerril de la Sierra (Španělsko - Madrid).