Hledat

Ubytování

Casa Bellas Vistas Archez by Ruralidays Vila

Pago Peña la Pava. Parcela 229, Polígono 1,, 29753 Árchez, Španělsko - Zobrazit mapu

Popis ubytování Casa Bellas Vistas Archez by Ruralidays

Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Letiště Federico Garcia Lorca Granada-Jaen je vzdáleno 45 km. Vila má satelitní TV. Casa Bellas Vistas Archez by Ruralidays se nachází v Árchezu a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Vila stojí 39 km od Málagy a 50 km od Torremolinos. Vila má také dobře vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, lednicí a fénem.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén

Jiná ubytování ve městě Árchez

Villa Archez

9,3

Villa Archez

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Archez. Villa Archez is situated in Árchez and features a garden. Both free WiFi and private parking are available at this property. Ubytování Villa Archez se nachází ve městě Árchez (Španělsko - Andalusie).

Villa Paloma

8,2

Villa Paloma

Ubytování (Chata) Villa Paloma. Villa Paloma se nachází ve městě Árchez a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. 38 km od Salobreña. Ubytování Villa Paloma se nachází ve městě Árchez (Španělsko - Andalusie).

Bellas Vistas Archez

8

Bellas Vistas Archez

Ubytování (Prázdninový dům) Bellas Vistas Archez. Set in Árchez, Bellas Vistas Archez offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Bellas Vistas Archez se nachází ve městě Árchez (Španělsko - Andalusie).

Finca Viña

7,7

Finca Viña

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Viña. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Finca Viña is situated in Árchez. Ubytování Finca Viña se nachází ve městě Árchez (Španělsko - Andalusie).

El refugio

El refugio

Ubytování (Vila) El refugio. El refugio se nachází v Árchezu a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Almuñécar leží 30 km daleko. Ubytování El refugio se nachází ve městě Árchez (Španělsko - Andalusie).

Casa El Refugio de Árchez by Ruralidays

Casa El Refugio de Árchez by Ruralidays

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Refugio de Árchez by Ruralidays. Casa El Refugio de Árchez by Ruralidays se nachází ve městě Árchez a nabízí sezónní venkovní bazén, gril a terasu. Ubytování Casa El Refugio de Árchez by Ruralidays se nachází ve městě Árchez (Španělsko - Andalusie).

Agradable casita rural con piscina

Agradable casita rural con piscina

Ubytování (Prázdninový dům) Agradable casita rural con piscina. Agradable casita rural con piscina se nachází v Árchezu a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Agradable casita rural con piscina se nachází ve městě Árchez (Španělsko - Andalusie).

Holiday Home Árchez with Fireplace 10

Holiday Home Árchez with Fireplace 10

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Árchez with Fireplace 10. Boasting an outdoor pool and sea views, Holiday Home Árchez with Fireplace 10 is situated in Árchez. Ubytování Holiday Home Árchez with Fireplace 10 se nachází ve městě Árchez (Španělsko - Andalusie).