Hledat

Ubytování

Casa Bardenas - La Casica Bardenera Venkovský dům

Calle Paseo de la Ribera 185, 31514 Valtierra, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa Bardenas - La Casica Bardenera. Casa Bardenas - La Casica Bardenera se nachází ve Valtierře v regionu Navarra a nabízí balkon. 7 km od parku Sendaviva. Ubytování Casa Bardenas - La Casica Bardenera se nachází ve městě Valtierra (Španělsko - Navarra).

Popis ubytování Casa Bardenas - La Casica Bardenera

Tento venkovský dům má 3 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na město. V okolí se můžete věnovat cyklistice. 7 km od parku Sendaviva. Casa Bardenas - La Casica Bardenera se nachází ve Valtierře v regionu Navarra a nabízí balkon. Casa Bardenas - La Casica Bardenera nabízí sluneční terasu. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Na letiště Agoncillo je to 78 km. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. K dispozici je dětské hřiště a gril.

Jiná ubytování ve městě Valtierra

Casa Rural Sancho el Fuerte

9,6

Casa Rural Sancho el Fuerte

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Rural Sancho el Fuerte. Set in Valtierra, 7 km from Sendaviva Park, Casa Rural Sancho el Fuerte offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with... Ubytování Casa Rural Sancho el Fuerte se nachází ve městě Valtierra (Španělsko - Navarra).

La Alcoholera

9,4

La Alcoholera

Ubytování (Prázdninový dům) La Alcoholera. La Alcoholera se nachází ve Valtierře a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a terasou. Ubytování La Alcoholera se nachází ve městě Valtierra (Španělsko - Navarra).

Hostel La Huertica

8,9

Hostel La Huertica

Ubytování (Hostel) Hostel La Huertica. Located in Valtierra, 6 km from Sendaviva Park, Hostel La Huertica provides air-conditioned rooms and a shared lounge. The hostel features family rooms. Ubytování Hostel La Huertica se nachází ve městě Valtierra (Španělsko - Navarra).

Cuevas de las Bardenas

8,9

Cuevas de las Bardenas

Ubytování (Venkovský dům) Cuevas de las Bardenas. This unique accommodation is situated in Valtierra, next to the Bardenas Reales Natural Park of Navarra. Ubytování Cuevas de las Bardenas se nachází ve městě Valtierra (Španělsko - Navarra).

Casa Rural El Convento

8,9

Casa Rural El Convento

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural El Convento. Featuring a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Casa Rural El Convento provides accommodation in Valtierra with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Rural El Convento se nachází ve městě Valtierra (Španělsko - Navarra).

Palacio Gómara-Bardenas

7,6

Palacio Gómara-Bardenas

Ubytování (Apartmán) Palacio Gómara-Bardenas. Boasting city views, Palacio Gómara-Bardenas features accommodation with a shared lounge and a balcony, around 6 km from Sendaviva Park. Ubytování Palacio Gómara-Bardenas se nachází ve městě Valtierra (Španělsko - Navarra).