Hledat

Ubytování

Casa Artemia Apartmány

Lugar Arra, 2, 36990 Sanxenxo, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Casa Artemia. Casa Artemia se nachází v obci Sanxenxo v Galicii, 650 metrů od pláže Montalvo. Ubytování Casa Artemia se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa Artemia

Na letiště Vigo je to 51 km. Casa Artemia se nachází v obci Sanxenxo v Galicii, 650 metrů od pláže Montalvo. K dispozici je také mikrovlnná trouba, lednice, sporák a kávovar. Apartmán je vzdálený 1,3 km od pláže Canelas a 1,4 km od pláže Baltar. Toto ubytování se nachází 5 minut chůze od pláže. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň, TV s plochou obrazovkou, obývací pokoj s pohovkou, vlastní koupelnu a pračku. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Wi- Fi zdarma
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Sanxenxo

Acogedor apartamento de playa

10

Acogedor apartamento de playa

Ubytování (Apartmán) Acogedor apartamento de playa. Acogedor apartamento de playa se nachází v Sanxenxo, pouhých 50 metrů od pláže Panadeira a 350 metrů od pláže Silgar, a nabízí balkon. Ubytování Acogedor apartamento de playa se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Aparmatento en el Rural

10

Aparmatento en el Rural

Ubytování (Apartmány) Aparmatento en el Rural. Aparmatento en el Rural se nachází v obci Sanxenxo v Galicii, 2,7 km od pláže Playa De la Lanzada, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm,... Ubytování Aparmatento en el Rural se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Atico a 80m de la Playa de Silgar

10

Atico a 80m de la Playa de Silgar

Ubytování (Apartmán) Atico a 80m de la Playa de Silgar. Featuring sea views, Atico a 80m de la Playa de Silgar provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 500 metres from Panadeira Beach. Ubytování Atico a 80m de la Playa de Silgar se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Apartamento Montolieu Sanxenxo

9,9

Apartamento Montolieu Sanxenxo

Ubytování (Apartmán) Apartamento Montolieu Sanxenxo. Apartamento Montolieu Sanxenxo se nachází u pláže Sanxenxo, jen pár kroků od pláže Panadeira a 250 metrů od pláže Silgar. Ubytování Apartamento Montolieu Sanxenxo se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Piso nice centro Sanxenxo

9,9

Piso nice centro Sanxenxo

Ubytování (Apartmán) Piso nice centro Sanxenxo. Nachází se v Sanxenxo, 150 metrů od pláže Silgar a 400 metrů od pláže Baltar. Piso nice centro Sanxenxo nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Piso nice centro Sanxenxo se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

apartamento centro sanxenxo con parkin gratis

9,9

apartamento centro sanxenxo con parkin gratis

Ubytování (Apartmán) apartamento centro sanxenxo con parkin gratis. Situated in Sanxenxo, 180 metres from Panadeira Beach, apartamento centro sanxenxo con parkin gratis features accommodation with a shared lounge, free... Ubytování apartamento centro sanxenxo con parkin gratis se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Mariarosa Sol

9,9

Mariarosa Sol

Ubytování (Apartmán) Mariarosa Sol. Mariarosa Sol se nachází asi 2,4 km od pláže Lapa a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Mariarosa Sol se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

APARTAMENTO 300 m DE LA PLAYA DE SILGAR

9,9

APARTAMENTO 300 m DE LA PLAYA DE SILGAR

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO 300 m DE LA PLAYA DE SILGAR. Located in Sanxenxo and only 600 metres from Panadeira Beach, APARTAMENTO 300 m DE LA PLAYA DE SILGAR provides accommodation with city views, free WiFi and... Ubytování APARTAMENTO 300 m DE LA PLAYA DE SILGAR se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Residencial Progreso Sanxenxo

9,8

Residencial Progreso Sanxenxo

Ubytování (Apartmán) Residencial Progreso Sanxenxo. Residencial Progreso Sanxenxo se nachází ve městě Sanxenxo, 200 metrů od pláže Silgar, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě... Ubytování Residencial Progreso Sanxenxo se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Casa Cousillas

9,8

Casa Cousillas

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cousillas. Located in Noalla, just 1 km from Playa De la Lanzada, Casa Cousillas provides beachfront accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Casa Cousillas se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Pretty Progreso

9,8

Pretty Progreso

Ubytování (Apartmán) Pretty Progreso. Progreso se nachází v Sanxenxo, 100 metrů od pláže Panadeira a 300 metrů od pláže Silgar. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Pretty Progreso se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Mareventus

9,8

Mareventus

Ubytování (Apartmány) Mareventus. Providing barbecue facilities, Mareventus is set in Sanxenxo, not far from Playa de Silgar. Complimentary WiFi is featured. Ubytování Mareventus se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Apto. Sanxenxo-Playa

9,8

Apto. Sanxenxo-Playa

Ubytování (Apartmán) Apto. Sanxenxo-Playa. Apto se nachází v Sanxenxo, pouhých 500 metrů od pláže Playa de Silgar. Sanxenxo-Playa nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi a zahradou. Ubytování Apto. Sanxenxo-Playa se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Apartamento Sanxenxo, 30 metros playa, céntrico.

9,8

Apartamento Sanxenxo, 30 metros playa, céntrico.

Ubytování (Apartmán) Apartamento Sanxenxo, 30 metros playa, céntrico.. Boasting a spa bath, Apartamento Sanxenxo, 30 metros playa, céntrico. Is set in Sanxenxo. Ubytování Apartamento Sanxenxo, 30 metros playa, céntrico. se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Carabuxeira Mar

9,7

Carabuxeira Mar

Ubytování (Apartmán) Carabuxeira Mar. Carabuxeira Mar se nachází asi 450 metrů od pláže Panadeira a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Carabuxeira Mar se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

APARTAMENTO MARISMAS LANZADA

9,7

APARTAMENTO MARISMAS LANZADA

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO MARISMAS LANZADA. APARTAMENTO MARISMAS LANZADA se nachází v Sanxenxo, pouhých 500 metrů od pláže La Lanzada, a nabízí ubytování s kuchyní. Tento apartmán má balkon. Ubytování APARTAMENTO MARISMAS LANZADA se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Luxury apartament boutique playa Silgar

9,7

Luxury apartament boutique playa Silgar

Ubytování (Apartmán) Luxury apartament boutique playa Silgar. Luxury apartament boutique playa Silgar se nachází v obci Sanxenxo v Galicii a nabízí terasu. 10 metrů od pláže Playa de Silgar. Ubytování Luxury apartament boutique playa Silgar se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Fabuloso ático con dos terrazas y vistas al mar

9,7

Fabuloso ático con dos terrazas y vistas al mar

Ubytování (Apartmán) Fabuloso ático con dos terrazas y vistas al mar. Featuring an outdoor pool and sea views, Fabuloso ático con dos terrazas y vistas al mar is located in Sanxenxo. Ubytování Fabuloso ático con dos terrazas y vistas al mar se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Uso piscina garantizado con vigilante

9,7

Uso piscina garantizado con vigilante

Ubytování (Apartmán) Uso piscina garantizado con vigilante. Featuring a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, Uso piscina garantizado con vigilante provides accommodation in Sanxenxo with free WiFi and city... Ubytování Uso piscina garantizado con vigilante se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Apartamento Rosa Perez

9,7

Apartamento Rosa Perez

Ubytování (Apartmán) Apartamento Rosa Perez. Apartamento Rosa Perez is set in Sanxenxo. Offering complimentary private parking, the apartment is 200 metres from Panadeira Beach. Ubytování Apartamento Rosa Perez se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Silgar I

9,7

Silgar I

Ubytování (Apartmán) Silgar I. Offering free WiFi and sea views, Silgar I provides accommodation located in Sanxenxo, just 100 metres from Playa de Silgar. Ubytování Silgar I se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Apartamento Calvarios

9,7

Apartamento Calvarios

Ubytování (Apartmán) Apartamento Calvarios. Set 1.3 km from Playa de Silgar in Sanxenxo, Calvarios Portonovo offers accommodation with a kitchen. The apartment comes with a flat-screen TV. Ubytování Apartamento Calvarios se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

APARTAMENTO GUIMAREY

9,7

APARTAMENTO GUIMAREY

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO GUIMAREY. APARTAMENTO GUIMAREY se nachází v Sanxenxo, 300 metrů od pláže Praia de Canelinas a Baltar, a nabízí klimatizaci. Ubytování APARTAMENTO GUIMAREY se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Residencial Vicaño VUT-PO-03856

9,7

Residencial Vicaño VUT-PO-03856

Ubytování (Apartmán) Residencial Vicaño VUT-PO-03856. Situated in Sanxenxo, Residencial Vicaño VUT-PO-03856 offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, indoor pool and fitness... Ubytování Residencial Vicaño VUT-PO-03856 se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Precioso apartamento en Sanxenxo

9,6

Precioso apartamento en Sanxenxo

Ubytování (Apartmán) Precioso apartamento en Sanxenxo. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Precioso apartamento en Sanxenxo features accommodation in Sanxenxo with free WiFi and... Ubytování Precioso apartamento en Sanxenxo se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

ATICO DELUXE SANXENXO

9,6

ATICO DELUXE SANXENXO

Ubytování (Apartmán) ATICO DELUXE SANXENXO. Featuring garden views, ATICO DELUXE SANXENXO offers accommodation with free bikes and a patio, around 700 metres from Panadeira Beach. Ubytování ATICO DELUXE SANXENXO se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Apartamento Terraza

9,6

Apartamento Terraza

Ubytování (Apartmán) Apartamento Terraza. Apartamento Terraza se nachází 250 metrů od pláže Praia de Canelinas a pláže Baltar v Sanxenxo a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartamento Terraza se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

LaPerla Premium

9,6

LaPerla Premium

Ubytování (Apartmán) LaPerla Premium. Boasting garden views, LaPerla Premium features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.1 km from Panadeira Beach. Ubytování LaPerla Premium se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Atico En Portonovo

9,6

Atico En Portonovo

Ubytování (Apartmán) Atico En Portonovo. Atico En Portonovo nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 250 metrů od pláže Praia de Canelinas. Ubytování Atico En Portonovo se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Vivienda 3A edificio Marina Sanxenxo

9,6

Vivienda 3A edificio Marina Sanxenxo

Ubytování (Apartmán) Vivienda 3A edificio Marina Sanxenxo. Boasting Sea views, Vivienda 3A edificio Marina Sanxenxo features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 1.6 km from Playa de Silgar. Ubytování Vivienda 3A edificio Marina Sanxenxo se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

APARTAMENTO ANTOPA MAR

9,6

APARTAMENTO ANTOPA MAR

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO ANTOPA MAR. APARTAMENTO ANTOPA MAR se nachází v Sanxenxo, 300 metrů od pláže Panadeira, 650 metrů od pláže Silgar a 1,5 km od pláže Areas. Ubytování APARTAMENTO ANTOPA MAR se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Areas

9,6

Apartamentos Areas

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Areas. Featuring an outdoor pool, Apartamentos Areas in Sanxenxo provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Apartamentos Areas se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Apartamento Sanxenxo a menos 100m playa Silgar

9,5

Apartamento Sanxenxo a menos 100m playa Silgar

Ubytování (Apartmán) Apartamento Sanxenxo a menos 100m playa Silgar. Apartamento Sanxenxo a menos 100m playa Silgar se nachází v Sanxenxo, 100 metrů od pláže Silgar, 650 metrů od pláže Panadeira a 700 metrů od pláže Baltar. Ubytování Apartamento Sanxenxo a menos 100m playa Silgar se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

APARTAMENTOS MAR DE AREAS

9,5

APARTAMENTOS MAR DE AREAS

Ubytování (Apartmány) APARTAMENTOS MAR DE AREAS. APARTAMENTOS MAR DE AREAS se nachází v obci Sanxenxo v Galicii, 100 metrů od pláže Areas. Ubytování APARTAMENTOS MAR DE AREAS se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Casa Marisma Xacobeo

9,5

Casa Marisma Xacobeo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Marisma Xacobeo. Casa Marisma Xacobeo se nachází v Sanxenxo, v blízkosti pláže Panadeira a necelý 1 km od pláže Silgar. Nabízí terasu s výhledem na moře, zahradu a gril. Ubytování Casa Marisma Xacobeo se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Coqueto estudio en Sanxenxo

9,5

Coqueto estudio en Sanxenxo

Ubytování (Apartmán) Coqueto estudio en Sanxenxo. Coqueto estudio en Sanxenxo se nachází v Sanxenxo, 150 metrů od pláže Silgar a 450 metrů od pláže Baltar. Ubytování Coqueto estudio en Sanxenxo se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

VIVIENDA DE USO TURISTICO FREIRE

9,5

VIVIENDA DE USO TURISTICO FREIRE

Ubytování (Apartmán) VIVIENDA DE USO TURISTICO FREIRE. Boasting sea views, VIVIENDA DE USO TURISTICO FREIRE features accommodation with a balcony and a kettle, around 600 metres from Panadeira Beach. Ubytování VIVIENDA DE USO TURISTICO FREIRE se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Apartamento Ton Sanxenxo

9,5

Apartamento Ton Sanxenxo

Ubytování (Apartmán) Apartamento Ton Sanxenxo. Apartamento Ton Sanxenxo nabízí ubytování s výhledem na moře v Sanxenxo, 100 metrů od pláže Silgar a 450 metrů od pláže Panadeira. Ubytování Apartamento Ton Sanxenxo se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

maravilloso apartamento en la playa...muy especial

9,5

maravilloso apartamento en la playa...muy especial

Ubytování (Apartmán) maravilloso apartamento en la playa...muy especial. Boasting a spa bath, maravilloso apartamento en la playa...muy especial is situated in Sanxenxo. Ubytování maravilloso apartamento en la playa...muy especial se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

CASA DE AREAS

9,5

CASA DE AREAS

Ubytování (Apartmány) CASA DE AREAS. CASA DE AREAS se nachází v obci Sanxenxo v Galicii, 200 metrů od pláže Areas, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, zahradou a neplaceným... Ubytování CASA DE AREAS se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Hotel Mardevela

9,5

Hotel Mardevela

Ubytování (Hotel) Hotel Mardevela. Set on the beachfront in Sanxenxo, Hotel Mardevela offers free WiFi and rooms with a private balcony and sea views. Ubytování Hotel Mardevela se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Piso en A Lanzada (con acceso privado a la Playa de Foxos)

9,4

Piso en A Lanzada (con acceso privado a la Playa de Foxos)

Ubytování (Apartmány) Piso en A Lanzada (con acceso privado a la Playa de Foxos). Piso en A Lanzada (con acceso privado a la Playa de Foxos) se nachází 150 metrů od pláže Praia de Foxos a nabízí ubytování se zahradou, terasou a... Ubytování Piso en A Lanzada (con acceso privado a la Playa de Foxos) se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

Chalet de diseño con piscina interior

9,4

Chalet de diseño con piscina interior

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet de diseño con piscina interior. Located in Sanxenxo in the Galicia region, Chalet de diseño con piscina interior features a terrace and garden views. Ubytování Chalet de diseño con piscina interior se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).