Hledat

Ubytování

Casa Árbol Prázdninový dům

1 Travesía Llanillo, 05470 Pedro Bernardo, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Árbol. Casa Árbol se nachází ve městě Pedro Bernardo a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Casa Árbol se nachází ve městě Pedro Bernardo (Španělsko - Kastilie a León).

Popis ubytování Casa Árbol

Casa Árbol se nachází ve městě Pedro Bernardo a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Prázdninový dům je vzdálený 49 km od Avily a 32 km od obce Talavera de la Reina.

Jiná ubytování ve městě Pedro Bernardo

LA CASITA DEL PORTAL

10

LA CASITA DEL PORTAL

Ubytování (Prázdninový dům) LA CASITA DEL PORTAL. LA CASITA DEL PORTAL se nachází ve městě Pedro Bernardo a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a turistické informace. 43 km od Oropesy. Ubytování LA CASITA DEL PORTAL se nachází ve městě Pedro Bernardo (Španělsko - Kastilie a León).

Posada La Gatera

9,5

Posada La Gatera

Ubytování (Penzion – hostinec) Posada La Gatera. Posada La Gatera features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Pedro Bernardo. Ubytování Posada La Gatera se nachází ve městě Pedro Bernardo (Španělsko - Kastilie a León).

Hostal El Cerro - Only Adults

9,2

Hostal El Cerro - Only Adults

Ubytování (Penzion) Hostal El Cerro - Only Adults. The Hostal El Cerro - Only Adults is a stone building overlooking the Gredos mountain range. This property offers free WiFi. Ubytování Hostal El Cerro - Only Adults se nachází ve městě Pedro Bernardo (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamentos Rurales Albahaca

9,1

Apartamentos Rurales Albahaca

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Rurales Albahaca. Providing city views, Apartamentos Rurales Albahaca in Pedro Bernardo provides accommodation and a terrace. Ubytování Apartamentos Rurales Albahaca se nachází ve městě Pedro Bernardo (Španělsko - Kastilie a León).

Las Fábulas

9

Las Fábulas

Ubytování (Prázdninový dům) Las Fábulas. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Las Fábulas is set in Pedro Bernardo. Ubytování Las Fábulas se nachází ve městě Pedro Bernardo (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamento Rural Los Adobes I

8,4

Apartamento Rural Los Adobes I

Ubytování (Apartmán) Apartamento Rural Los Adobes I. Apartamento Rural Los Adobes I is set in Pedro Bernardo. The accommodation is 40 km from Candeleda. Ubytování Apartamento Rural Los Adobes I se nachází ve městě Pedro Bernardo (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Artista

Casa Artista

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Artista. Casa Artista se nachází ve městě Pedro Bernardo v Kastilii a Leonu a nabízí balkon. 43 km od Oropesy. Ubytování Casa Artista se nachází ve městě Pedro Bernardo (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamento Rural Los Adobes II

Apartamento Rural Los Adobes II

Ubytování (Apartmán) Apartamento Rural Los Adobes II. Apartamento Rural Los Adobes II is located in Pedro Bernardo. The accommodation is 40 km from Candeleda. Ubytování Apartamento Rural Los Adobes II se nachází ve městě Pedro Bernardo (Španělsko - Kastilie a León).

Bodeguita del Tiétar

Bodeguita del Tiétar

Ubytování (Prázdninový dům) Bodeguita del Tiétar. Bodeguita del Tiétar se nachází ve městě Pedro Bernardo. 43 km od Oropesy. Ubytování Bodeguita del Tiétar se nachází ve městě Pedro Bernardo (Španělsko - Kastilie a León).