Hledat

Ubytování

Casa Anita Prázdninový dům

Tajace, 11 B - Isora, 38915 Tajace de Abajo, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Anita. Casa Anita se nachází v Tajace de Abajo v regionu El Hierro a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Casa Anita se nachází ve městě Tajace de Abajo (Španělsko - El Hierro).

Popis ubytování Casa Anita

Prázdninový dům má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Casa Anita se nachází v Tajace de Abajo v regionu El Hierro a nabízí terasu a výhled na moře. Hosté mohou využívat zahradu a v okolí se věnovat rybaření.

Jiná ubytování ve městě Tajace de Abajo

Casa Rural Los Pasos Grandes

8,4

Casa Rural Los Pasos Grandes

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Los Pasos Grandes. Located in Tajace de Abajo in the Canary Islands region, Casa Rural Los Pasos Grandes has a patio and garden views. Ubytování Casa Rural Los Pasos Grandes se nachází ve městě Tajace de Abajo (Španělsko - El Hierro).

Casa José

Casa José

Ubytování (Prázdninový dům) Casa José. Casa José se nachází v Tajace de Abajo v regionu El Hierro a nabízí terasu a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa José se nachází ve městě Tajace de Abajo (Španělsko - El Hierro).