Hledat

Ubytování

Casa Ángeles Prázdninový dům

46 Calle Real 1º, 29787 Maro, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Ángeles. Casa Ángeles se nachází v Maru, 550 metrů od pláže Caleta a necelý 1 km od pláže Maro. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Casa Ángeles se nachází ve městě Maro (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa Ángeles

Letiště Federico Garcia Lorca Granada-Jaen je vzdáleno 48 km. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Casa Ángeles se nachází v Maru, 550 metrů od pláže Caleta a necelý 1 km od pláže Maro. Toto ubytování se nachází 12 minut chůze od pláže. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Nabízí výhled na moře a hory a je vzdálen 2 km od pláže Burriana. Nabízí terasu a klimatizaci.

Jiná ubytování ve městě Maro

Apartamentos MaroVG

9,6

Apartamentos MaroVG

Ubytování (Apartmány) Apartamentos MaroVG. Situated 400 metres from Caleta Beach in Maro, Apartamentos MaroVG features accommodation with air conditioning and free WiFi. Ubytování Apartamentos MaroVG se nachází ve městě Maro (Španělsko - Andalusie).

Apartamentos Isabel

9,1

Apartamentos Isabel

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Isabel. Tyto dobře vybavené apartmány se nacházejí v blízkosti pobřeží v obci Maro a nabízejí výhled na moře a hory a ideální ubytování pro relaxační dovolenou na... Ubytování Apartamentos Isabel se nachází ve městě Maro (Španělsko - Andalusie).

Villa Maro Casitas Select

9,1

Villa Maro Casitas Select

Ubytování (Vila) Villa Maro Casitas Select. Villa Maro Casitas Select se nachází ve městě Maro a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Villa Maro Casitas Select se nachází ve městě Maro (Španělsko - Andalusie).

Casa Carmen

9

Casa Carmen

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Carmen. Casa Carmen se nachází asi 450 metrů od pláže Caleta a nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a rychlovarnou konvicí. Nabízí Wi-Fi zdarma a balkon. Ubytování Casa Carmen se nachází ve městě Maro (Španělsko - Andalusie).

Apartamentos La Casa del Barrio

8,5

Apartamentos La Casa del Barrio

Ubytování (Apartmány) Apartamentos La Casa del Barrio. Tyto nedávno postavené apartmány se nacházejí v obci Maro, mezi kopci a pobřežím Malagy. Jde o ideální oblast pro uvolněnou a klidnou dovolenou. Ubytování Apartamentos La Casa del Barrio se nachází ve městě Maro (Španělsko - Andalusie).

La Casilla De Enfrente PLM

7,8

La Casilla De Enfrente PLM

Ubytování (Hotel) La Casilla De Enfrente PLM. La Casilla De Enfrente PLM se nachází v Maru, 650 metrů od pláže Caleta, a nabízí výhled na město. Tento 2hvězdičkový hotel nabízí turistické informace. Ubytování La Casilla De Enfrente PLM se nachází ve městě Maro (Španělsko - Andalusie).

Apartamentos Casa Yoli en Maro

7,7

Apartamentos Casa Yoli en Maro

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Casa Yoli en Maro. Apartamentos Casa Yoli en Maro se nachází v Maru, 450 metrů od pláže Caleta, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a grilem. Ubytování Apartamentos Casa Yoli en Maro se nachází ve městě Maro (Španělsko - Andalusie).

Hotel Playamaro

7,6

Hotel Playamaro

Ubytování (Hotel) Hotel Playamaro. Hotel Playamaro se nachází vedle známých jeskyní Nerja a nabízí zahradu a terasu s nádherným výhledem na Středozemní moře a přírodní rezervaci Maro-Cerro... Ubytování Hotel Playamaro se nachází ve městě Maro (Španělsko - Andalusie).

Apartamentos Cantarero Maro Nerja

7,3

Apartamentos Cantarero Maro Nerja

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Cantarero Maro Nerja. Apartamentos Cantarero Maro Nerja se nachází v Maru, 600 metrů od pláže Caleta a necelý 1 km od pláže Maro. Ubytování Apartamentos Cantarero Maro Nerja se nachází ve městě Maro (Španělsko - Andalusie).

Apartamentos Balcón de Maro

7,2

Apartamentos Balcón de Maro

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Balcón de Maro. Apartamentos Balcón de Maro se nachází ve městě Maro a nabízí café bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Balcón de Maro se nachází ve městě Maro (Španělsko - Andalusie).

APARTAMENTOS CARMEN

6,8

APARTAMENTOS CARMEN

Ubytování (Apartmány) APARTAMENTOS CARMEN. APARTAMENTOS CARMEN se nachází v Maru, 650 metrů od pláže Caleta a necelý 1 km od pláže Maro. Ubytování APARTAMENTOS CARMEN se nachází ve městě Maro (Španělsko - Andalusie).

Casa Paquita Maro

5,3

Casa Paquita Maro

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Paquita Maro. Agradable casa típica de pueblo se nachází v Nerji, 3 km od balkonu Evropy a 2,9 km od pláže Burriana, a nabízí terasu. K dispozici je také soukromý bazén. Ubytování Casa Paquita Maro se nachází ve městě Maro (Španělsko - Andalusie).

Modern Cottage in Maro With Private Swimming Pool

Modern Cottage in Maro With Private Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Modern Cottage in Maro With Private Swimming Pool. Modern Cottage in Maro With Private Swimming Pool, a property with a terrace, is set in Nerja, 2 km from Caleta Beach, 23 km from Balcony of Europe, as... Ubytování Modern Cottage in Maro With Private Swimming Pool se nachází ve městě Maro (Španělsko - Andalusie).

Villa Gito

Villa Gito

Ubytování (Vila) Villa Gito. Situated in Maro, Villa Gito features accommodation with a private pool, a balcony and pool views. The property features garden and sea views. Ubytování Villa Gito se nachází ve městě Maro (Španělsko - Andalusie).

Maro 001

Maro 001

Ubytování (Vila) Maro 001. Maro 001 is set in Maro. The property features sea views and is 6 km from Nerja. Ubytování Maro 001 se nachází ve městě Maro (Španělsko - Andalusie).

CASA MARAVILLAS

CASA MARAVILLAS

Ubytování (Bed and breakfast) CASA MARAVILLAS. Situated 600 metres from Caleta Beach, CASA MARAVILLAS features accommodation with a bar, a shared lounge and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování CASA MARAVILLAS se nachází ve městě Maro (Španělsko - Andalusie).