Hledat

Ubytování

Casa Abuelo Lorenzo Prázdninový dům

Calle San Blas 21, 16372 Enguídanos, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Abuelo Lorenzo. Casa Abuelo Lorenzo se nachází v obci Enguídanos. 48 km od Requeny. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Casa Abuelo Lorenzo se nachází ve městě Enguídanos (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Popis ubytování Casa Abuelo Lorenzo

Casa Abuelo Lorenzo se nachází v obci Enguídanos. Prázdninový dům má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, pračkou, lednicí a sporákem. Na letiště Los Llanos je to 84 km. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Prázdninový dům stojí 41 km od Cañete a 29 km od Motilla del Palancar. Na místě je soukromé parkoviště. V okolí se lze věnovat pěší turistice a rybaření. 48 km od Requeny.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Enguídanos

Las Casas de la Vega

9,4

Las Casas de la Vega

Ubytování (Prázdninové domy) Las Casas de la Vega. Set on the outskirts of Enguidanos, Las Casas de La Vega is surrounded by nature and features a spacious garden, children's playground and barbecue... Ubytování Las Casas de la Vega se nachází ve městě Enguídanos (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Casa Rural La Lumbre

8,7

Casa Rural La Lumbre

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural La Lumbre. Casa Rural La Lumbre se nachází v obci Enguídanos v údolí řeky Cabriel a nabízí výhled na nedaleký hrad. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Rural La Lumbre se nachází ve městě Enguídanos (Španělsko - Castilla-La Mancha).

El Rincon de Piedra

7,1

El Rincon de Piedra

Ubytování (Aparthotel) El Rincon de Piedra. Offering a restaurant, El Rincon de Piedra offers accommodation in Enguídanos. Ubytování El Rincon de Piedra se nachází ve městě Enguídanos (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Casa De Enguídanos

7

Casa De Enguídanos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa De Enguídanos. Casa De Enguídanos se nachází v obci Enguídanos. Nabízí výhled na hory a je vzdálen 50 km od Alarcónu. Ubytování Casa De Enguídanos se nachází ve městě Enguídanos (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Casa centro Enguidanos

5,5

Casa centro Enguidanos

Ubytování (Apartmán) Casa centro Enguidanos. Casa centro Enguidanos se nachází v obci Enguídanos. Ubytování je vzdálené 29 km od Motilla del Palancar. Ubytování Casa centro Enguidanos se nachází ve městě Enguídanos (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Casa Rural Valle del Cabriel

5

Casa Rural Valle del Cabriel

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Valle del Cabriel. Casa Rural Valle del Cabriel se nachází v obci Enguídanos a nabízí ubytování s výhledem na hory, grilem a terasou. K dispozici je také vířivka. Ubytování Casa Rural Valle del Cabriel se nachází ve městě Enguídanos (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Mirador de la cueva

Mirador de la cueva

Ubytování (Apartmán) Mirador de la cueva. Mirador de la cueva se nachází v obci Enguídanos a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 49 km od města Alarcón. Ubytování Mirador de la cueva se nachází ve městě Enguídanos (Španělsko - Castilla-La Mancha).