Hledat

Ubytování

casa aaron Prázdninový dům

Calle Nicolosa, 38678 Los Menores, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) casa aaron. Casa aaron se nachází v Los Menores a nabízí zahradu a terasu. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování casa aaron se nachází ve městě Los Menores (Španělsko - Tenerife).

Popis ubytování casa aaron

Na letiště Tenerife Sur je to 21 km. Prázdninový dům má TV s plochou obrazovkou a 2 ložnice. Casa aaron se nachází v Los Menores a nabízí zahradu a terasu. Prázdninový dům stojí 37 km od města Puerto de la Cruz. K dispozici je také vířivka. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň.

Jiná ubytování ve městě Los Menores

LA FINQUITA 21

9,8

LA FINQUITA 21

Ubytování (Penzion) LA FINQUITA 21. LA FINQUITA 21 in Los Menores provides adults-only accommodation with a garden and a terrace. Ubytování LA FINQUITA 21 se nachází ve městě Los Menores (Španělsko - Tenerife).

Villa Mango, Adeje, sea view

9,7

Villa Mango, Adeje, sea view

Ubytování (Vila) Villa Mango, Adeje, sea view. Villa Mango, Adeje, sea view se nachází v Los Menores a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Na místě je neplacené soukromé... Ubytování Villa Mango, Adeje, sea view se nachází ve městě Los Menores (Španělsko - Tenerife).

Atlantic Mirage Los Menores

8,6

Atlantic Mirage Los Menores

Ubytování (Apartmán) Atlantic Mirage Los Menores. Atlantic Mirage Los Menores se nachází v Los Menores a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Atlantic Mirage Los Menores se nachází ve městě Los Menores (Španělsko - Tenerife).

Casa Moritz - a33049

Casa Moritz - a33049

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Moritz - a33049. Casa Moritz - a33049 is located in Los Menores. The accommodation is 11 km from Los Cristianos. The kitchenette comes with a dishwasher and a microwave. Ubytování Casa Moritz - a33049 se nachází ve městě Los Menores (Španělsko - Tenerife).

Casita Montana

Casita Montana

Ubytování (Prázdninový dům) Casita Montana. Casita Montana se nachází v Los Menores a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Casita Montana se nachází ve městě Los Menores (Španělsko - Tenerife).

Finca La Cascada

Finca La Cascada

Ubytování (Penzion) Finca La Cascada. Featuring a terrace and free WiFi, Finca Tenerife La Cascada is set in Callao Salvaje. Rooms are fitted with a balcony. Ubytování Finca La Cascada se nachází ve městě Los Menores (Španělsko - Tenerife).

Casa Amelita with Ocean View

Casa Amelita with Ocean View

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Amelita with Ocean View. Casa Amelita with Ocean View se nachází v Los Menores a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Amelita with Ocean View se nachází ve městě Los Menores (Španělsko - Tenerife).