Hledat

Ubytování

Bishop Apartman Apartmán

6722 Segedín, Püspök utca, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Bishop Apartman. Bishop Apartman se nachází v Szegedu, 800 metrů od Votivního kostela Szeged a 300 metrů od Nové synagogy. Ubytování Bishop Apartman se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Bishop Apartman

K dispozici je také balkon. Bishop Apartman se nachází v Szegedu, 800 metrů od Votivního kostela Szeged a 300 metrů od Nové synagogy. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, společným lounge a terasou. Apartmán má 2 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí a 1 koupelnu se sprchou. Mezi zajímavosti v okolí patří Szegedské národní divadlo, náměstí Dóm a termální a zážitkové lázně Anna Medical.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkoviště
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Bezbariérové

Jiná ubytování ve městě Segedín

Szeged Gyöngye

10

Szeged Gyöngye

Ubytování (Apartmán) Szeged Gyöngye. Boasting garden views, Szeged Gyöngye offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.6 km from Votive Church Szeged. Ubytování Szeged Gyöngye se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Helios Apartman Szeged

10

Helios Apartman Szeged

Ubytování (Apartmán) Helios Apartman Szeged. Helios Apartman Szeged in Szeged provides accommodation with free WiFi, 800 metres from Votive Church Szeged. Ubytování Helios Apartman Szeged se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mikszáth Apartments

10

Mikszáth Apartments

Ubytování (Apartmán) Mikszáth Apartments. Mikszáth Apartments se nachází v Szegedu, 1 km od Votivního kostela Szeged a 200 metrů od Nové synagogy. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Mikszáth Apartments se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Synagoge view loft bestern

10

Synagoge view loft bestern

Ubytování (Apartmán) Synagoge view loft bestern. Synagoge view loft bestern se nachází v Szegedu, necelý 1 km od Votivního kostela a 1 minutu chůze od Nové synagogy, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Synagoge view loft bestern se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Town Hall Apartment

10

Town Hall Apartment

Ubytování (Apartmán) Town Hall Apartment. Situated in Szeged, 1.2 km from Votive Church Szeged and 600 metres from Szeged National Theater, Town Hall Apartment features air-conditioned... Ubytování Town Hall Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hip riverview bestern

10

Hip riverview bestern

Ubytování (Apartmán) Hip riverview bestern. Hip riverview bestern se nachází v Szegedu, 100 metrů od Votivního kostela a 200 metrů od náměstí Dóm. Ubytování Hip riverview bestern se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

/// SUNLIGHT BRONZE - Szeged Exclusive

10

/// SUNLIGHT BRONZE - Szeged Exclusive

Ubytování (Apartmán) /// SUNLIGHT BRONZE - Szeged Exclusive. /// SVĚTLO BRONZE - Szeged Exclusive se nachází v Szegedu, necelý 1 km od Nové synagogy a 11 minut chůze od Szegedského národního divadla. Ubytování /// SUNLIGHT BRONZE - Szeged Exclusive se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gutenberg Apartments

9,9

Gutenberg Apartments

Ubytování (Apartmán) Gutenberg Apartments. Gutenberg Apartments, a property with a terrace, is located in Szeged, less than 1 km from Dóm square, a 10-minute walk from New Synagogue, as well as 1 km... Ubytování Gutenberg Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stellar Downtown Szeged

9,9

Stellar Downtown Szeged

Ubytování (Apartmán) Stellar Downtown Szeged. Offering city views, Stellar Downtown Szeged is an accommodation located in Szeged, 1.1 km from Votive Church Szeged and 800 metres from New Synagogue. Ubytování Stellar Downtown Szeged se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

// SUNLIGHT SILVER - Szeged Exclusive

9,9

// SUNLIGHT SILVER - Szeged Exclusive

Ubytování (Apartmán) // SUNLIGHT SILVER - Szeged Exclusive. Má balkon s výhledem na město, zahradu a terasu. SUNLIGHT SILVER - Szeged Exclusive se nachází v Szegedu, v blízkosti Nové synagogy a 11 minut chůze od... Ubytování // SUNLIGHT SILVER - Szeged Exclusive se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stefánia Stúdió Apartmanok

9,9

Stefánia Stúdió Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Stefánia Stúdió Apartmanok. Stefánia Stúdió Apartmanok is set in Szeged, 1.2 km from Votive Church Szeged and offers air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to... Ubytování Stefánia Stúdió Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FAND Center Apartman

9,9

FAND Center Apartman

Ubytování (Apartmán) FAND Center Apartman. Situated in Szeged, 1.1 km from Votive Church Szeged and 600 metres from Szeged National Theater, FAND Center Apartman features air-conditioned... Ubytování FAND Center Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szieszta apartman

9,9

Szieszta apartman

Ubytování (Apartmán) Szieszta apartman. Szieszta apartman se nachází v Szegedu, 500 metrů od Nové synagogy a 600 metrů od Szegedského národního divadla. Ubytování Szieszta apartman se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SUNLIGHT GREY Szeged - Exclusive

9,9

SUNLIGHT GREY Szeged - Exclusive

Ubytování (Apartmány) SUNLIGHT GREY Szeged - Exclusive. Nachází se v Szegedu, SUNLIGHT GREY Szeged - Exclusive nabízí ubytování méně než 1 km od Szegedského národního divadla a 2,2 km od zoo. Ubytování SUNLIGHT GREY Szeged - Exclusive se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nádor Apartman Szeged Dóm Panorámával

9,9

Nádor Apartman Szeged Dóm Panorámával

Ubytování (Apartmán) Nádor Apartman Szeged Dóm Panorámával. Situated in Szeged, 100 metres from Votive Church Szeged, 300 metres from Dóm square and 400 metres from Szeged National Theater, Nádor Apartman Szeged Dóm... Ubytování Nádor Apartman Szeged Dóm Panorámával se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viola Apartman

9,9

Viola Apartman

Ubytování (Apartmán) Viola Apartman. Set in Szeged, within 2.2 km of Votive Church Szeged and 300 metres of Pick Salami and Szeged Paprika Museum, Viola Apartman offers accommodation with free... Ubytování Viola Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantic riverview bestern

9,9

Romantic riverview bestern

Ubytování (Apartmán) Romantic riverview bestern. Apartmán se nachází v Szegedu, 100 metrů od Votivního kostela a 200 metrů od Dómu. Romantic riverview bestern nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Romantic riverview bestern se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád).

SUNLIGHT Penthouse

9,9

SUNLIGHT Penthouse

Ubytování (Apartmán) SUNLIGHT Penthouse. Set in Szeged, 2.1 km from Votive Church Szeged and 300 metres from Pick Salami and Szeged Paprika Museum, SUNLIGHT Penthouse offers air-conditioned... Ubytování SUNLIGHT Penthouse se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szamóca Apartman

9,8

Szamóca Apartman

Ubytování (Apartmán) Szamóca Apartman. Set in Szeged, 1.7 km from Votive Church Szeged and 1. Ubytování Szamóca Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stylish Apartman Szeged

9,8

Stylish Apartman Szeged

Ubytování (Apartmán) Stylish Apartman Szeged. Situated in Szeged, 1.1 km from Votive Church Szeged and 1.2 km from Dóm square, Stylish Apartman Szeged offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Stylish Apartman Szeged se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mars II. Apartman

9,8

Mars II. Apartman

Ubytování (Apartmán) Mars II. Apartman. Mars II. Apartman se nachází v Szegedu, 50 metrů od nákupního centra Árkád a 1,3 km od kostela Votive, a nabízí balkon. Ubytování Mars II. Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Smart Apartments

9,8

Luxury Smart Apartments

Ubytování (Apartmány) Luxury Smart Apartments. Set in Szeged, Luxury Smart Apartments offers city views and free WiFi, less than 1 km from Votive Church Szeged and a 5-minute walk from New Synagogue. Ubytování Luxury Smart Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvárosi szálláshely

9,8

Belvárosi szálláshely

Ubytování (Apartmán) Belvárosi szálláshely. Set in Szeged, less than 1 km from Votive Church Szeged and a 4-minute walk from New Synagogue, Belvárosi szálláshely offers air-conditioned accommodation... Ubytování Belvárosi szálláshely se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mirell Apartman

9,8

Mirell Apartman

Ubytování (Apartmán) Mirell Apartman. Mirell Apartman se nachází v Szegedu, 1,3 km od Votivního kostela a 1,1 km od Národního divadla. Ubytování Mirell Apartman se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prémium Apartman Szeged

9,8

Prémium Apartman Szeged

Ubytování (Apartmán) Prémium Apartman Szeged. Located in Szeged, less than 1 km from Votive Church Szeged and a 5-minute walk from New Synagogue, Prémium Apartman Szeged provides accommodation with... Ubytování Prémium Apartman Szeged se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvárosi Apartman

9,8

Belvárosi Apartman

Ubytování (Apartmán) Belvárosi Apartman. Located in the centre of Szeged, Belvárosi Apartman is 400 metres from the thermal and medical bath, and 650 metres from the dome, offering accommodation... Ubytování Belvárosi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gutenberg Apartments

9,8

Gutenberg Apartments

Ubytování (Apartmány) Gutenberg Apartments. Gutenberg Apartments has air-conditioned guest accommodation in Szeged, 1.1 km from Votive Church Szeged, 100 metres from New Synagogue and 1. Ubytování Gutenberg Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 Tó Sziki Szálló

9,8

3 Tó Sziki Szálló

Ubytování (Prázdninový dům) 3 Tó Sziki Szálló. A seasonal private outdoor pool in the garden and sauna facilities are the features of the 3 Tó Sziki Szálló holiday home, which is standing in Sziksós, on... Ubytování 3 Tó Sziki Szálló se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern appartmanház

9,8

Modern appartmanház

Ubytování (Apartmán) Modern appartmanház. Modern appartmanház se nachází v Szegedu, 2,9 km od Votivního kostela Szeged a 2,3 km od Národního divadla Szeged, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Modern appartmanház se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ultralux magnolia city center bestern

9,8

Ultralux magnolia city center bestern

Ubytování (Apartmán) Ultralux magnolia city center bestern. Ultralux magnolia city center bestern se nachází v Szegedu, 600 metrů od Votivního kostela Szeged a 300 metrů od Szegedského národního divadla. Ubytování Ultralux magnolia city center bestern se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád).

Heidi Apartman

9,8

Heidi Apartman

Ubytování (Apartmán) Heidi Apartman. Situated in Szeged, 1.8 km from Votive Church Szeged and 1.3 km from Szeged National Theater, Heidi Apartman offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Heidi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spotlight Apartmanház

9,8

Spotlight Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Spotlight Apartmanház. Offering free WiFi and city views, Spotlight Apartmanház is an accommodation located in Szeged, just 1. Ubytování Spotlight Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Class Apartment

9,8

Class Apartment

Ubytování (Apartmány) Class Apartment. Set 1.2 km from Votive Church Szeged and 1.3 km from Dóm square, Class Apartment in Szeged offers air-conditioned accommodation with views of the city and... Ubytování Class Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kupola Apartman

9,8

Kupola Apartman

Ubytování (Apartmán) Kupola Apartman. Set in Szeged, 2.5 km from Votive Church Szeged and 2 km from Szeged National Theater, Kupola Apartman offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Kupola Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Design Apartment City Center

9,8

Design Apartment City Center

Ubytování (Apartmán) Design Apartment City Center. Design Apartment City Center se nachází v Szegedu, 600 metrů od Votivního kostela a 500 metrů od náměstí Dóm. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Design Apartment City Center se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home Apartman

9,8

Home Apartman

Ubytování (Apartmán) Home Apartman. Featuring a patio with garden views, and a garden and a terrace, Home Apartman can be found in Szeged, close to New Synagogue and 1.7 km from Dóm square. Ubytování Home Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A&L Apartment Szeged

9,8

A&L Apartment Szeged

Ubytování (Apartmán) A&L Apartment Szeged. Located in Szeged, 1.5 km from Votive Church Szeged and 600 metres from Pick Salami and Szeged Paprika Museum, A&L Apartment Szeged provides... Ubytování A&L Apartment Szeged se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

University city life bestern

9,8

University city life bestern

Ubytování (Apartmán) University city life bestern. University city life bestern se nachází v Szegedu, 300 metrů od Votivního kostela a náměstí Dóm, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování University city life bestern se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Derkovits

9,7

Derkovits

Ubytování (Apartmán) Derkovits. Offering free WiFi and free private parking, Derkovits is situated in Szeged, within just 1.9 km of Szeged National Theater. The property is 2. Ubytování Derkovits se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aquarius Apartman

9,7

Aquarius Apartman

Ubytování (Apartmán) Aquarius Apartman. Located in Szeged, 2.1 km from Votive Church Szeged, 200 metres from Pick Salami and Szeged Paprika Museum and 800 metres from Szeged National Theater,... Ubytování Aquarius Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jázmin Apartman

9,7

Jázmin Apartman

Ubytování (Apartmán) Jázmin Apartman. Featuring a restaurant, free bikes, and a garden, Jázmin Apartman provides accommodation in Szeged with free WiFi and garden views. Ubytování Jázmin Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mermaid house apartman

9,7

Mermaid house apartman

Ubytování (Apartmán) Mermaid house apartman. Located in Szeged, just 100 metres from Votive Church Szeged, Mermaid house apartman features accommodation with free WiFi. Ubytování Mermaid house apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blonde River Apartman Móra Szeged

9,7

Blonde River Apartman Móra Szeged

Ubytování (Apartmán) Blonde River Apartman Móra Szeged. Blonde River Apartman Móra Szeged se nachází v Szegedu, 1,3 km od náměstí Dóm, Nové synagogy a 1,4 km od zoo. Ubytování Blonde River Apartman Móra Szeged se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noir Hotel - Smart Hotel

9,7

Noir Hotel - Smart Hotel

Ubytování (Aparthotel) Noir Hotel - Smart Hotel. Ubytování se nachází v Szegedu, nedaleko Votivního kostela. Ubytování Noir Hotel - Smart Hotel se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tattoo Apartman

9,7

Tattoo Apartman

Ubytování (Apartmán) Tattoo Apartman. Located in Szeged, 1.3 km from Votive Church Szeged and 300 metres from New Synagogue, Tattoo Apartman provides air-conditioned accommodation with a... Ubytování Tattoo Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BOSS Apartman

9,7

BOSS Apartman

Ubytování (Apartmán) BOSS Apartman. Situated in Szeged, 1 km from Votive Church Szeged and 600 metres from New Synagogue, BOSS Apartman offers a bar and air conditioning. Ubytování BOSS Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Solaris-Szeged Apartman

9,7

Solaris-Szeged Apartman

Ubytování (Apartmán) Solaris-Szeged Apartman. Set in Szeged, Solaris-Szeged Apartman features free WiFi. The apartment is 900 metres from Votive Church Szeged. Ubytování Solaris-Szeged Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hétvezér Penthouse Apartments

9,7

Hétvezér Penthouse Apartments

Ubytování (Apartmány) Hétvezér Penthouse Apartments. Featuring free WiFi throughout the property, Hétvezér Penthouse Apartments is set in Szeged, 1.6 km from Votive Church Szeged. Ubytování Hétvezér Penthouse Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Art Apartment Szeged

9,7

Art Apartment Szeged

Ubytování (Apartmán) Art Apartment Szeged. Set in Szeged, 2 km from Votive Church Szeged and 500 metres from Pick Salami and Szeged Paprika Museum, Art Apartment Szeged offers free WiFi and air... Ubytování Art Apartment Szeged se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rudi és Fickó Lakosztály

9,7

Rudi és Fickó Lakosztály

Ubytování (Apartmán) Rudi és Fickó Lakosztály. Rudi és Fickó Lakosztály se nachází v Szegedu a nabízí restauraci, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Rudi és Fickó Lakosztály se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

StationApartments

9,7

StationApartments

Ubytování (Apartmány) StationApartments. StationApartments se nachází v Szegedu, necelý 1 km od Votivního kostela, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování StationApartments se nachází ve městě Segedín (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)