Hledat

Ubytování

Awesome home in Seget Donji w/ Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms Prázdninový dům

21218 Seget Donji, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Seget Donji w/ Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms. Boasting an outdoor pool and sea views, Awesome home in Seget Donji w/ Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms is situated in Seget Donji. Ubytování Awesome home in Seget Donji w/ Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Awesome home in Seget Donji w/ Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms

At the holiday home guests are welcome to take advantage of a hot tub. The nearest airport is Split Airport, 11 km from the accommodation. Boasting an outdoor pool and sea views, Awesome home in Seget Donji w/ Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms is situated in Seget Donji. The holiday home includes 4 bedrooms, a kitchen with a dishwasher and a fridge, as well as a coffee machine. This property offers a private pool and free private parking. Popular points of interest near Awesome home in Seget Donji w/ Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms include Belvedere Beach, Medena Beach and Seget Donji Beach.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén

Vybavení ubytování Awesome home in Seget Donji w/ Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Sprcha
 • Toaleta
 • Satelitní programy
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Venkovní nábytek
 • Soukromý bazén
 • Bazén
 • Venkovní bazén
 • Vířivka/jacuzzi
 • Výhled na moře
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Seget Donji

A&R - Seget beach

10

A&R - Seget beach

Ubytování (Apartmán) A&R - Seget beach. A&R - Seget beach se nachází ve čtvrti Seget Donji v Trogiru, v blízkosti pláže Seget Donji. Nabízí zahradu a pračku. Ubytování A&R - Seget beach se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Renata 2

10

Apartman Renata 2

Ubytování (Apartmán) Apartman Renata 2. Apartman Renata 2 se nachází ve čtvrti Seget Donji v Trogiru, v blízkosti pláže Spiristine. Nabízí terasu a pračku. Ubytování Apartman Renata 2 se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Rados

9,9

Apartment Rados

Ubytování (Apartmány) Apartment Rados. Situated in Seget Donji, 29 km from Primošten, Apartment Rados features a garden and free WiFi. The apartment offers a barbecue and a terrace. Ubytování Apartment Rados se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Wild Sunset

9,9

Wild Sunset

Ubytování (Apartmán) Wild Sunset. Wild Sunset se nachází asi 1,4 km od veřejné pláže a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Wild Sunset se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments A&D

9,8

Apartments A&D

Ubytování (Apartmány) Apartments A&D. Situated 1.5 km from Trogir Green Market, Apartments A&D offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments A&D se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Lorenzo

9,8

Apartment Lorenzo

Ubytování (Apartmán) Apartment Lorenzo. Apartmán Lorenzo se nachází v Trogiru, 500 metrů od hradu Kamerlengo, 600 metrů od kostela sv. Ubytování Apartment Lorenzo se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Marko

9,8

Apartment Marko

Ubytování (Apartmán) Apartment Marko. Situated within the Donji Seget district in Trogir, Apartment Marko has air conditioning, a patio, and garden views. Ubytování Apartment Marko se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Čarija

9,7

Apartman Čarija

Ubytování (Apartmán) Apartman Čarija. Apartman Čarija se nachází v Trogiru, 650 metrů od pláže Seget Donji a necelý 1 km od pláže Medena, a nabízí výhled na moře. Ubytování Apartman Čarija se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Sunshine

9,7

Apartment Sunshine

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunshine. Apartment Sunshine se nachází u pláže v Trogiru, 1,4 km od veřejné pláže a pláže Trogir. Ubytování Apartment Sunshine se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Artemisia 1

9,7

Apartment Artemisia 1

Ubytování (Apartmány) Apartment Artemisia 1. Apartment Artemisia 1 features garden views, free WiFi and free private parking, set in Trogir, 3.4 km from Trogir Green Market. Ubytování Apartment Artemisia 1 se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Jasna

9,7

Apartments Jasna

Ubytování (Apartmány) Apartments Jasna. Apartmány Jasna se nacházejí v obci Seget Donji nedaleko Trogiru, 3,3 km od hradu Kamerlengo a 3,4 km od trogirského přístavu, a nabízejí gril, terasu, ve... Ubytování Apartments Jasna se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

SunnyDays Appartmetns

9,7

SunnyDays Appartmetns

Ubytování (Apartmán) SunnyDays Appartmetns. SunnyDays Appartmetns se nachází ve čtvrti Seget Donji v Trogiru, v blízkosti pláže Spiristine. Nabízí terasu a pračku. Ubytování SunnyDays Appartmetns se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Amor

9,7

Apartments Amor

Ubytování (Apartmány) Apartments Amor. Apartmány Amor se nacházejí na klidném místě přímo u pláže v Seget Donji, 2 km západně od Trogiru, a všechny mají balkon s výhledem na moře, plně vybavenou... Ubytování Apartments Amor se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Angelus

9,6

Apartments Angelus

Ubytování (Apartmány) Apartments Angelus. Apartments Angelus se nachází v Trogiru a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Angelus se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Quality Vila "Comfort"

9,6

Quality Vila "Comfort"

Ubytování (Apartmán) Quality Vila "Comfort". Set in Trogir, within 1.1 km of Spiristine Beach and 1. Ubytování Quality Vila "Comfort" se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Gina

9,6

Apartments Gina

Ubytování (Apartmány) Apartments Gina. Apartments Gina se nachází u pláže v obci Donji Seget a má venkovní bazén. Ubytování Apartments Gina se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Sonia & Ana

9,5

Apartments Sonia & Ana

Ubytování (Apartmány) Apartments Sonia & Ana. Apartments Sonia & Ana se nachází v Trogiru, jen pár kroků od pláže Seget Donji a 100 metrů od pláže Medena. Ubytování Apartments Sonia & Ana se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Beba

9,5

Apartmani Beba

Ubytování (Apartmán) Apartmani Beba. Apartmani Beba se nachází v trogirské čtvrti Donji Seget, 3,6 km od trhu se zeleninou v Trogiru, 3,7 km od městského muzea a 3,8 km od parku Eks Fanfogna,... Ubytování Apartmani Beba se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Bilota

9,4

Villa Bilota

Ubytování (Apartmány) Villa Bilota. Villa Bilota se nachází v Trogiru, 400 metrů od pláže Spiristine, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Bilota se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Kuća za odmor Teja

9,4

Kuća za odmor Teja

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Teja. Located in Trogir, just 100 metres from Spiristine Beach, Kuća za odmor Teja provides beachfront accommodation with a bar, a shared lounge, a garden and... Ubytování Kuća za odmor Teja se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Dado

9,4

Apartments Dado

Ubytování (Apartmány) Apartments Dado. Apartments Dado se nachází v Trogiru a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Dado se nachází ve městě Seget Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).