Hledat

Ubytování

Apartments Volarevic Apartmány

Ponta Planika 6, 20357 Blace, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Volarevic. Apartmány Volarevic se nacházejí v obci Blace. Nabízejí kuchyni a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Volarevic se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Popis ubytování Apartments Volarevic

Nabízejí kuchyni a Wi-Fi zdarma. Apartmány Volarevic se nacházejí v obci Blace. Apartmány mají balkon, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, koupelnu se sprchou a některé také jídelní část nebo terasu. Apartmány Volarevic leží 48 km od Medžugorje, 24 km od Neumu a 107 km od letiště v Dubrovníku. K dispozici je gril. Hosté mohou relaxovat v zahradě.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Volarevic

 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace nutná).
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Blace

Marinus Apartments

10

Marinus Apartments

Ubytování (Apartmány) Marinus Apartments. Marinus Apartments se nachází v letovisku Blace a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Marinus Apartments se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman OZANA

10

Apartman OZANA

Ubytování (Apartmán) Apartman OZANA. Apartman OZANA is situated in Blace and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Apartman OZANA se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Kuća Maria

10

Apartment Kuća Maria

Ubytování (Apartmány) Apartment Kuća Maria. Set in Blace, 38 km from Drvenik, Apartment Kuća Maria offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartment Kuća Maria se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Antun

9,8

Apartment Antun

Ubytování (Apartmány) Apartment Antun. Apartmán Antun se nachází v letovisku Blace, 39 km od vesnice Drvenik, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Antun se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Vila Nostra Vita -apartmani Blace

9,8

Vila Nostra Vita -apartmani Blace

Ubytování (Venkovský dům) Vila Nostra Vita -apartmani Blace. Located in Blace, 39 km from Drvenik, Vila Nostra Vita -apartmani Blace provides a garden and free WiFi. Ubytování Vila Nostra Vita -apartmani Blace se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Sunrise Blace Apartments

9,8

Sunrise Blace Apartments

Ubytování (Apartmán) Sunrise Blace Apartments. Sunrise Blace Apartments je klimatizovaný apartmán s terasou situovaný v Blace, 48 km od Medžugorje. Hosté si mohou užívat výhled na moře. Ubytování Sunrise Blace Apartments se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Medar

9,8

Apartmani Medar

Ubytování (Apartmány) Apartmani Medar. Situated in Blace in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartmani Medar features accommodation with free private parking. Ubytování Apartmani Medar se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Ema

9,8

Apartment Ema

Ubytování (Apartmány) Apartment Ema. Apartmány Ema se nachází v obci Blace, pouhých 39 km od Drveniku. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Ema se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Villa Judita

9,7

Apartments Villa Judita

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Judita. Located in Blace in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments Villa Judita provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Villa Judita se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mala

9,7

Apartments Mala

Ubytování (Apartmány) Apartments Mala. Apartments Mala se nachází v letovisku Blace, 40 km od Drveniku. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mala se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Venera

9,7

Apartment Venera

Ubytování (Apartmány) Apartment Venera. Set in Blace, 38 km from Drvenik, Apartment Venera offers a garden and free WiFi. A terrace is available for guests at the apartment to use. Ubytování Apartment Venera se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Galeb

9,7

Apartments Galeb

Ubytování (Apartmány) Apartments Galeb. Apartmány Galeb se nacházejí v obci Blace, 39 km od obce Drvenik. Nabízejí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Galeb se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Penovic

9,7

Apartment Penovic

Ubytování (Apartmán) Apartment Penovic. Apartment Penovic se nachází na pobřeží v letovisku Blace. Jedná se o prázdninový dům s možností vlastního stravování a vlastní terasou s výhledem na moře. Ubytování Apartment Penovic se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lanterna

9,6

Apartment Lanterna

Ubytování (Apartmány) Apartment Lanterna. Apartment Lanterna se nachází v letovisku Blace, 39 km od Drveniku, a hosté se sem mohou těšit na zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Lanterna se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Zdravka

9,6

Apartment Zdravka

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdravka. Situated in Blace in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Zdravka has a garden. Ubytování Apartment Zdravka se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Tiho & Jelena

9,5

Apartments Tiho & Jelena

Ubytování (Apartmány) Apartments Tiho & Jelena. Apartments Tiho & Jelena se nachází se u moře, na klidném místě v obci Blace, a nabízí bezplatné Wi-Fi, satelitní TV a bezpečnostní schránku ve všech... Ubytování Apartments Tiho & Jelena se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Kocak

9,5

Apartments Kocak

Ubytování (Apartmány) Apartments Kocak. Apartments Kocak s vlastní betonovou pláží a bezplatnými lehátky i slunečníky nabízí klimatizované pokoje a apartmány s Wi-Fi zdarma, satelitní TV a... Ubytování Apartments Kocak se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Ivan i Matej Apartments

9,4

Ivan i Matej Apartments

Ubytování (Apartmány) Ivan i Matej Apartments. Ivan i Matej Apartments se nachází v letovisku Blace, 38 km od Drveniku. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ivan i Matej Apartments se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Mihaela

9,4

Apartment Mihaela

Ubytování (Apartmány) Apartment Mihaela. Apartment Mihaela se nachází ve městě Blace a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartment Mihaela se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Ana Apartments

9,4

Ana Apartments

Ubytování (Apartmány) Ana Apartments. Featuring garden views, Ana Apartments in Blace features accommodation and a terrace. Ubytování Ana Apartments se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments 7+

9,3

Apartments 7+

Ubytování (Apartmány) Apartments 7+. Apartmány 7+ se nacházejí v Blace, 48 km od Medžugorje. K zázemí patří sezonní venkovní bazén a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments 7+ se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Perfect vacation house

9,3

Perfect vacation house

Ubytování (Prázdninový dům) Perfect vacation house. Situated in Blace in the Dubrovnik-Neretva County region, Perfect vacation house has a garden. Ubytování Perfect vacation house se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Home Blace

9,2

Holiday Home Blace

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Blace. Tento 3hvězdičkový prázdninový dům se nachází u pláže v Blace, 40 km od Drveniku. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Ubytování Holiday Home Blace se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Bartulović

9,2

Apartmani Bartulović

Ubytování (Apartmány) Apartmani Bartulović. Apartmani Bartulović se nachází v Blace, 39 km od Drveniku, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmani Bartulović se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Nikola

9,2

Apartment Villa Nikola

Ubytování (Apartmány) Apartment Villa Nikola. Apartmánová vila Nikola se nachází v letovisku Blace. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartment Villa Nikola se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Ante Apartments

9

Villa Ante Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Ante Apartments. Set in Blace, 39 km from Drvenik, Villa Ante Apartments offers a garden and free WiFi. Ubytování Villa Ante Apartments se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Azzurro

8,9

Apartments Azzurro

Ubytování (Apartmány) Apartments Azzurro. Apartments Azzurro se nachází v Blace, 39 km od Drveniku. Nabízí bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Azzurro se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Petar

8,8

Apartments Petar

Ubytování (Apartmány) Apartments Petar. Apartments Petar se nachází v malé dalmatské obci Blace, pouhých 50 metrů od moře. Všechny apartmány mají klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Petar se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Casa Topic

8,6

Apartment Casa Topic

Ubytování (Apartmány) Apartment Casa Topic. Apartment Casa Topic se nachází ve vesnici Blace, 27 km od Međugorje a 50 km od letoviska Makarska, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Apartment Casa Topic se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Laura

8,5

Apartments Laura

Ubytování (Apartmány) Apartments Laura. Apartments Laura se nachází ve vesničce Blace, 27 km od hercegovinského městečka Medžugorje a 50 km od přístavního města Makarská, a nabízí zahradu a Wi-Fi... Ubytování Apartments Laura se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Home Paul

8,4

Holiday Home Paul

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Paul. Prázdninový dům Paul se nachází v letovisku Blace a nabízí vlastní bazén, parkoviště, bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, gril a zahradu. Ubytování Holiday Home Paul se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Sršen

7,6

Apartmani Sršen

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sršen. Apartmány Sršen jsou apartmány s kuchyní a bezplatným Wi-Fi situované v Blace. Apartmány mají dále terasu a vlastní koupelnu s toaletními potřebami zdarma. Ubytování Apartmani Sršen se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Delta Apartments

7,6

Villa Delta Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Delta Apartments. Villa Delta Apartments se nachází v obci v Blace. Ubytování je obklopené zahradou s bezplatným grilem a nabízí studia a apartmány s možností vlastního... Ubytování Villa Delta Apartments se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Ploce

One-Bedroom Apartment in Ploce

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Ploce. One-Bedroom Apartment in Ploce is situated in Ploča and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Ploce se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Seaside holiday house Blace (Neretva Delta - Usce Neretve) - 16427

Seaside holiday house Blace (Neretva Delta - Usce Neretve) - 16427

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside holiday house Blace (Neretva Delta - Usce Neretve) - 16427. Located in Blace, Seaside holiday house Blace (Neretva Delta - Usce Neretve) - 16427 provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Seaside holiday house Blace (Neretva Delta - Usce Neretve) - 16427 se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Vedran

Holiday Home Vedran

Ubytování (Apartmán) Holiday Home Vedran. Holiday Home Vedran is located in Blace. The air-conditioned accommodation is 39 km from Drvenik, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Holiday Home Vedran se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Blace Dolac III

Apartment Blace Dolac III

Ubytování (Apartmán) Apartment Blace Dolac III. Apartment Blace Dolac III is located in Blace and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Blace Dolac III se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Two bedroom seaside home in quiet village

Two bedroom seaside home in quiet village

Ubytování (Apartmán) Two bedroom seaside home in quiet village. Two bedroom seaside home in quiet village is located in Blace and offers a terrace. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Two bedroom seaside home in quiet village se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani BISER

Apartmani BISER

Ubytování (Apartmány) Apartmani BISER. Apartmani BISER is situated in Blace. Međugorje is 48 km from the apartment, while Neum is 24 km from the property. Ubytování Apartmani BISER se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Rep

Apartman Rep

Ubytování (Apartmán) Apartman Rep. Set in Blace, Apartman Rep offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman Rep se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Blace Dolac II

Apartment Blace Dolac II

Ubytování (Apartmán) Apartment Blace Dolac II. Apartment Blace Dolac II is situated in Blace and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Blace Dolac II se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Blace 16068a

Apartment Blace 16068a

Ubytování (Apartmán) Apartment Blace 16068a. Featuring free WiFi, Apartment Blace 16068a is situated on the beachfront in Blace. Ubytování Apartment Blace 16068a se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Blace 16068d

Apartment Blace 16068d

Ubytování (Apartmán) Apartment Blace 16068d. Located in Blace, Apartment Blace 16068d provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Blace 16068d se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Blace Dolac

Apartment Blace Dolac

Ubytování (Apartmán) Apartment Blace Dolac. Apartment Blace Dolac is set in Blace and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Blace Dolac se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Two-Bedroom Apartment in Blace

Two-Bedroom Apartment in Blace

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Blace. Two-Bedroom Apartment in Blace is situated in Blace. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Blace se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday home Blace Ponta Planika

Holiday home Blace Ponta Planika

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Blace Ponta Planika. Holiday home Blace Ponta Planika is set in Blace and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Blace Ponta Planika se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Two-Bedroom Apartment in Blace

Two-Bedroom Apartment in Blace

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Blace. Two-Bedroom Apartment in Blace is set in Blace. The air-conditioned accommodation is 38 km from Drvenik, and guests benefit from private parking available... Ubytování Two-Bedroom Apartment in Blace se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Two-Bedroom Apartment in Ploce

Two-Bedroom Apartment in Ploce

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Ploce. Two-Bedroom Apartment in Ploce is located in Ploča. The air-conditioned accommodation is 39 km from Drvenik, and guests benefit from private parking... Ubytování Two-Bedroom Apartment in Ploce se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Blace 16068b

Apartment Blace 16068b

Ubytování (Apartmán) Apartment Blace 16068b. Providing free WiFi, Apartment Blace 16068b is located on the beachfront in Blace. Ubytování Apartment Blace 16068b se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Blace 3

Apartment Blace 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Blace 3. Apartment Blace 3 is located in Blace and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Blace 3 se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Blace 4

Apartment Blace 4

Ubytování (Apartmán) Apartment Blace 4. Apartment Blace 4 is set in Blace and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Blace 4 se nachází ve městě Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).