Hledat

Ubytování

Apartments Sveti Leonard 308 Apartmány

Vižintini, Vrhi 10, 52428 Oprtalj, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Sveti Leonard 308. Apartments Sveti Leonard 308 se nachází v městečku Oprtalj a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartments Sveti Leonard 308 se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartments Sveti Leonard 308

Apartmány mají TV, klimatizaci a posezení. Na místě je neplacené parkoviště. K dispozici je kompletně vybavená kuchyň s mikrovlnnou troubou a chladničkou. Na letiště v Pule je to 55 km. Ve vlastní koupelně najdete sprchu a fén. Ubytování je vzdálené 16 km od lázní Istarske Toplice. Pro hosty nabízí Apartments Sveti Leonard 308 také zahradu se zázemím na grilování. Apartments Sveti Leonard 308 se nachází v městečku Oprtalj a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi připojením.

Vybavení ubytování Apartments Sveti Leonard 308

  • Gril
  • Zahrada
  • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Oprtalj

Villa Maria

9,9

Villa Maria

Ubytování (Vila) Villa Maria. Villa Maria nabízí soukromý venkovní bazén s lehátky a ubytování s možností vlastního stravování, terasou a venkovním jídelním koutem. Ubytování Villa Maria se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Stancija Ruseti

9,8

Rooms Stancija Ruseti

Ubytování (Penzion) Rooms Stancija Ruseti. Penzion Rooms Stancija Ruseti se nachází v obci Oprtalj a nabízí 4hvězdičkové ubytování s Wi-Fi připojením zdarma, přepážku s turistickými informacemi,... Ubytování Rooms Stancija Ruseti se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie).

Villa Belle

9,8

Villa Belle

Ubytování (Vila) Villa Belle. Villa Belle is set in Oprtalj and offers a restaurant, a shared lounge and a terrace. Ubytování Villa Belle se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie).

B&B Palazzo Angelica Adults Only

9,5

B&B Palazzo Angelica Adults Only

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Palazzo Angelica Adults Only. Located in Oprtalj, B&B Palazzo Angelica offers an outdoor pool. Free WiFi is available in all areas. Free bikes are provided by the property. Ubytování B&B Palazzo Angelica Adults Only se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie).

Agroturizam Nežić

9,4

Agroturizam Nežić

Ubytování (Prázdninové domy) Agroturizam Nežić. Located in Oprtalj, 33 km from Umag, Agroturizam Nežić provides a restaurant and free WiFi. The holiday home offers a terrace. Ubytování Agroturizam Nežić se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie).

Villa Cali

Villa Cali

Ubytování (Vila) Villa Cali. Villa Cali is situated in Oprtalj and offers free bikes, a seasonal heated outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Villa Cali se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hiza Mamma Mia Oprtalj

Hiza Mamma Mia Oprtalj

Ubytování (Vila) Hiza Mamma Mia Oprtalj. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Hiza Mamma Mia Oprtalj is situated in Oprtalj. Ubytování Hiza Mamma Mia Oprtalj se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Palazzo Angelica

Villa Palazzo Angelica

Ubytování (Vila) Villa Palazzo Angelica. Villa Palazzo Angelica is situated in Oprtalj and offers a garden. This property offers access to free WiFi. The villa offers a terrace. Ubytování Villa Palazzo Angelica se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Portole Suites

Apartment Portole Suites

Ubytování (Apartmán) Apartment Portole Suites. Situated in Oprtalj in the Istria region, Apartment Portole Suites is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytování Apartment Portole Suites se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balini

Balini

Ubytování (Prázdninový dům) Balini. Balini is located in Oprtalj and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování Balini se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home in Oprtalj - Istrien 41346

Holiday home in Oprtalj - Istrien 41346

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Oprtalj - Istrien 41346. Holiday home in Oprtalj - Istrien 41346 is located in Oprtalj. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Holiday home in Oprtalj - Istrien 41346 se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Acqua Dolce - House with 4 Bedrooms and Own Spa

Casa Acqua Dolce - House with 4 Bedrooms and Own Spa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Acqua Dolce - House with 4 Bedrooms and Own Spa. Offering an indoor pool and a spa and wellness centre, Holiday home Casa Acqua Dolce is located in Oprtalj. Ubytování Casa Acqua Dolce - House with 4 Bedrooms and Own Spa se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Oprtalj Krizisce

Holiday home Oprtalj Krizisce

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Oprtalj Krizisce. Holiday home Oprtalj Krizisce is located in Oprtalj and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Oprtalj Krizisce se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home in Oprtalj/Istrien 37043

Holiday home in Oprtalj/Istrien 37043

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Oprtalj/Istrien 37043. Located in Oprtalj in the Istria region, Holiday home in Oprtalj/Istrien 37043 features a balcony. Ubytování Holiday home in Oprtalj/Istrien 37043 se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie).

Portole Suites

Portole Suites

Ubytování (Apartmány) Portole Suites. Portole Suites is set in Oprtalj. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Portole Suites se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mamma Mia

Villa Mamma Mia

Ubytování (Vila) Villa Mamma Mia. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Mamma Mia is set in Oprtalj. Ubytování Villa Mamma Mia se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa dei nonni

Casa dei nonni

Ubytování (Prázdninový dům) Casa dei nonni. The property has garden views. The holiday home features a balcony, 2 bedrooms, a living room and a well-equipped kitchen. A flat-screen TV is available. Ubytování Casa dei nonni se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Letizia

Villa Letizia

Ubytování (Vila) Villa Letizia. Situated in Oprtalj, Villa Letizia features accommodation with free WiFi, air conditioning, a fitness centre and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Letizia se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie).

Casa Amelie

Casa Amelie

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Amelie. Boasting a garden, private pool and lake views, Casa Amelie is set in Oprtalj. Ubytování Casa Amelie se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie).

Villa Cali

Villa Cali

Ubytování (Vila) Villa Cali. Featuring a garden, private pool and pool views, Villa Cali is located in Završje. Ubytování Villa Cali se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa della Vigna

Casa della Vigna

Ubytování (Prázdninový dům) Casa della Vigna. Casa della Vigna is located in Oprtalj. The accommodation is 29 km from Umag. Portorož is 30 km from the holiday home, while Poreč is 38 km away. Ubytování Casa della Vigna se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Hiža

Holiday Home Hiža

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hiža. Located in Oprtalj in the Istria region, Holiday Home Hiža features a garden. Ubytování Holiday Home Hiža se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury villa with a swimming pool Oprtalj, Central Istria - Sredisnja Istra - 18124

Luxury villa with a swimming pool Oprtalj, Central Istria - Sredisnja Istra - 18124

Ubytování (Vila) Luxury villa with a swimming pool Oprtalj, Central Istria - Sredisnja Istra - 18124. Set in Oprtalj, Luxury villa with a swimming pool Oprtalj, Central Istria - Sredisnja Istra - 18124 features accommodation with a private pool, private... Ubytování Luxury villa with a swimming pool Oprtalj, Central Istria - Sredisnja Istra - 18124 se nachází ve městě Oprtalj (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)