Hledat

Ubytování

Apartments Studio Uli 3 Apartmány

Ribarska 20, 52452 Funtana, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Studio Uli 3. Situated in Funtana in the Istria region, with Beach Funtana and Polidor Beach nearby, Apartments Studio Uli 3 features accommodation with free WiFi and... Ubytování Apartments Studio Uli 3 se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Apartments Studio Uli 3

The nearest airport is Pula Airport, 62 km from Apartments Studio Uli 3. Situated in Funtana in the Istria region, with Beach Funtana and Polidor Beach nearby, Apartments Studio Uli 3 features accommodation with free WiFi and free private parking. A fridge, a stovetop and toaster are also offered, as well as a coffee machine. Valkanela Beach is 1. 1 km from the apartment. Accommodation is fitted with air conditioning, a fully equipped kitchenette, a TV and a private bathroom with shower.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Studio Uli 3

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování ve městě Funtana

Apartment Luiza Funtana

9,9

Apartment Luiza Funtana

Ubytování (Apartmány) Apartment Luiza Funtana. Apartments Luiza Funtana se nachází ve vesnici Funtana na Istrii, nedaleko pláží Valkanela a Funtana. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Luiza Funtana se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chiara White Garden Apartment

9,8

Chiara White Garden Apartment

Ubytování (Apartmán) Chiara White Garden Apartment. Chiara White Garden Apartment se nachází ve Funtaně a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Chiara White Garden Apartment se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dva Oriha

9,7

Apartment Dva Oriha

Ubytování (Apartmány) Apartment Dva Oriha. Apartmán Dva Oriha se nachází ve Funtaně a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Dva Oriha se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

FUNTANA-MIA ROOMS B&B

9,7

FUNTANA-MIA ROOMS B&B

Ubytování (Penzion) FUNTANA-MIA ROOMS B&B. Set in Funtana, FUNTANA-MIA ROOMS B&B features 4-star accommodation with private balconies. Ubytování FUNTANA-MIA ROOMS B&B se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

B&B Nostromo

9,7

B&B Nostromo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Nostromo. Located in Funtana, B&B Nostromo provides free WiFi, and guests can enjoy a garden, a bar and a shared lounge. Ubytování B&B Nostromo se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gaia

9,7

Apartment Gaia

Ubytování (Apartmán) Apartment Gaia. Set in Funtana, 700 metres from Valkanela Beach, less than 1 km from Beach Funtana and an 18-minute walk from Polidor Beach, Apartment Gaia offers... Ubytování Apartment Gaia se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bakovic

9,7

Bakovic

Ubytování (Apartmány) Bakovic. Apartmány Baković se nacházejí v obci Funtana a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi a přístup do zahrady s terasou. Ubytování Bakovic se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Funtana Apartments Budinjaš

9,7

Funtana Apartments Budinjaš

Ubytování (Apartmány) Funtana Apartments Budinjaš. Apartmány Funtana Budinjaš se nachází ve Funtaně a nabízí bezplatné Wi-Fi, zapůjčení jízdních kol zdarma, zahradu a kasino. Ubytování Funtana Apartments Budinjaš se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Complex Jelena

9,6

Apartment Complex Jelena

Ubytování (Penzion) Apartment Complex Jelena. Apartment Complex Jelena features air-conditioned rooms in Funtana. The guest house provides both free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Complex Jelena se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Sunset Holliday Apartment

9,6

Sunset Holliday Apartment

Ubytování (Apartmán) Sunset Holliday Apartment. Set in Funtana, 600 metres from Beach Funtana and less than 1 km from Polidor Beach, Sunset Holliday Apartment offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Sunset Holliday Apartment se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Ivan

9,6

Apartment Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan. Situated in Funtana, Apartment Ivan features accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Apartment Ivan se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Center Studio Funtana

9,6

Center Studio Funtana

Ubytování (Apartmány) Center Studio Funtana. Center Studio Funtana se nachází v letovisku Funtana a nabízí studiové apartmány s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Center Studio Funtana se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Ljubica Veilchen

9,6

Apartments Ljubica Veilchen

Ubytování (Apartmány) Apartments Ljubica Veilchen. Apartments Ljubica Veilchen se nachází v obci Funtana a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Ljubica Veilchen se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Norma

9,6

Apartments Norma

Ubytování (Apartmány) Apartments Norma. Ubytování Apartments Norma se nachází ve Funtaně a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady s terasou. Ubytování Apartments Norma se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Bellissima

9,5

Apartments Bellissima

Ubytování (Apartmány) Apartments Bellissima. Set in Funtana, Apartments Bellissima offers free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartments Bellissima se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lena

9,5

Apartment Lena

Ubytování (Apartmán) Apartment Lena. Set in Funtana, Apartment Lena offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Guests benefit from a balcony and a children's playground. Ubytování Apartment Lena se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vita

9,5

Apartment Vita

Ubytování (Apartmán) Apartment Vita. Apartmán Vita se nachází v istrijské obci Funtana a nabízí zahradu. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Vita se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Casa Nostra II

9,5

Casa Nostra II

Ubytování (Apartmány) Casa Nostra II. Casa Nostra II se nachází ve Funtaně a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Casa Nostra II se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Apartments Mediterraneo

9,5

Holiday Apartments Mediterraneo

Ubytování (Apartmány) Holiday Apartments Mediterraneo. Apartmány Ilka se nachází ve Funtaně, 38 km od Portorože, a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Holiday Apartments Mediterraneo se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Marcella

9,4

Apartment Marcella

Ubytování (Apartmány) Apartment Marcella. Apartment Marcella se nachází ve Funtaně a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Apartment Marcella se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Complex Hana in Funtana

9,4

Apartment Complex Hana in Funtana

Ubytování (Penzion) Apartment Complex Hana in Funtana. Situated in Funtana, Apartment Complex Hana in Funtana features 4-star accommodation with private balconies. Ubytování Apartment Complex Hana in Funtana se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Apartmani Ivković

9,4

Apartmani Ivković

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ivković. Set in Funtana in the Istria region, Apartmani Ivković offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Ivković se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Studio App Aqua

9,4

Studio App Aqua

Ubytování (Apartmán) Studio App Aqua. Located in Funtana, Studio App Aqua provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Studio App Aqua se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment David

9,3

Apartment David

Ubytování (Apartmán) Apartment David. Situated in Funtana, Apartment David features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment David se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

QUERCUS Apartments

9,3

QUERCUS Apartments

Ubytování (Penzion) QUERCUS Apartments. Located in Funtana, within 1 km of Beach Funtana and 1. Ubytování QUERCUS Apartments se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment TaDe - Tag & Desire

9,3

Apartment TaDe - Tag & Desire

Ubytování (Apartmány) Apartment TaDe - Tag & Desire. Apartment TaDe se nachází v malém rybářském městečku Funtana, 400 metrů od pláže Puntica. Ubytování Apartment TaDe - Tag & Desire se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Apartament Onda

9,3

Apartament Onda

Ubytování (Apartmán) Apartament Onda. Apartament Onda nabízí ubytování v letovisku Funtana s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Hosté mohou využívat i plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartament Onda se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Casa Nostra

9,3

Casa Nostra

Ubytování (Apartmány) Casa Nostra. Casa Nostra nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, terasou a kuchyní v obci Funtana. Ubytování Casa Nostra se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Marija

9,3

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Apartmány Marija se nacházejí v obci Funtana, 650 metrů od nejbližší pláže, a nabízejí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Villa Linet

9,2

Villa Linet

Ubytování (Penzion) Villa Linet. Villa Linet stojí v krásné velké zahradě ve vesnici Funtana na chorvatském poloostrově Istrie, pouhých 400 metrů od pláže. Ubytování Villa Linet se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Linet

9,2

Holiday Home Linet

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Linet. Offering a spacious garden with free-to-use barbecue equipment, Holiday Home Linet is located in Funtana and provides accommodation with free WiFi access. Ubytování Holiday Home Linet se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Mari

9,2

Apartment Mari

Ubytování (Apartmán) Apartment Mari. Only 300 metres from a beach, Apartment Maras is located in Funtana, 6.5 km from the town of Poreč with UNESCO-listed Euphrasian Basilica. Ubytování Apartment Mari se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Coki

9,1

Apartments Coki

Ubytování (Penzion) Apartments Coki. Apartmány Coki se nachází na klidném místě, pouhých 350 metrů od pláže v obci Funtana. Ubytování Apartments Coki se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Familija Cvitkovic

9

Familija Cvitkovic

Ubytování (Apartmány) Familija Cvitkovic. Familija Cvitkovic se nachází ve Funtaně. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací a přístup do zahrady s grilem. Ubytování Familija Cvitkovic se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Violeta 1

9

Apartment Violeta 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Violeta 1. Located 1 km from Valkanela Beach, 1.1 km from Beach Funtana and 1.3 km from Polidor Beach, Apartment Violeta 1 provides accommodation set in Funtana. Ubytování Apartment Violeta 1 se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Falcon

9

Apartments Villa Falcon

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Falcon. Apartments Villa Falcon se nachází ve městě Funtana. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, gril a terasu. Ubytování Apartments Villa Falcon se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments 4 Palme

9

Apartments 4 Palme

Ubytování (Apartmány) Apartments 4 Palme. Apartmány 4 Palme s možností vlastního stravování se nacházejí v letovisku Funtana, 10 minut chůze od pláže a 500 metrů od přístavu. Ubytování Apartments 4 Palme se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Complex Vitas Funtana

9

Apartment Complex Vitas Funtana

Ubytování (Penzion) Apartment Complex Vitas Funtana. Apartment Complex Vitas Funtana provides air-conditioned rooms in Funtana. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Apartment Complex Vitas Funtana se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Ina

8,9

Ina

Ubytování (Apartmán) Ina. Situated in Funtana, Ina features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Ina se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kori

8,9

Apartments Kori

Ubytování (Apartmány) Apartments Kori. Apartments Kori se nachází v obci Funtana a nabízí zahradu, kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají klimatizaci, TV a terasu s výhledem do... Ubytování Apartments Kori se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Vesna

8,9

Apartments Vesna

Ubytování (Penzion) Apartments Vesna. Apartments Vesna se nachází 900 metrů od kamenité pláže v obci Funtana a nabízí Wi-Fi zdarma, neplacené parkoviště a vlastní restauraci v klidné lokalitě... Ubytování Apartments Vesna se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Alba

8,9

Apartment Alba

Ubytování (Apartmány) Apartment Alba. Apartment Alba se nachází v obci Funtana, 11 km od města Rovinj a 38 km od Portorože. Ubytování Apartment Alba se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Nena

8,9

Apartments Nena

Ubytování (Apartmány) Apartments Nena. Apartments Nena se nachází ve Funtaně na ostrově Istria a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a parkováním na místě zdarma. Ubytování Apartments Nena se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Campsite Puntica Mobile Homes Mediteran kamp

8,9

Campsite Puntica Mobile Homes Mediteran kamp

Ubytování (Prázdninový areál) Campsite Puntica Mobile Homes Mediteran kamp. Campsite Puntica Mobile Homes Mediteran kamp je prázdninový areál situovaný ve Funtaně. Nabízí zahradu, restauraci, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Campsite Puntica Mobile Homes Mediteran kamp se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Ester

8,8

Apartments Ester

Ubytování (Apartmány) Apartments Ester. Apartmány Ester se nacházejí ve Funtaně. Nabízejí Wi-Fi zdarma a ubytování s TV a kuchyňským koutem. Ubytování Apartments Ester se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Mini camping FUNTANA

8,8

Mini camping FUNTANA

Ubytování (Kemp) Mini camping FUNTANA. Mini camping FUNTANA se nachází v Poreči na Istrii, 1,5 km od aquaparku Aquacolors. Ubytování Mini camping FUNTANA se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Funtana Appartements

8,8

Funtana Appartements

Ubytování (Apartmány) Funtana Appartements. Apartmány Funtana se nacházejí ve Funtaně na Istrii. K zázemí patří bezplatné soukromé parkoviště a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. K dispozici je i terasa. Ubytování Funtana Appartements se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Marko Funtana

8,8

Holiday Home Marko Funtana

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Marko Funtana. Apartmán Marko Funtana se nachází ve Funtaně, 600 metrů od moře a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi připojení a vlastní... Ubytování Holiday Home Marko Funtana se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Ruby

8,7

Apartments Ruby

Ubytování (Apartmány) Apartments Ruby. Located in Funtana in the Istria region and Valkanela Beach reachable within 700 metres, Apartments Ruby provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartments Ruby se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Desi

8,7

Apartman Desi

Ubytování (Apartmán) Apartman Desi. Apartmán Desi se nachází u pláže ve vesnici Funtana a nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné WI-Fi. Ubytování Apartman Desi se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie).

Olive Garden Apartments

8,6

Olive Garden Apartments

Ubytování (Apartmány) Olive Garden Apartments. Olive Garden Apartments se nachází ve vesnici Funtana a nabízí terasu. Ubytování Olive Garden Apartments se nachází ve městě Funtana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)