Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Romansa

Součástí apartmánů je posezení s pohovkou a plně vybavená kuchyň s varnou deskou, troubou a ledničkou. Apartmány Romansa jsou vzdálené 15 km od Zadaru, 24 km od zadarského letiště a 42 km od Biogradu na Moru. Každý z apartmánů má terasu s výhledem do zahrady. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Zaton! Apartmány Romansa se nachází v letovisku Zaton a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Romansa

  • Terasa
  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není možná).
  • Hlídané parkoviště
  • Klimatizace
  • Topení

Jiná ubytování ve městě Zaton

APARTMENT SECRET GARDEN 2

10

APARTMENT SECRET GARDEN 2

Ubytování (Apartmán) APARTMENT SECRET GARDEN 2. APARTMENT SECRET GARDEN 2 is located in Zaton and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování APARTMENT SECRET GARDEN 2 se nachází ve městě Zaton (Chorvatsko - Zadarská župa).

STUDIO HOUSE SECRET GARDEN 1

9,9

STUDIO HOUSE SECRET GARDEN 1

Ubytování (Apartmán) STUDIO HOUSE SECRET GARDEN 1. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, STUDIO HOUSE SECRET GARDEN 1 offers accommodation in Zaton with free WiFi and garden views. Ubytování STUDIO HOUSE SECRET GARDEN 1 se nachází ve městě Zaton (Chorvatsko - Zadarská župa).

Croliday Apartment with Pool Nin

9,6

Croliday Apartment with Pool Nin

Ubytování (Apartmány) Croliday Apartment with Pool Nin. Offering a barbecue and views of the garden,Croliday Apartments with Pool Nin is set in Zaton. Zadar is 13 km from the property. Ubytování Croliday Apartment with Pool Nin se nachází ve městě Zaton (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Peros

9,6

Apartments Peros

Ubytování (Apartmány) Apartments Peros. Located in Zaton, 14 km from Vir, Apartments Peros provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Peros se nachází ve městě Zaton (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Vesna

9,5

Apartments Vesna

Ubytování (Apartmány) Apartments Vesna. Apartments Vesna s výhledem na město se nachází v Zatonu a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, zahradu, kasino a vlastní úsek pláže. Ubytování Apartments Vesna se nachází ve městě Zaton (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Zaton

9,5

Apartments Zaton

Ubytování (Apartmány) Apartments Zaton. Apartments Zaton se nachází na klidném místě, 600 metrů od centra letoviska Zaton. Ubytování Apartments Zaton se nachází ve městě Zaton (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Villa More

9,5

Apartments Villa More

Ubytování (Penzion) Apartments Villa More. Apartments Villa More se nachází v Zatonu a nabízí 4hvězdičkové ubytování v klimatizovaných pokojích s vlastní koupelnou, Wi-Fi zdarma a balkonem. Ubytování Apartments Villa More se nachází ve městě Zaton (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Luki

9,3

Apartment Luki

Ubytování (Apartmán) Apartment Luki. Apartment Luki se nachází v obci Zaton, 15 km od města Vir, a nabízí bezplatná kola, zahradu, gril a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Luki se nachází ve městě Zaton (Chorvatsko - Zadarská župa).

Sunset Apartments Zaton

9,3

Sunset Apartments Zaton

Ubytování (Apartmány) Sunset Apartments Zaton. Tyto moderní apartmány se nacházejí pouhých 100 metrů od moře a 2 km od historického centra městečka Nin. Ubytování Sunset Apartments Zaton se nachází ve městě Zaton (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Zatonka

9,2

Apartment Zatonka

Ubytování (Apartmány) Apartment Zatonka. Apartmán Zatonka se nachází v Zatonu, 14 km od Viru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K apartmánu patří terasa a gril. Ubytování Apartment Zatonka se nachází ve městě Zaton (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Providenca

9,1

Apartment Providenca

Ubytování (Apartmán) Apartment Providenca. Apartment Providenca nabízí gril a terasu v Zatonu. Do Zadaru je to 13 km. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Providenca se nachází ve městě Zaton (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Maria Peros

9,1

Apartmani Maria Peros

Ubytování (Apartmány) Apartmani Maria Peros. Apartmány Maria Peros se nachází v Zatonu a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Maria Peros se nachází ve městě Zaton (Chorvatsko - Zadarská župa).