Hledat

Ubytování

Apartments Quiet Apartmány

21222 Sevid, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Quiet. Apartments Quiet se nachází v Sevidu ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláže Alina a zátoky Tepljuš. Ubytování Apartments Quiet se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartments Quiet

Toto ubytování se nachází 1 minutu chůze od pláže. Pláž Miline je vzdálená 750 metrů. Apartments Quiet se nachází v Sevidu ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláže Alina a zátoky Tepljuš. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Všechny apartmány mají klimatizaci, vlastní koupelnu a kuchyň s lednicí, sporákem a varnou deskou. Některé apartmány mají balkon a/nebo terasu. Na letiště Split je to 22 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Pláž
  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Sevid

Apartmani Babić

10

Apartmani Babić

Ubytování (Apartmán) Apartmani Babić. Apartmani Babić se nachází ve městě Sevid, 34 km od Splitu, a nabízí zahradu a zázemí pro grilování. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Babić se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Baric

10

Apartman Baric

Ubytování (Apartmán) Apartman Baric. Apartman Baric nabízí terasu a výhled na moře v obci Sevid ve Splitsko-dalmatské župě. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Baric se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Sevid

9,9

Holiday Sevid

Ubytování (Apartmán) Holiday Sevid. Holiday Sevid se nachází v Sevidu ve Splitsko-dalmatské župě, 23 km od Splitu. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Holiday Sevid se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Sevid

9,9

Apartment Sevid

Ubytování (Apartmány) Apartment Sevid. Apartments Sevid se nachází jen pár kroků od pláže a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, klimatizací a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartment Sevid se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Nikol

9,9

Nikol

Ubytování (Apartmán) Nikol. Located in Sevid in the Split-Dalmatia County region, Nikol has a patio and garden views. Ubytování Nikol se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home - Apartment Carmen

9,9

Holiday Home - Apartment Carmen

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Home - Apartment Carmen. Prázdninový dům - Apartmány Carmen se zahradou a bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Sevid, pouhých 21 km od Primoštenu. Ubytování Holiday Home - Apartment Carmen se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

House Nikolina

9,9

House Nikolina

Ubytování (Prázdninový dům) House Nikolina. House Nikolina is set in Sevid. The air-conditioned accommodation is 22 km from Primošten, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování House Nikolina se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Sanval

9,8

Villa Sanval

Ubytování (Vila) Villa Sanval. Villa Sanval se nachází v Sevidu, 21 km od Primoštenu, a nabízí venkovní bazén, zahradu, bar, bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a výhled na bazén. Ubytování Villa Sanval se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Sucic

9,8

Apartments Sucic

Ubytování (Apartmány) Apartments Sucic. Apartmány Sucic se nacházejí v Sevidu, 22 km od Primoštenu. Hosté si tu mohou bezplatně půjčit jízdní kola a využívat zdarma Wi-Fi. Ubytování Apartments Sucic se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Ana

9,8

Villa Ana

Ubytování (Vila) Villa Ana. Vila Ana se nachází v Sevidu, 22 km od Primoštenu. Je klimatizovaná a nabízí venkovní bazén, zahradu, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Villa Ana se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Isabella

9,8

Villa Isabella

Ubytování (Apartmány) Villa Isabella. Located in Sevid in the Split-Dalmatia County region and Zalec Beach reachable within 100 metres, Villa Isabella provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Villa Isabella se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gina

9,8

Villa Gina

Ubytování (Vila) Villa Gina. Pětihvězdičková vila Gina se nachází v letovisku Sevid. Nabízí bazén, zázemí pro grilování a terasu s výhledem na moře. Ubytování Villa Gina se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ivana

9,8

Apartments Ivana

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivana. Apartments Ivana se nachází v Sevidu. Nabízí 3hvězdičkové ubytování se vstupem do zahrady a grilem. Ubytování Apartments Ivana se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tamaris

9,7

Tamaris

Ubytování (Prázdninový dům) Tamaris. Tamaris se nachází v Sevidu. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a výhled na moře. Ubytování Tamaris se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vila Rosa

9,7

Vila Rosa

Ubytování (Apartmány) Vila Rosa. Vila Rosa se nachází v Sevidu a nabízí Wi-Fi zdarma a ubytování s kuchyní, posezením, terasou a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Vila Rosa se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stone houses Marina-SEVID

9,7

Stone houses Marina-SEVID

Ubytování (Apartmány) Stone houses Marina-SEVID. Stone houses Marina-SEVID se nachází v Sevidu. Nabízí zahradu se zázemím pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Stone houses Marina-SEVID se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Punta

9,7

Apartments Punta

Ubytování (Apartmán) Apartments Punta. Apartments Punta se nachází ve vesnici Sevid. Nabízí klimatizované ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a soukromým balkonem. Ubytování Apartments Punta se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Gajeta

9,7

Villa Gajeta

Ubytování (Vila) Villa Gajeta. Villa Gajeta is set in Sevid and offers a restaurant, free bikes and a bar. Ubytování Villa Gajeta se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Goga Sevid

9,7

Apartments Goga Sevid

Ubytování (Apartmán) Apartments Goga Sevid. Apartmán Goga Sevid se nachází v obci Sevid a nabízí gril, zahradu a terasu. Výhled směřuje na moře a k dispozici je i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Goga Sevid se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday home Marina

9,7

Holiday home Marina

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Marina. Villa Marina se nachází u pláže v Sevidu. Tento prázdninový dům nabízí venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday home Marina se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home Vuko

9,6

Holiday Home Vuko

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Vuko. Holiday Home Vuko is situated in Sevid and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a private beach area. Ubytování Holiday Home Vuko se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Blu Mare

9,6

Apartments Blu Mare

Ubytování (Apartmány) Apartments Blu Mare. Apartment Blu Mare nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Sevidu, 10 metrů od moře a 49 km od Splitu. Ubytování Apartments Blu Mare se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home Batistić

9,6

Holiday Home Batistić

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Batistić. Set in Sevid in the Split-Dalmatia County region, Holiday Home Batistić features a patio and garden views. Ubytování Holiday Home Batistić se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Luka

9,5

Apartments Luka

Ubytování (Apartmány) Apartments Luka. Apartments Luka se nachází v letovisku Sevid a nabízí ubytování s terasou. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartments Luka se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Ivana

9,5

Apartment Ivana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivana. Klimatizovaný apartmán Ivana s výhledem na moře se nachází přímo u pláže v obci Sevid, zhruba 40 km od Splitu a 19 km od Trogiru. Ubytování Apartment Ivana se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Gavran

9,5

Apartments Gavran

Ubytování (Apartmány) Apartments Gavran. Apartments Gavran se nachází v malé obci Sevid, pouhých 50 metrů od pláže. Ubytování Apartments Gavran se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Loranum

9,5

Guest House Loranum

Ubytování (Prázdninový dům) Guest House Loranum. Apartments Loranum se nachází v přístavu a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizované pokoje. Ubytování Guest House Loranum se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maya!

9,4

Maya!

Ubytování (Apartmán) Maya!. Situated in Sevid in the Split-Dalmatia County region, Maya! has a patio and sea views. Ubytování Maya! se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Scandalli

9,4

Villa Scandalli

Ubytování (Apartmány) Villa Scandalli. Villa Scandalli se nachází v Sevidu, 21 km od Primoštenu. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Scandalli se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Marina

9,4

Apartment Marina

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina. Located in Sevid in the Split-Dalmatia County region, Apartment Marina features a garden. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home Draga

9,4

Holiday Home Draga

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Draga. Klimatizovaný prázdninový dům Draga se nachází v obci Sevid. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zázemí pro grilování, zahradu a soukromou pláž. Ubytování Holiday Home Draga se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Marijo

9,3

Apartments Marijo

Ubytování (Apartmány) Apartments Marijo. Apartmány Marijo v obci Sevid nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Marijo se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Kristina

9,3

Villa Kristina

Ubytování (Vila) Villa Kristina. Villa Kristina se nachází u pláže v Sevidu a nabízí soukromý bazén, možnost vlastního stravování, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Villa Kristina se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Hera Sevid

9,3

Villa Hera Sevid

Ubytování (Vila) Villa Hera Sevid. Villa Hera Sevid se nachází v obci Sevid, 19 km od Trogiru a 34 km od Splitu. Nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Hera Sevid se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Pralija

9,2

Apartments Pralija

Ubytování (Apartmány) Apartments Pralija. Apartmány Pralija se nacházejí v obci Sevid a nabízejí kuchyň a výhled na moře. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Pralija se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani ROKO, Sevid

9,2

Apartmani ROKO, Sevid

Ubytování (Apartmány) Apartmani ROKO, Sevid. Apartmani Roko se nachází v letovisku Marina, pouhých 22 km od Trogiru. Nabízí klimatizované apartmány s bezplatným Wi-Fi a se satelitní TV. Ubytování Apartmani ROKO, Sevid se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mandina

9,2

Villa Mandina

Ubytování (Apartmány) Villa Mandina. Vila Mandina se nachází v obci Sevidu, jen kousek pěšky od moře, a nabízí sezónní venkovní bazén. Do Splitu je to odtud 40 km. Ubytování Villa Mandina se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ljuba

9,2

Apartments Ljuba

Ubytování (Apartmány) Apartments Ljuba. Apartments Ljuba se nachází v obci Sevid ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Koprivica Cove a Sičenica Cove. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Ljuba se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tatjana

9

Villa Tatjana

Ubytování (Apartmány) Villa Tatjana. Apartmány Villa Tatjana se nacházejí v obci Sevid, 21 km od Primoštenu, a nabízejí sezonní venkovní bazén i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Villa Tatjana se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny Apartman Pajdek

9

Sunny Apartman Pajdek

Ubytování (Apartmány) Sunny Apartman Pajdek. Sunny Apartman Pajdek se nachází v Sevidu, 22 km od Primoštenu. Nabízí sdílený salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sunny Apartman Pajdek se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Lana Sevid

9

Apartmani Lana Sevid

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lana Sevid. Apartmani Lana Sevid se nachází v Sevidu. Nabízí ubytování s posezením a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Lana Sevid se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Otjana

8,9

Apartments Otjana

Ubytování (Apartmány) Apartments Otjana. Apartments Otjana se nachází v obci Sevid a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV a kuchyňským koutem. Ubytování Apartments Otjana se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Filip

8,7

Apartments Filip

Ubytování (Apartmány) Apartments Filip. Apartmány Filip se nachází v Sevidu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Filip se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Maestral Estate

8,3

Maestral Estate

Ubytování (Apartmán) Maestral Estate. Maestral Estate se nachází u pláže v Sevidu, jen pár kroků od pláže Zalec a 100 metrů od pláže Miline. Nabízí zahradu, terasu a klimatizaci. Ubytování Maestral Estate se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hit apartment

7,8

Hit apartment

Ubytování (Apartmány) Hit apartment. Hit apartment se nachází v Sevidu ve Splitsko-dalmatské župě. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hit apartment se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Stari Trogir

7,7

Villa Stari Trogir

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Stari Trogir. Villa Stari Trogir se nachází v Sevidu ve Splitsko-dalmatské župě, 50 km od Splitu, a nabízí 3hvězdičkové ubytování s terasou a výhledem na moře. Ubytování Villa Stari Trogir se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury Villa Marin Apartments

7,6

Luxury Villa Marin Apartments

Ubytování (Apartmány) Luxury Villa Marin Apartments. Luxury Villa Marin Apartments se nachází jen pár kroků od pláže v Sevidu, 34 km od Splitu. Na místě můžete zdarma zaparkovat. Ubytování Luxury Villa Marin Apartments se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Mile Sevid

7,5

Apartman Mile Sevid

Ubytování (Apartmán) Apartman Mile Sevid. Apartman Mile Sevid se nachází v Sevidu, 550 metrů od pláže Zalec a 750 metrů od zátoky Sičenica. Nabízí gril a výhled na moře. Ubytování Apartman Mile Sevid se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lorena

Apartment Lorena

Ubytování (Apartmán) Apartment Lorena. Situated in Sevid in the Split-Dalmatia County region, Apartment Lorena features a balcony and sea views. Ubytování Apartment Lorena se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domina

Domina

Ubytování (Apartmány) Domina. Domina v letovisku Sevid nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem a výhledem na moře. Ubytování Domina se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Basic

Villa Basic

Ubytování (Vila) Villa Basic. Situated in Sevid, less than 1 km from Sičenica Cove Beach and a 16-minute walk from Koprivica Cove Beach, Villa Basic features accommodation with free... Ubytování Villa Basic se nachází ve městě Sevid (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).