Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Posedarje Gajine

Apartmán Apartmani Posedarje Gajine má posezení, jídelní kout, kuchyň, vlastní koupelnu, TV a gril. Apartmán Apartmani Posedarje Gajine je vzdálený 32 km od Viru a 21 km od Bibinje. Nejbližší letiště je v Zadaru, 15 km od apartmánu Apartmani Posedarje Gajine. Apartmani Posedarje Gajine nabízí ubytování s výhledem na moře v Posedarje, 22 km od Zadaru, 30 km od Biogradu na Moru a 400 metrů od pláže.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Apartments Posedarje Gajine

 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Služba praní
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Posedarje

Apartman Rosanda

10

Apartman Rosanda

Ubytování (Apartmán) Apartman Rosanda. Featuring a bar, a garden, and a terrace, Apartman Rosanda provides accommodation in Posedarje with free WiFi and sea views. Ubytování Apartman Rosanda se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Sobe Gora

10

Sobe Gora

Ubytování (Apartmány) Sobe Gora. Set in Posedarje in the Zadar County region, Sobe Gora offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Sobe Gora se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Posedarje Josip 2

9,6

Posedarje Josip 2

Ubytování (Apartmán) Posedarje Josip 2. Offering free WiFi, Posedarje Josip 2 is set on the beachfront in Posedarje. The air-conditioned accommodation is 45 km from Vir. Ubytování Posedarje Josip 2 se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Lucia

9,6

Apartman Lucia

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucia. Situated in Posedarje in the Zadar County region, Apartman Lucia features a patio and garden views. Ubytování Apartman Lucia se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Lovre Posedarje

9,4

Apartmani Lovre Posedarje

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lovre Posedarje. Located in Posedarje in the Zadar County region, Apartmani Lovre Posedarje provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartmani Lovre Posedarje se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Knežević

9,4

Apartmani Knežević

Ubytování (Apartmány) Apartmani Knežević. Apartmani Knežević se nachází v obci Posedarje v Zadarské župě a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmani Knežević se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments ZZ

9,2

Apartments ZZ

Ubytování (Apartmány) Apartments ZZ. Apartmány ZZ se nachází v Posedarje a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zázemím pro grilování a zahradou. Ubytování Apartments ZZ se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Luka Apartment

9,2

Luka Apartment

Ubytování (Apartmány) Luka Apartment. Apartmán Luka se nachází v obci Posedarje, 22 km od Zadaru. Město Biograd na Moru je vzdálené 31 km. Ubytování Luka Apartment se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday home Dalmacija

9,1

Holiday home Dalmacija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Dalmacija. Holiday home Dalmacija s bazénem se nachází na pláži v letovisku Posedarje. Do Pagu je to 44 km. Ubytování Holiday home Dalmacija se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Nikolina

8,9

Apartments Nikolina

Ubytování (Apartmány) Apartments Nikolina. Apartments Nikolina se nachází v obci Posedarje, 45 km od města Vir. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Nikolina se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Vuk

8,9

Apartments Vuk

Ubytování (Apartmány) Apartments Vuk. Apartmány Vuk se nachází v Posedarje, 23 km od Zadaru, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Vuk se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Sara

8,8

Apartments Sara

Ubytování (Apartmány) Apartments Sara. Apartments Sara se nachází v Posedarje, 45 km od Viru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má gril. Ubytování Apartments Sara se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani More

8,2

Apartmani More

Ubytování (Apartmány) Apartmani More. Set in Posedarje, 45 km from Pag, Apartmani More offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartmani More se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Studio aparment Kontrada

8,2

Studio aparment Kontrada

Ubytování (Apartmán) Studio aparment Kontrada. Studio aparment Kontrada is set in Posedarje. The accommodation is 45 km from Pag. Ubytování Studio aparment Kontrada se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman

7,7

Apartman

Ubytování (Apartmán) Apartman. Tento apartmán se nachází v Posedarji, 22 km od Zadaru, 28 km od Biogradu na Moru a 44 km od Pagu. Ubytování Apartman se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).