Hledat

Ubytování

Apartments Posedarje Gajine Apartmány

Zagrebačka 22, Posedarje, 23242 Posedarje, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Posedarje Gajine. Apartmani Posedarje Gajine nabízí ubytování s výhledem na moře v Posedarje, 22 km od Zadaru, 30 km od Biogradu na Moru a 400 metrů od pláže. Ubytování Apartments Posedarje Gajine se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Popis ubytování Apartments Posedarje Gajine

Apartmán Apartmani Posedarje Gajine má posezení, jídelní kout, kuchyň, vlastní koupelnu, TV a gril. Apartmán Apartmani Posedarje Gajine je vzdálený 32 km od Viru a 21 km od Bibinje. Nejbližší letiště je v Zadaru, 15 km od apartmánu Apartmani Posedarje Gajine. Apartmani Posedarje Gajine nabízí ubytování s výhledem na moře v Posedarje, 22 km od Zadaru, 30 km od Biogradu na Moru a 400 metrů od pláže.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Apartments Posedarje Gajine

 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Služba praní
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Posedarje

Holiday home Donatella

10

Holiday home Donatella

Ubytování (Vila) Holiday home Donatella. Prázdninový dům Donatella se nachází v Posedarje v okrese Zadar. Nabízí terasu, výhled na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday home Donatella se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Rosanda

10

Apartman Rosanda

Ubytování (Apartmán) Apartman Rosanda. Featuring a bar, a garden, and a terrace, Apartman Rosanda provides accommodation in Posedarje with free WiFi and sea views. Ubytování Apartman Rosanda se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Bura

10

Apartman Bura

Ubytování (Apartmány) Apartman Bura. Situated in Posedarje, 44 km from Vir, Apartman Bura features a garden and free WiFi. Ubytování Apartman Bura se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Toma

10

Apartment Toma

Ubytování (Apartmán) Apartment Toma. Apartment Toma is set in Posedarje and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Toma se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Sobe Gora

10

Sobe Gora

Ubytování (Apartmány) Sobe Gora. Set in Posedarje in the Zadar County region, Sobe Gora offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Sobe Gora se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Punta Garden Pool House

10

Punta Garden Pool House

Ubytování (Vila) Punta Garden Pool House. Vila Punta Garden Pool House se nachází v obci Posedarje a nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Punta Garden Pool House se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Lipić

9,9

Apartments Lipić

Ubytování (Apartmány) Apartments Lipić. Located in Posedarje, 43 km from Pag, Apartments Lipić provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Lipić se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Baricevic

9,7

Holiday Home Baricevic

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Baricevic. Located in Posedarje in the Zadar County region, Holiday Home Baricevic features a terrace and sea views. Ubytování Holiday Home Baricevic se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Mela

9,7

Apartmani Mela

Ubytování (Apartmán) Apartmani Mela. Apartmán Mela se nachází v Posedarje a nabízí ubytování s terasou a zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Mela se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Maris

9,7

Apartment Maris

Ubytování (Apartmán) Apartment Maris. Set in Posedarje in the Zadar County region, Apartment Maris features a terrace and garden views. Ubytování Apartment Maris se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Marija

9,7

Apartman Marija

Ubytování (Apartmán) Apartman Marija. Located in Posedarje in the Zadar County region, Apartman Marija has a patio and garden views. Ubytování Apartman Marija se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Posedarje Josip 2

9,6

Posedarje Josip 2

Ubytování (Apartmán) Posedarje Josip 2. Offering free WiFi, Posedarje Josip 2 is set on the beachfront in Posedarje. The air-conditioned accommodation is 45 km from Vir. Ubytování Posedarje Josip 2 se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lucia

9,6

Apartman Lucia

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucia. Situated in Posedarje in the Zadar County region, Apartman Lucia features a patio and garden views. Ubytování Apartman Lucia se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Slavica

9,6

Apartment Slavica

Ubytování (Apartmány) Apartment Slavica. Apartment Slavica se nachází v letovisku Posedarje, 44 km od Viru. Klimatizovaný apartmán nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Slavica se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Solymar

9,6

Solymar

Ubytování (Prázdninový dům) Solymar. Klimatizovaný prázdninový dům Solymar se nachází v obci Posedarje. Nabízí zázemí pro grilování, sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Solymar se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Brala

9,5

Apartment Brala

Ubytování (Apartmány) Apartment Brala. Located in Posedarje, 45 km from Pag, Apartment Brala provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Brala se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Josip

9,5

Apartment Josip

Ubytování (Apartmán) Apartment Josip. Apartmán Josip nabízí ubytování ve městě Posedarje, 5 km od pláže. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Josip se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Kuca za odmor LUCA

9,4

Kuca za odmor LUCA

Ubytování (Apartmán) Kuca za odmor LUCA. Kuca za odmor LUCA is set in Posedarje and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Kuca za odmor LUCA se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Ana

9,4

Apartments Ana

Ubytování (Apartmány) Apartments Ana. Apartments Ana se nachází jen pár kroků od pláže a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a zařízenou terasou s výhledem na Jaderské... Ubytování Apartments Ana se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Marin

9,4

Holiday Home Marin

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Marin. Holiday Home Marin se nachází v obci Posedarje, 27 km od Zadaru, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, soukromým úsekem pláže a výhledem na moře. Ubytování Holiday Home Marin se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Posedarje Zadar

9,4

Posedarje Zadar

Ubytování (Apartmány) Posedarje Zadar. Posedarje Zadar se nachází v obci Posedarje, 45 km od města Vir, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Posedarje Zadar se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Lovre Posedarje

9,4

Apartmani Lovre Posedarje

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lovre Posedarje. Located in Posedarje in the Zadar County region, Apartmani Lovre Posedarje provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartmani Lovre Posedarje se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Nemo

9,3

Vila Nemo

Ubytování (Apartmán) Vila Nemo. Vila Nemo se nachází v Posedarje a nabízí bezplatné zapůjčení kol, bezplatné Wi-Fi, zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování Vila Nemo se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Bonaca

9,3

Apartment Bonaca

Ubytování (Apartmány) Apartment Bonaca. Apartmán Bonaca se nachází ve vesnici Posedarje, 45 km od Viru. K zázemí patří zahrada a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Bonaca se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments ZZ

9,2

Apartments ZZ

Ubytování (Apartmány) Apartments ZZ. Apartmány ZZ se nachází v Posedarje a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zázemím pro grilování a zahradou. Ubytování Apartments ZZ se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nekić Posedarje

9,2

Apartment Nekić Posedarje

Ubytování (Apartmány) Apartment Nekić Posedarje. Situated in Posedarje, 44 km from Vir, Apartment Nekić Posedarje features a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Nekić Posedarje se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Ana-Zora

9,2

Apartman Ana-Zora

Ubytování (Apartmán) Apartman Ana-Zora. Situated in Posedarje in the Zadar County region, Apartman Ana-Zora has a garden. Ubytování Apartman Ana-Zora se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Luka Apartment

9,2

Luka Apartment

Ubytování (Apartmány) Luka Apartment. Apartmán Luka se nachází v obci Posedarje, 22 km od Zadaru. Město Biograd na Moru je vzdálené 31 km. Ubytování Luka Apartment se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Leo

9,1

Apartman Leo

Ubytování (Apartmán) Apartman Leo. Apartman Leo is situated in Posedarje and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Apartman Leo se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Kuća za odmor Loro

9,1

Kuća za odmor Loro

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Loro. Offering free WiFi and garden views, Kuća za odmor Loro is an accommodation located in Posedarje. Ubytování Kuća za odmor Loro se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday home Dalmacija

9,1

Holiday home Dalmacija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Dalmacija. Holiday home Dalmacija s bazénem se nachází na pláži v letovisku Posedarje. Do Pagu je to 44 km. Ubytování Holiday home Dalmacija se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Nina

9,1

Apartman Nina

Ubytování (Apartmán) Apartman Nina. Apartman Nina nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem a výhled na hory v obci Pogradina. Součástí ubytování je soukromá terasa. Ubytování Apartman Nina se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Kamenica

9

Holiday Home Kamenica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kamenica. Holiday Home Kamenica is located in Posedarje and offers a garden and a terrace. Ubytování Holiday Home Kamenica se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Kontrada

8,9

Apartments Kontrada

Ubytování (Apartmány) Apartments Kontrada. Located in Posedarje, 45 km from Pag, Apartments Kontrada provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Kontrada se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Nikolina

8,9

Apartments Nikolina

Ubytování (Apartmány) Apartments Nikolina. Apartments Nikolina se nachází v obci Posedarje, 45 km od města Vir. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Nikolina se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vuk

8,9

Apartments Vuk

Ubytování (Apartmány) Apartments Vuk. Apartmány Vuk se nachází v Posedarje, 23 km od Zadaru, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Vuk se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mediterranean House by The Beach

8,8

Mediterranean House by The Beach

Ubytování (Apartmán) Mediterranean House by The Beach. Featuring free WiFi, Mediterranean House by The Beach is situated on the beachfront in Posedarje. The apartment has sea views and is 44 km from Vir. Ubytování Mediterranean House by The Beach se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Delfin

8,8

Apartments Delfin

Ubytování (Apartmány) Apartments Delfin. Apartmány Delfin se nachází v obci Posedarje, 46 km od Viru. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Delfin se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Aida

8,8

Apartment Aida

Ubytování (Apartmán) Apartment Aida. Apartment Aida is located in Posedarje and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Aida se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Lovrić

8,8

Apartments Lovrić

Ubytování (Apartmány) Apartments Lovrić. Apartments Lovrić se nachází v letovisku Posedarje, 24 km od Zadaru a 31 km od Biogradu na Moru. Ubytování Apartments Lovrić se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Sara

8,8

Apartments Sara

Ubytování (Apartmány) Apartments Sara. Apartments Sara se nachází v Posedarje, 45 km od Viru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má gril. Ubytování Apartments Sara se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Školj 3

8,5

Apartment Školj 3

Ubytování (Apartmány) Apartment Školj 3. Located in Posedarje, 44 km from Pag, Apartment Školj 3 provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Školj 3 se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Školj

8,3

Apartment Školj

Ubytování (Apartmány) Apartment Školj. Apartment Školj nabízí ubytování se zahradou v Posedarje. Apartmány mají vybavenou kuchyň se sporákem, posezení s pohovkou, TV a koupelnu s vanou. Ubytování Apartment Školj se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani More

8,2

Apartmani More

Ubytování (Apartmány) Apartmani More. Set in Posedarje, 45 km from Pag, Apartmani More offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartmani More se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio aparment Kontrada

8,2

Studio aparment Kontrada

Ubytování (Apartmán) Studio aparment Kontrada. Studio aparment Kontrada is set in Posedarje. The accommodation is 45 km from Pag. Ubytování Studio aparment Kontrada se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lucija

8,2

Hotel Lucija

Ubytování (Hotel) Hotel Lucija. Hotel Lucija má soukromou pláž přímo před budovou a restauraci s terasou. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Lucija se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Pansion Adria Haus

8,1

Pansion Adria Haus

Ubytování (Penzion) Pansion Adria Haus. Pansion Adria Haus se nachází v obci Posedarje, pouhých 50 metrů od vlastní soukromé pláže. Ubytování Pansion Adria Haus se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Radulovic

7,9

Holiday Home Radulovic

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Radulovic. Holiday Home Radulovic se nachází v Posedarje v Zadarské župě a nabízí zahradu. Hosté mohou využívat také terasu a gril. Ubytování Holiday Home Radulovic se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman

7,7

Apartman

Ubytování (Apartmán) Apartman. Tento apartmán se nachází v Posedarji, 22 km od Zadaru, 28 km od Biogradu na Moru a 44 km od Pagu. Ubytování Apartman se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Ante

Apartmani Ante

Ubytování (Apartmán) Apartmani Ante. Apartmani Ante se nacházejí v Posedarje, 25 km od Zadaru. Nabízejí terasu, zázemí pro grilování, Wi-Fi zdarma a výhled na moře i na město. Ubytování Apartmani Ante se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Čulina

Apartment Čulina

Ubytování (Apartmán) Apartment Čulina. Apartment Čulina is located in Posedarje and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Čulina se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa).