Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Nina (6 persons) - Swimming pool

Na letiště Rijeka je to 21 km. K dispozici je dětské hřiště a terasa. Apartments Nina (6 persons) - swimming pool se nachází v Pinezici a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na bazén. Apartmány Nina (6 persons) - swimming pool jsou vzdálené 23 km od Bašky a 8 km od Krku. Klimatizované ubytování je vzdálené 10 km od letoviska Malinska.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Pinezići

Luxury Apartments Villa Stina

10

Luxury Apartments Villa Stina

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Villa Stina. With garden views, Luxury Apartments Villa Stina is located in Krk and has accommodation with a kitchen. Free WiFi is provided. Ubytování Luxury Apartments Villa Stina se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Garden

9,6

Apartment Garden

Ubytování (Apartmány) Apartment Garden. Apartment Garden se nachází v Pinezici. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, klimatizaci a zahradu s venkovním bazénem. Ubytování Apartment Garden se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk).

Apartma Beno

9,5

Apartma Beno

Ubytování (Apartmán) Apartma Beno. Apartma Beno is set in Pinezici and offers free bikes and a terrace. This apartment has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartma Beno se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk).

apartmani Vesna 2

9,2

apartmani Vesna 2

Ubytování (Apartmán) apartmani Vesna 2. Apartmani Vesna 2 se nachází v obci Pinezići. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Od apartmánů to je 10 km do Krku a 29 km do Bašky. Ubytování apartmani Vesna 2 se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Dilly - KRK116

Apartment Dilly - KRK116

Ubytování (Apartmán) Apartment Dilly - KRK116. Situated in Pinezici, Apartment Dilly - KRK116 features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Dilly - KRK116 se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk).

Holiday Home Pinezici

Holiday Home Pinezici

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Pinezici. Boasting a garden, a seasonal outdoor pool and garden views, Holiday Home Pinezici is situated in Pinezići. Ubytování Holiday Home Pinezici se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Istrie).

New brend app Matija

New brend app Matija

Ubytování (Apartmán) New brend app Matija. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, New brend app Matija is located in Pinezići. Ubytování New brend app Matija se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Istrie).

Holiday house BRAJDE

Holiday house BRAJDE

Ubytování (Vila) Holiday house BRAJDE. Located in Pinezici, Holiday house BRAJDE provides accommodation with a terrace and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 23 km from Baška. Ubytování Holiday house BRAJDE se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk).

Apartment POTOK

Apartment POTOK

Ubytování (Apartmán) Apartment POTOK. Featuring a garden and a terrace, Apartment POTOK offers accommodation in Pinezici with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment POTOK se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk).

Apartment SEA HIDEAWAY

Apartment SEA HIDEAWAY

Ubytování (Apartmán) Apartment SEA HIDEAWAY. Apartment SEA HIDEAWAY se nachází v obci Pinezici na ostrově Krk a nabízí zahradu. 24 km od Bašky. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment SEA HIDEAWAY se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Pine Diver

Apartments Pine Diver

Ubytování (Apartmány) Apartments Pine Diver. Located in Pinezici, Apartments Pine Diver provides accommodation with access to a garden. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Apartments Pine Diver se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Dilly - KRK118

Apartment Dilly - KRK118

Ubytování (Apartmán) Apartment Dilly - KRK118. Set in Pinezici, Apartment Dilly - KRK118 offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Dilly - KRK118 se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk).

Villa Lukas&Ana

Villa Lukas&Ana

Ubytování (Vila) Villa Lukas&Ana. Villa Lukas&Ana se nachází na pláži v Pinezici a nabízí soukromý bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Lukas&Ana se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk).

Apartment " NeoZoe"

Apartment " NeoZoe"

Ubytování (Apartmán) Apartment " NeoZoe". Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment " NeoZoe" is set in Pinezici. Ubytování Apartment " NeoZoe" se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk).

Apartment JASNA

Apartment JASNA

Ubytování (Apartmán) Apartment JASNA. Situated in Pinezici, Apartment JASNA features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment JASNA se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk).

Holiday Home Villa Mira - KRK147

Holiday Home Villa Mira - KRK147

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Villa Mira - KRK147. Holiday Home Villa Mira - KRK147 se nachází v Pinezici a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 23 km od Bašky. Ubytování Holiday Home Villa Mira - KRK147 se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Dilly

Apartment Dilly

Ubytování (Apartmán) Apartment Dilly. Located in Pinezici, Apartment Dilly features accommodation with a patio and free WiFi. With sea views, this accommodation offers a balcony. Ubytování Apartment Dilly se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk).

Studio apartman Pine

Studio apartman Pine

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Pine. Studio apartman Pine se nachází v obci Pinezici na ostrově Krk a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Studio apartman Pine se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk).

Extra Villa With Pool

Extra Villa With Pool

Ubytování (Vila) Extra Villa With Pool. Set in Pinezici, Extra Villa With Pool offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a fitness centre and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Extra Villa With Pool se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Dilly - KRK115

Apartment Dilly - KRK115

Ubytování (Apartmán) Apartment Dilly - KRK115. Located in Pinezici in the Krk Island region, Apartment Dilly - KRK115 has a patio and sea views. Ubytování Apartment Dilly - KRK115 se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk).

Villa Maddalena

Villa Maddalena

Ubytování (Vila) Villa Maddalena. Featuring a garden, private pool and garden views, Villa Maddalena is set in Radetići. Ubytování Villa Maddalena se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Istrie).

Villa LAURA

Villa LAURA

Ubytování (Vila) Villa LAURA. Villa LAURA is located in Pinezici. This villa provides accommodation with free WiFi. The villa also offers 4 bathrooms. The villa offers a terrace. Ubytování Villa LAURA se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk).