Hledat

Ubytování

Apartments Milica Apartmány

Kestenova 2, 52440 Kukci, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Milica. Situated in Kukci in the Istria region, Apartments Milica features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Milica se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartments Milica

Portorož is 46 km from the apartment, while Rovinj is 44 km from the property. The nearest airport is Pula Airport, 60 km from Apartments Milica. A stovetop and coffee machine are also available. Each unit is fitted with air conditioning, private bathroom and a kitchen including a dishwasher, microwave, fridge and an oven. Situated in Kukci in the Istria region, Apartments Milica features accommodation with free WiFi and free private parking.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Apartments Milica

  • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování ve městě Kukci

Design and Luxury Villa with Pool

9,9

Design and Luxury Villa with Pool

Ubytování (Vila) Design and Luxury Villa with Pool. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Design and Luxury Villa with Pool is located in Kukci. Ubytování Design and Luxury Villa with Pool se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Nono

9,5

Apartment Nono

Ubytování (Apartmán) Apartment Nono. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v městečku Kukci a má bezplatné Wi-Fi a balkon. Objekt nabízí výhled do zahrady a je 45 km od Terstu. Ubytování Apartment Nono se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tezak

9,5

Apartment Tezak

Ubytování (Apartmány) Apartment Tezak. Situated in Kukci, 8 km from Poreč, Apartment Tezak features a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Tezak se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Cerova

9,3

Apartmani Cerova

Ubytování (Apartmány) Apartmani Cerova. Apartmani Cerova se nachází 7 km od hlavního náměstí v Poreči. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Apartmani Cerova se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Smajlovic

9,3

Apartment Smajlovic

Ubytování (Apartmán) Apartment Smajlovic. Tříhvězdičkový apartmán Smajlovic se nachází v obci Kukci, 7 km od Poreče. Nabízí patio, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Smajlovic se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gloria

8,9

Villa Gloria

Ubytování (Hotel) Villa Gloria. Villa Gloria se nachází uprostřed svěží zeleně na pozemku o rozloze 10 000 m², na klidném místě 3 km od města Poreč, a nabízí bazén s prostornou terasou,... Ubytování Villa Gloria se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

House Lucija

8,9

House Lucija

Ubytování (Apartmány) House Lucija. House Lucija se nachází 3 km od pláže a 4,5 km od historického centra Poreče. Ubytování House Lucija se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lenny Cerova

8,8

Apartment Lenny Cerova

Ubytování (Apartmán) Apartment Lenny Cerova. Located in Kukci in the Istria region, Apartment Lenny Cerova features a patio. Ubytování Apartment Lenny Cerova se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Medica

8,5

Apartmani Medica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Medica. Apartmány Medica se nachází v obci Kukci na Istrii, 44 km od Terstu a 28 km od Portorože, a nabízí gril a sluneční terasu. Ubytování Apartmani Medica se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Complex Danny with common pool and BBQ

Apartment Complex Danny with common pool and BBQ

Ubytování (Penzion) Apartment Complex Danny with common pool and BBQ. Apartment Complex Danny with common pool and BBQ provides air-conditioned rooms in Kukci. Ubytování Apartment Complex Danny with common pool and BBQ se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

A'more

A'more

Ubytování (Penzion) A'more. Featuring a garden, A'more is located in Kukci. The guest house provides both free WiFi and free private parking. Ubytování A'more se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Villa Lanima with Private Pool and Sea View

Villa Lanima with Private Pool and Sea View

Ubytování (Vila) Villa Lanima with Private Pool and Sea View. Situated in Kukci, Villa Lanima with Private Pool and Sea View features accommodation with a private pool. Ubytování Villa Lanima with Private Pool and Sea View se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Snug Bungalow in Kukci with Garden

Snug Bungalow in Kukci with Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Snug Bungalow in Kukci with Garden. Located in Kukci, Snug Bungalow in Kukci with Garden provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Snug Bungalow in Kukci with Garden se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Horizont Apartman

Horizont Apartman

Ubytování (Apartmán) Horizont Apartman. Situated in Kukci in the Istria region, Horizont Apartman features a garden. Ubytování Horizont Apartman se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Casa Sabatti

Casa Sabatti

Ubytování (Vila) Casa Sabatti. Boasting a garden, private pool and sea views, Casa Sabatti is set in Kukci. Ubytování Casa Sabatti se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Parentino

Parentino

Ubytování (Apartmán) Parentino. Offering free WiFi and garden views, Parentino is an accommodation set in Kukci. The air-conditioned accommodation is 44 km from Trieste. Ubytování Parentino se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN STRANIĆ

APARTMAN STRANIĆ

Ubytování (Apartmán) APARTMAN STRANIĆ. APARTMAN STRANIĆ is situated in Kukci and offers a garden and a terrace. Ubytování APARTMAN STRANIĆ se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Gannah

Green Gannah

Ubytování (Apartmán) Green Gannah. Set in Kukci in the Istria region, Green Gannah has a garden. Ubytování Green Gannah se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Una

Villa Una

Ubytování (Vila) Villa Una. Villa Una is situated in Kukci and offers a garden. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. The villa has a satellite TV. Ubytování Villa Una se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

App Jolin

App Jolin

Ubytování (Apartmán) App Jolin. App Jolin is located in Kukci and offers a garden. Guests may enjoy free WiFi. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytování App Jolin se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Matkovic 1

Vila Matkovic 1

Ubytování (Apartmán) Vila Matkovic 1. Located in Kukci, Vila Matkovic 1 offers accommodation with a terrace and free WiFi. The property has garden views and is 45 km from Trieste. Ubytování Vila Matkovic 1 se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Matkovic 4

Vila Matkovic 4

Ubytování (Apartmán) Vila Matkovic 4. Set in Kukci, Vila Matkovic 4 provides accommodation with a balcony and free WiFi. This property offers access to a terrace. Ubytování Vila Matkovic 4 se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kukci with Sea View 08

Apartment Kukci with Sea View 08

Ubytování (Apartmán) Apartment Kukci with Sea View 08. Apartment Kukci with Sea View 08 is situated in Kukci and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Kukci with Sea View 08 se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home Kukci Kestenova

Holiday home Kukci Kestenova

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kukci Kestenova. Boasting accommodation with a private pool, Holiday home Kukci Kestenova is situated in Kukci. Ubytování Holiday home Kukci Kestenova se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Lili.3

Apartment Lili.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Lili.3. Located in Kukci in the Istria region, Apartment Lili.3 has a terrace. Ubytování Apartment Lili.3 se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Vila Iskra Apartmani Zornic

Vila Iskra Apartmani Zornic

Ubytování (Apartmán) Vila Iskra Apartmani Zornic. Vila Iskra Apartmani Zornic is situated in Kukci. The accommodation is 20 km from Rovinj. Ubytování Vila Iskra Apartmani Zornic se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Monika

Apartment Monika

Ubytování (Apartmán) Apartment Monika. Located in Kukci in the Istria region, Apartment Monika features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 4.3 km from Poreč. Ubytování Apartment Monika se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Villa Sana

Villa Sana

Ubytování (Vila) Villa Sana. Set in Kukci, Villa Sana offers a private pool. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. The villa features a satellite TV. Ubytování Villa Sana se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Kukci/Istrien 35632

Holiday home in Kukci/Istrien 35632

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Kukci/Istrien 35632. Holiday home in Kukci/Istrien 35632 is located in Kukci. Ubytování Holiday home in Kukci/Istrien 35632 se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Apartment in Kukci/Istrien 40023

Apartment in Kukci/Istrien 40023

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kukci/Istrien 40023. Apartment in Kukci/Istrien 40023 is located in Kukci. Ubytování Apartment in Kukci/Istrien 40023 se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Danny I

Danny I

Ubytování (Apartmán) Danny I. Situated in Kukci in the Istria region, Danny I has a terrace. The air-conditioned accommodation is 8 km from Poreč. Ubytování Danny I se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Complex Lucija

Apartment Complex Lucija

Ubytování (Penzion) Apartment Complex Lucija. Situated in Kukci, Apartment Complex Lucija has a garden. The property features free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Complex Lucija se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Kukci I

Apartment Kukci I

Ubytování (Apartmán) Apartment Kukci I. Apartment Kukci I is situated in Kukci and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Kukci I se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Kukci

Two-Bedroom Apartment in Kukci

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Kukci. Two-Bedroom Apartment in Kukci is set in Kukci. The air-conditioned accommodation is 7 km from Poreč, and guests benefit from private parking available on... Ubytování Two-Bedroom Apartment in Kukci se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Three-Bedroom Apartment Kukci with Sea view 01

Three-Bedroom Apartment Kukci with Sea view 01

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment Kukci with Sea view 01. Three-Bedroom Apartment Kukci with Sea view 01 is set in Kukci and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Apartment Kukci with Sea view 01 se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Liljana (PRC157)

Apartment Liljana (PRC157)

Ubytování (Apartmán) Apartment Liljana (PRC157). Set in Kukci in the Istria region, Apartment Liljana (PRC157) has a terrace. Ubytování Apartment Liljana (PRC157) se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Erika (PRC148)

Holiday Home Erika (PRC148)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Erika (PRC148). Set in Kukci in the Istria region, Holiday Home Erika (PRC148) has a terrace. Ubytování Holiday Home Erika (PRC148) se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Vila Matkovic 5

Vila Matkovic 5

Ubytování (Apartmán) Vila Matkovic 5. Set in Kukci in the Istria region, Vila Matkovic 5 has a balcony and garden views. The property is 20 km from Rovinj and free private parking is offered. Ubytování Vila Matkovic 5 se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Villa Evita

Villa Evita

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Evita. Set in Kukci in the Istria region, Villa Evita features a terrace. Ubytování Villa Evita se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Apartment in Kukci/Istrien 39372

Apartment in Kukci/Istrien 39372

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kukci/Istrien 39372. Apartment in Kukci/Istrien 39372 is situated in Kukci. The accommodation is 7 km from Poreč. Ubytování Apartment in Kukci/Istrien 39372 se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

AA

AA

Ubytování (Apartmán) AA. AA is located in Kukci. The air-conditioned accommodation is 45 km from Trieste. Ubytování AA se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Holiday house Danny with pool

Holiday house Danny with pool

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Danny with pool. Holiday house Danny with pool is located in Kukci and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Holiday house Danny with pool se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Lili.1

Apartment Lili.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Lili.1. Set in Kukci in the Istria region, Apartment Lili.1 has a terrace. Ubytování Apartment Lili.1 se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Vila Iskra Apartmani Zornic

Vila Iskra Apartmani Zornic

Ubytování (Penzion) Vila Iskra Apartmani Zornic. Located in Kukci, Vila Iskra Apartmani Zornic features accommodation with private terraces. All rooms boast a kitchenette and a private bathroom. Ubytování Vila Iskra Apartmani Zornic se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Sophia

Sophia

Ubytování (Apartmán) Sophia. Sophia is located in Kukci. The air-conditioned accommodation is 5 km from Poreč, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Sophia se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Beautifully Decorated Apartment near Sea in Kukci

Beautifully Decorated Apartment near Sea in Kukci

Ubytování (Apartmán) Beautifully Decorated Apartment near Sea in Kukci. Beautifully Decorated Apartment near Sea in Kukci is situated in Kukci and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Beautifully Decorated Apartment near Sea in Kukci se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Beautiful Apartment in Porec with Swimming Pool

Beautiful Apartment in Porec with Swimming Pool

Ubytování (Apartmán) Beautiful Apartment in Porec with Swimming Pool. Located in Kukci in the Istria region, Beautiful Apartment in Porec with Swimming Pool features a terrace. Ubytování Beautiful Apartment in Porec with Swimming Pool se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Danny II

Danny II

Ubytování (Apartmán) Danny II. Danny II is situated in Kukci and offers barbecue facilities. This apartment also features free WiFi. The property includes a living room with a TV. Ubytování Danny II se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Turkanovic

Apartments Turkanovic

Ubytování (Penzion) Apartments Turkanovic. Situated in Kukci, Apartments Turkanovic features 3-star accommodation with private balconies. Ubytování Apartments Turkanovic se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Lili.2

Apartment Lili.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Lili.2. Located in Kukci in the Istria region, Apartment Lili.2 has a terrace. Ubytování Apartment Lili.2 se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House and Apts. in Cancini/Istrien 35642

House and Apts. in Cancini/Istrien 35642

Ubytování (Prázdninové domy) House and Apts. in Cancini/Istrien 35642. Featuring an outdoor pool, House and Apts. In Cancini/Istrien 35642 in Kukci provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests who... Ubytování House and Apts. in Cancini/Istrien 35642 se nachází ve městě Kukci (Chorvatsko - Istrie).