Hledat

Ubytování

Apartments Lazzarini Battiala Apartmány

Sveti Martin Kort 33 Martinski, 52231 Nedeščina, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Lazzarini Battiala. Apartmány Lazzarini Battiala jsou situované v barokní budově obklopené zelení ve vesnici Martinski nad kaňonem řeky Raša. Ubytování Apartments Lazzarini Battiala se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Apartments Lazzarini Battiala

Na požádání a za příplatek lze zajistit kyvadlovou dopravu. Hosté mohou využívat i sdílenou zahradní terasu, gril a prádelnu. Apartmány Lazzarini Battiala se nacházejí 200 metrů od obchodu s potravinami a pekárny. Na místě je i vinný sklípek, kde mohou hosté ochutnat domácí víno. Na vyžádání jsou dostupné služby praní a žehlení prádla. Apartmány Lazzarini Battiala jsou situované v barokní budově obklopené zelení ve vesnici Martinski nad kaňonem řeky Raša. Apartmány jsou tradičně zařízené, vybavené satelitní TV a mají dobře vybavenou kuchyň. Při příjezdu dostanou hosté nápoj na uvítanou. Pro skupiny hostů mohou majitelé zorganizovat hrnčířský workshop nebo sběr léčivých rostlin. V přízemí je autentická istrijská taverna, kde se podávají snídaně.

Vybavení ubytování Apartments Lazzarini Battiala

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Badmintonové vybavení
 • Cyklistika
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Kyvadlová doprava
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Kyvadlová doprava (za příplatek)
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Denní úklid Dodatečný poplatek
 • Služba žehlení Dodatečný poplatek
 • Čištění oděvů Dodatečný poplatek
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Hasicí přístroje
 • Obchod se suvenýry
 • Klimatizace Dodatečný poplatek
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Nedeščina

Apartman Jakov

9,8

Apartman Jakov

Ubytování (Apartmán) Apartman Jakov. Located in Nedeščina in the Istria region, Apartman Jakov has a balcony and garden views. Ubytování Apartman Jakov se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Nedeščina 131

9,8

Apartment Nedeščina 131

Ubytování (Apartmán) Apartment Nedeščina 131. Apartmán Nedešćina 131 nabízí ubytování v obci Nedešćina, 27 km od Opatije. Apartmán leží 38 km od města Rovinj a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Nedeščina 131 se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Mattiuzi

9,8

Holiday Home Mattiuzi

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mattiuzi. Hotel Holiday Home Mattiuzi se nachází ve městě Nedeščina na Istrii a nabízí terasu, výhled do zahrady, plně vybavenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Mattiuzi se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Doli

9,8

Apartman Doli

Ubytování (Apartmán) Apartman Doli. Apartman Doli is located in Nedeščina and offers a shared lounge, a garden and a tennis court. Ubytování Apartman Doli se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Small old house

9,8

Small old house

Ubytování (Venkovský dům) Small old house. Situated in Nedeščina, country house Small old house features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an... Ubytování Small old house se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Apartment Ori

9,6

Holiday Apartment Ori

Ubytování (Apartmán) Holiday Apartment Ori. Holiday Apartment Ori se nachází v obci Nedeščina. Prázdninový dům nabízí klimatizované ubytování výhledem na hory a terasou. Ubytování Holiday Apartment Ori se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Lorden

9,6

Lorden

Ubytování (Apartmán) Lorden. Situated in Nedeščina, Lorden features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Lorden se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Villa Luka Nedešćina

9,5

Villa Luka Nedešćina

Ubytování (Vila) Villa Luka Nedešćina. Located in Nedeščina, Villa Luka Nedešćina provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Villa Luka Nedešćina se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Valoda

9,5

Apartments Valoda

Ubytování (Apartmány) Apartments Valoda. Apartmány Valoda se nachází v Nedeščině a nabízí sezónní venkovní bazén a ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Valoda se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Villa Home Ana

9,5

Villa Home Ana

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Home Ana. Villa Home Ana se nachází ve vesnici Nedešćina a zahrnuje zahradu s grilem. Nabízí vlastní bezplatné parkoviště. Vila je vybavena stylovým nábytkem. Ubytování Villa Home Ana se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Julia

9,4

Apartment Julia

Ubytování (Apartmán) Apartment Julia. Situated in Nedeščina in the Istria region, Apartment Julia has a terrace and city views. Ubytování Apartment Julia se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Istrian Villa Happy House

9,4

Istrian Villa Happy House

Ubytování (Vila) Istrian Villa Happy House. Set in Nedeščina, Istrian Villa Happy House offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, fitness centre and spa centre. Ubytování Istrian Villa Happy House se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Tomic

9,2

Ferienhaus Tomic

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Tomic. Ferienhaus Tomic se nachází v obci Nedeščina. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradu s venkovním bazénem a výhled na bazén. Ubytování Ferienhaus Tomic se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Alen

9,2

Apartment Alen

Ubytování (Apartmány) Apartment Alen. Apartment Alen se nachází v Nedeščině. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s venkovním bazénem. Ubytování Apartment Alen se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Holiday House VUKI

8,9

Holiday House VUKI

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House VUKI. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Holiday House VUKI is located in Nedeščina. Ubytování Holiday House VUKI se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

House Iva with pool

8,8

House Iva with pool

Ubytování (Apartmán) House Iva with pool. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci v Nedešćina, 27 km od Opatije. Ubytování House Iva with pool se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Ema

8,1

Apartment Ema

Ubytování (Apartmán) Apartment Ema. Apartment Ema se nachází v Nedeščině a nabízí zahradu, výhled na hory, kompletně vybavenou kuchyň, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Ema se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Two-Bedroom Holiday Home in Nedescina

Two-Bedroom Holiday Home in Nedescina

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Nedescina. Two-Bedroom Holiday Home in Nedescina is situated in Nedeščina. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Nedescina se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Villa Jurazini

Villa Jurazini

Ubytování (Vila) Villa Jurazini. Featuring accommodation with a private pool, Villa Jurazini is located in Nedeščina. Ubytování Villa Jurazini se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Celeste in Nedešćina (Haus für 8-10 Personen)

Villa Celeste in Nedešćina (Haus für 8-10 Personen)

Ubytování (Vila) Villa Celeste in Nedešćina (Haus für 8-10 Personen). Featuring a garden, private pool and mountain views, Villa Celeste in Nedešćina (Haus für 8-10 Personen) is set in Nedeščina. Ubytování Villa Celeste in Nedešćina (Haus für 8-10 Personen) se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Villa St. Domenica 661

Villa St. Domenica 661

Ubytování (Prázdninový dům) Villa St. Domenica 661. Villa St. Domenica 661 is located in Nedeščina. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytování Villa St. Domenica 661 se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Mimosa in Nedešćina (Haus für 5-8 Personen)

Mimosa in Nedešćina (Haus für 5-8 Personen)

Ubytování (Prázdninový dům) Mimosa in Nedešćina (Haus für 5-8 Personen). Located in Nedeščina, Mimosa in Nedešćina (Haus für 5-8 Personen) provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Mimosa in Nedešćina (Haus für 5-8 Personen) se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Apartments with a parking space Sumber (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7175

Apartments with a parking space Sumber (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7175

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Sumber (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7175. Apartment Sumber 7175b se nachází v Šumberu. Tento apartmán nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments with a parking space Sumber (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7175 se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Villa Nedescina-Sumber - CIS03022-O

Villa Nedescina-Sumber - CIS03022-O

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Nedescina-Sumber - CIS03022-O. Located in Nedeščina in the Istria region, Villa Nedescina-Sumber - CIS03022-O has a garden. Ubytování Villa Nedescina-Sumber - CIS03022-O se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nedescina-Sumber - CIS03023-O

Villa Nedescina-Sumber - CIS03023-O

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Nedescina-Sumber - CIS03023-O. Set in Nedeščina in the Istria region, Villa Nedescina-Sumber - CIS03023-O has a garden. Ubytování Villa Nedescina-Sumber - CIS03023-O se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nedescina-Sumber - CIS03036-O

Villa Nedescina-Sumber - CIS03036-O

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Nedescina-Sumber - CIS03036-O. Set in Nedeščina in the Istria region, Villa Nedescina-Sumber - CIS03036-O features a garden. Ubytování Villa Nedescina-Sumber - CIS03036-O se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nedescina (580)

Villa Nedescina (580)

Ubytování (Apartmány) Villa Nedescina (580). Set in Nedeščina in the Istria region, Villa Nedescina (580) offers accommodation with free WiFi. Ubytování Villa Nedescina (580) se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Romantica with hidromassage pool

Villa Romantica with hidromassage pool

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Romantica with hidromassage pool. Villa Romantica with hidromassage pool is set in Nedeščina and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Villa Romantica with hidromassage pool se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina

Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina. Set in Nedeščina, Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina offers a private pool. The air-conditioned accommodation is 14 km from Rabac. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina

Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina. Boasting accommodation with a private pool, Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina is set in Nedeščina. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Jadran (LBN310)

Holiday Home Jadran (LBN310)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Jadran (LBN310). Situated in Nedeščina, Holiday Home Jadran (LBN310) features accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Holiday Home Jadran (LBN310) se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Haus Fortica 330S

Haus Fortica 330S

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Fortica 330S. Located in Nedeščina, Haus Fortica 330S provides accommodation with a private pool. Ubytování Haus Fortica 330S se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Ave

Holiday Home Ave

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ave. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home Ave is located in Nedeščina. Ubytování Holiday Home Ave se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home Zupanici Croatia

Holiday home Zupanici Croatia

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Zupanici Croatia. Located in Ružići, Holiday home Zupanici Croatia provides accommodation with a private pool. Ubytování Holiday home Zupanici Croatia se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home Vrecari 27

Holiday home Vrecari 27

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Vrecari 27. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Vrecari 27 is situated in Nedeščina. Ubytování Holiday home Vrecari 27 se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Monika

Apartment Monika

Ubytování (Apartmán) Apartment Monika. Apartment Monika nabízí ubytování ve vesnici Nedeščina, 27 km od Opatije. Poskytuje výhled na hory a je vzdálený 38 km od Rovinje. Ubytování Apartment Monika se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Stepancici VI

Apartment Stepancici VI

Ubytování (Apartmán) Apartment Stepancici VI. Apartment Stepancici VI is situated in Nedeščina and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Stepancici VI se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Nedescina 47

Apartment Nedescina 47

Ubytování (Apartmán) Apartment Nedescina 47. Apartment Nedescina 47 is situated in Nedeščina. The property is 50 km from Lovran, and complimentary private parking is available. Ubytování Apartment Nedescina 47 se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Family friendly house with a swimming pool Sumber (Central Istria - Sredisnja Istra) - 16465

Family friendly house with a swimming pool Sumber (Central Istria - Sredisnja Istra) - 16465

Ubytování (Prázdninový dům) Family friendly house with a swimming pool Sumber (Central Istria - Sredisnja Istra) - 16465. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Family friendly house with a swimming pool Sumber (Central Istria - Sredisnja Istra) - 16465 is... Ubytování Family friendly house with a swimming pool Sumber (Central Istria - Sredisnja Istra) - 16465 se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Holiday house in Nedescina with Terrace, Air conditioning, Wi-Fi, Washing machine (4816-1)

Holiday house in Nedescina with Terrace, Air conditioning, Wi-Fi, Washing machine (4816-1)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house in Nedescina with Terrace, Air conditioning, Wi-Fi, Washing machine (4816-1). Situated in Nedeščina in the Istria region, Holiday house in Nedescina with Terrace, Air conditioning, Wi-Fi, Washing machine (4816-1) has a terrace. Ubytování Holiday house in Nedescina with Terrace, Air conditioning, Wi-Fi, Washing machine (4816-1) se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Pius in Sveti Martin - Istrien

Pius in Sveti Martin - Istrien

Ubytování (Penzion) Pius in Sveti Martin - Istrien. Located in Nedeščina, Pius in Sveti Martin - Istrien offers free WiFi throughout the property. Each room comes with a TV with satellite channels. Ubytování Pius in Sveti Martin - Istrien se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Villa Villa with pool

Villa Villa with pool

Ubytování (Vila) Villa Villa with pool. Boasting a garden, private pool and mountain views, Villa Villa with pool is situated in Nedeščina. Ubytování Villa Villa with pool se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Walnut House

Walnut House

Ubytování (Prázdninový dům) Walnut House. Boasting a garden, private pool and garden views, Walnut House is set in Nedeščina. Ubytování Walnut House se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Erzisce II

Holiday home Erzisce II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Erzisce II. Located in Nedeščina, Holiday home Erzisce II offers accommodation with a private pool. Ubytování Holiday home Erzisce II se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Stunning apartment in Nedescina w/ WiFi and 3 Bedrooms

Stunning apartment in Nedescina w/ WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Stunning apartment in Nedescina w/ WiFi and 3 Bedrooms. Stunning apartment in Nedescina w/ WiFi and 3 Bedrooms is situated in Nedeščina and offers barbecue facilities. Ubytování Stunning apartment in Nedescina w/ WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Villa Baseggio

Villa Baseggio

Ubytování (Vila) Villa Baseggio. Boasting a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and barbecue facilities, Villa Baseggio offers accommodation in Nedeščina with free WiFi and pool... Ubytování Villa Baseggio se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stunning home in Nedescina with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Stunning home in Nedescina with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Nedescina with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Set in Nedeščina, Stunning home in Nedescina with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms provides a private pool. Ubytování Stunning home in Nedescina with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sumber 7332c

Apartment Sumber 7332c

Ubytování (Apartmán) Apartment Sumber 7332c. Set in Nedeščina in the Istria region, Apartment Sumber 7332c features a terrace. Ubytování Apartment Sumber 7332c se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Modern Villa in Nedescina with Pool

Modern Villa in Nedescina with Pool

Ubytování (Vila) Modern Villa in Nedescina with Pool. Modern Villa in Nedescina with Pool is set in Nedeščina and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Modern Villa in Nedescina with Pool se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Filip in Kraj Drage (Haus für 8-10 Personen)

Filip in Kraj Drage (Haus für 8-10 Personen)

Ubytování (Prázdninový dům) Filip in Kraj Drage (Haus für 8-10 Personen). Located in Nedeščina, Filip in Kraj Drage (Haus für 8-10 Personen) provides a private pool and free WiFi. Ubytování Filip in Kraj Drage (Haus für 8-10 Personen) se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).

Family friendly apartments with a swimming pool Sumber (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7332

Family friendly apartments with a swimming pool Sumber (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7332

Ubytování (Penzion) Family friendly apartments with a swimming pool Sumber (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7332. Set in Nedeščina, Family friendly apartments with a swimming pool Sumber (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7332 offers 4 accommodation with private... Ubytování Family friendly apartments with a swimming pool Sumber (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7332 se nachází ve městě Nedeščina (Chorvatsko - Istrie).