Hledat

Ubytování

Apartments Kristina & Valentina Apartmány

13 Ulica Stjepana Radića, 21334 Zaostrog, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Kristina & Valentina. Apartments Kristina & Valentina se nachází v Zaostrogu, 43 km od letoviska Baška Voda. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Kristina & Valentina se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Apartments Kristina & Valentina

K dispozici je také terasa. Apartments Kristina & Valentina se nachází v Zaostrogu, 43 km od letoviska Baška Voda. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Apartments Kristina & Valentina leží 34 km od Makarské a 47 km od Brely. Klimatizované apartmány mají vlastní koupelnu, posezení a kuchyňský kout s varnou deskou a jídelní částí.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Apartments Kristina & Valentina

 • Gril
 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Zaostrog

Apartmani Plana, Zaostrog

10

Apartmani Plana, Zaostrog

Ubytování (Apartmány) Apartmani Plana, Zaostrog. Apartmány Plana, Zaostrog se nachází v Zaostrogu, 43 km od města Baška Voda. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Plana, Zaostrog se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Rotim

9,9

Apartments Rotim

Ubytování (Apartmány) Apartments Rotim. Apartments Rotim se nachází v Zaostrogu, 200 metrů od pláže a 150 metrů od centra města, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartments Rotim se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Jatica

9,9

Villa Jatica

Ubytování (Vily) Villa Jatica. Villa Jatica se nachází v Zaostrogu a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, výhled na moře a na hory a balkon. Ubytování Villa Jatica se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa-Viter

9,8

Casa-Viter

Ubytování (Apartmány) Casa-Viter. Situated in Zaostrog, 43 km from Baška Voda, Casa-Viter features a garden and free WiFi. Ubytování Casa-Viter se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Malbašić

9,8

Apartmani Malbašić

Ubytování (Penzion) Apartmani Malbašić. Apartmani Malbašić se nachází ve městě Zaostrog a nabízí ubytování se zahradou, grilem a terasou. Ubytování Apartmani Malbašić se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home The Spot

9,8

Holiday Home The Spot

Ubytování (Vila) Holiday Home The Spot. Tato stylová vila se nachází přímo na pláži. Nabízí elegantní a relaxační pobyt. Ubytování Holiday Home The Spot se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandhaus Ivana

9,7

Strandhaus Ivana

Ubytování (Apartmány) Strandhaus Ivana. Situated in Zaostrog, 45 km from Baška Voda, Strandhaus Ivana features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Strandhaus Ivana se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Strandhaus Dalmatien

9,6

Strandhaus Dalmatien

Ubytování (Apartmány) Strandhaus Dalmatien. Strandhaus Dalmatien se nachází ve vesnici Zaostrog, 43 km od Bašky Vody. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Strandhaus Dalmatien se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Casa Lavanda

9,5

Casa Lavanda

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lavanda. Prázdninový dům Casa Lavanda se nachází u pláže v obci Zaostrog a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Casa Lavanda se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Pehar

9,5

Apartments Pehar

Ubytování (Apartmány) Apartments Pehar. Apartments Pehar se nachází 150 metrů od centra Zaostrogu, jen 200 metrů od oblázkové pláže. Ubytování Apartments Pehar se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ružica

9,5

Apartments Ružica

Ubytování (Apartmány) Apartments Ružica. Offering a terrace, Apartments Ružica is set in Zaostrog. All units include a TV. Some units have a dining area and/or terrace. Ubytování Apartments Ružica se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments in Zaostrog

9,3

Apartments in Zaostrog

Ubytování (Apartmány) Apartments in Zaostrog. Apartments in Zaostrog features sea views, free WiFi and free private parking, located in Zaostrog, a few steps from Mirela Beach. Ubytování Apartments in Zaostrog se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Bilalovic

9,2

Apartment Bilalovic

Ubytování (Apartmány) Apartment Bilalovic. Apartmány Bilalović se nachází v obci Zaostrog. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady a zahradu s grilem. Ubytování Apartment Bilalovic se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments and rooms by the sea Zaostrog (Makarska) - 2661

9,1

Apartments and rooms by the sea Zaostrog (Makarska) - 2661

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Zaostrog (Makarska) - 2661. Tento apartmán s bezplatným Wi-Fi se nachází ve městě Zaostrog. Nabízí balkon a na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments and rooms by the sea Zaostrog (Makarska) - 2661 se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Martinovic

9

Apartments Martinovic

Ubytování (Apartmán) Apartments Martinovic. Apartmány Martinovic se nacházejí v Zaostrogu a nabízejí bezplatnou službu půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Martinovic se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bevanda Apartments

8,9

Bevanda Apartments

Ubytování (Apartmány) Bevanda Apartments. Bevanda Apartments ve městě Zaostrog nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány vybavené kuchyní. Ubytování Bevanda Apartments se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Mandy

8,8

Apartments Mandy

Ubytování (Apartmány) Apartments Mandy. Apartmány Mandy se nachází v Zaostrogu, 45 km od Baška Vody, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mandy se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tamaris

8,7

Apartments Tamaris

Ubytování (Apartmány) Apartments Tamaris. Apartmány Tamaris se nachází ve městě Zaostrog, pouhých 50 metrů od pláže. Na místě je soukromé neplacené parkoviště, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Tamaris se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Soldo

8,5

Apartment Soldo

Ubytování (Apartmán) Apartment Soldo. Apartment Soldo se nachází v obci Zaostrog a nabízí zahradu, gril a terasu. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 43 km od Bašky Vody. Ubytování Apartment Soldo se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

BOSSINA ZAOSTROG

8,3

BOSSINA ZAOSTROG

Ubytování (Bed and breakfast) BOSSINA ZAOSTROG. Situated in Zaostrog, 49 km from Mostar, BOSSINA ZAOSTROG features a garden and free WiFi. Ubytování BOSSINA ZAOSTROG se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rozic Apartments

8,2

Rozic Apartments

Ubytování (Apartmány) Rozic Apartments. Rozic Apartments se nachází 1 km od centra města Zaostrog ve splitsko-dalmatské župě. Mají terasu s výhledem na moře, ke kterému je to zhruba 40 metrů. Ubytování Rozic Apartments se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments and Rooms Maršić

7,9

Apartments and Rooms Maršić

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Maršić. Apartments and Rooms Maršić se nachází v Zaostrogu, 700 metrů od pláže Zaostrog a necelý 1 km od pláže Porat, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným... Ubytování Apartments and Rooms Maršić se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Glavina

7,8

Apartmani Glavina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Glavina. Tento penzion se nachází v dalmátském městě Zaostrog, pouhých 150 metrů od nejbližší pláže, a nabízí apartmány se soukromým balkonem nebo terasou. Ubytování Apartmani Glavina se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Guesthouse Villa Paškal

7,6

Guesthouse Villa Paškal

Ubytování (Penzion) Guesthouse Villa Paškal. Guesthouse Villa Paškal se nachází ve vesničce Zaostrog, jen pár minut chůze od pláže a 36 km od letoviska Makarská. Ubytování Guesthouse Villa Paškal se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Resort Dalmacija

7

Resort Dalmacija

Ubytování (Rezort) Resort Dalmacija. Resort Dalmacija se nachází v Zaostrogu. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a restauraci. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Resort Dalmacija se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Daria

Apartment Daria

Ubytování (Apartmán) Apartment Daria. Apartment Daria se nachází na pláži v Zaostrogu a nabízí klimatizované ubytování s vlastním sezónním venkovním bazénem, terasou, zahradou a grilem. Ubytování Apartment Daria se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Triple Room Zaostrog 2662a

Triple Room Zaostrog 2662a

Ubytování (Penzion) Triple Room Zaostrog 2662a. Triple Room Zaostrog 2662a se nachází v Zaostrogu a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a pokoje s balkonem. Koupelny jsou sdílené. Ubytování Triple Room Zaostrog 2662a se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Triple Room Zaostrog 2662b

Triple Room Zaostrog 2662b

Ubytování (Penzion) Triple Room Zaostrog 2662b. Triple Room Zaostrog 2662b se nachází ve městě Zaostrog, 33 km od města Medžugorje, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Triple Room Zaostrog 2662b se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Ana

Villa Ana

Ubytování (Vila) Villa Ana. Located in Zaostrog, 45 km from Baška Voda, Villa Ana provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Villa Ana se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Strandhaus Dalmatien Iva

Strandhaus Dalmatien Iva

Ubytování (Apartmány) Strandhaus Dalmatien Iva. Situated in Zaostrog in the Split-Dalmatia County region, Strandhaus Dalmatien Iva features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Strandhaus Dalmatien Iva se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Zaostrog (Makarska) - 2625

Apartments by the sea Zaostrog (Makarska) - 2625

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Zaostrog (Makarska) - 2625. Apartments by the sea Zaostrog (Makarska) - 2625 provides beachfront accommodation in Zaostrog. Ubytování Apartments by the sea Zaostrog (Makarska) - 2625 se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zaostrog 2662a

Apartment Zaostrog 2662a

Ubytování (Apartmán) Apartment Zaostrog 2662a. Apartment Zaostrog 2662a se nachází ve městě Zaostrog a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Do Medžugorie je to 33 km. Ubytování Apartment Zaostrog 2662a se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zaostrog 2816c

Apartment Zaostrog 2816c

Ubytování (Apartmán) Apartment Zaostrog 2816c. Apartment Zaostrog 2816c is situated in Zaostrog. The accommodation is 44 km from Baška Voda, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Apartment Zaostrog 2816c se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zaostrog 15656b

Apartment Zaostrog 15656b

Ubytování (Apartmán) Apartment Zaostrog 15656b. Tříhvězdičkové apartmány Zaostrog 15656b se nacházejí ve vesnici Zaostrog ve Splitsko-dalmatské župě, 43 km od obce Baška Voda. Ubytování Apartment Zaostrog 15656b se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zaostrog 17724a

Apartment Zaostrog 17724a

Ubytování (Apartmány) Apartment Zaostrog 17724a. Located in Zaostrog in the Split-Dalmatia County region, Apartment Zaostrog 17724a features a balcony and sea views. Ubytování Apartment Zaostrog 17724a se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Anka

Apartments Anka

Ubytování (Apartmány) Apartments Anka. Apartmány Anka se nachází v Kraji a nabízí ubytování s balkonem. Apartmány mají klimatizaci, plně vybavený kuchyňský kout, TV a vlastní koupelnu se... Ubytování Apartments Anka se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Tomislav

Apartment Tomislav

Ubytování (Apartmán) Apartment Tomislav. Apartmán Tomislav se nachází u pláže v obci Zaostrog a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartment Tomislav se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Komšić

Komšić

Ubytování (Apartmán) Komšić. Set in Zaostrog in the Split-Dalmatia County region, Komšić features a balcony. The air-conditioned accommodation is 49 km from Mostar. Ubytování Komšić se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Bebek

Apartmani Bebek

Ubytování (Apartmán) Apartmani Bebek. Apartmani Bebek is situated in Zaostrog. The apartment offers a terrace. Međugorje is 33 km from Apartmani Bebek, while Makarska is 27 km from the... Ubytování Apartmani Bebek se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Kostela

Holiday home Kostela

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kostela. Situated in Zaostrog, 2 km from Zaostrog Beach and 2. Ubytování Holiday home Kostela se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa two brothers - apartment 3

Villa two brothers - apartment 3

Ubytování (Apartmán) Villa two brothers - apartment 3. Situated only 50 metres from Mirela Beach in Zaostrog, Villa two brothers - apartment 3 features accommodation fitted with a balcony, garden and outdoor... Ubytování Villa two brothers - apartment 3 se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Melly

Apartments Melly

Ubytování (Apartmány) Apartments Melly. Apartments Melly is located in Zaostrog. This apartment provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartments Melly se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ostrog

Apartments Ostrog

Ubytování (Apartmány) Apartments Ostrog. Located in Zaostrog, Apartments Ostrog provides accommodation with air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartments Ostrog se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Paulina

Villa Paulina

Ubytování (Apartmán) Villa Paulina. Located in Zaostrog, Villa Paulina provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Paulina se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Zaostrog

Apartmani Zaostrog

Ubytování (Apartmán) Apartmani Zaostrog. Apartmány Zaostrog se nachází v Zaostrogu ve Splitsko-dalmatské župě, 43 km od Bašky Vody, a nabízí balkon, bezplatné WiFi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Zaostrog se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zaostrog 2637b

Apartment Zaostrog 2637b

Ubytování (Apartmán) Apartment Zaostrog 2637b. Situated in Kraj in the Split-Dalmatia County region, Apartment Zaostrog 2637b is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Apartment Zaostrog 2637b se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zaostrog 2649b

Apartment Zaostrog 2649b

Ubytování (Apartmán) Apartment Zaostrog 2649b. Apartment Zaostrog 2649b is situated in Zaostrog. The air-conditioned accommodation is 43 km from Baška Voda, and guests benefit from private parking... Ubytování Apartment Zaostrog 2649b se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zaostrog 2625a

Apartment Zaostrog 2625a

Ubytování (Apartmán) Apartment Zaostrog 2625a. Apartment Zaostrog 2625a is set in Zaostrog. The air-conditioned accommodation is 44 km from Baška Voda, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytování Apartment Zaostrog 2625a se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zaostrog 15656a

Apartment Zaostrog 15656a

Ubytování (Apartmán) Apartment Zaostrog 15656a. Apartment Zaostrog 15656a is set in Zaostrog. The air-conditioned accommodation is 43 km from Baška Voda, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytování Apartment Zaostrog 15656a se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Double Room Zaostrog 2662d

Double Room Zaostrog 2662d

Ubytování (Penzion) Double Room Zaostrog 2662d. Double Room Zaostrog 2662d nabízí ubytování v Zaostrogu. Soukromé parkoviště zde můžete využívat zdarma. Všechny pokoje mají přístup do sdílené koupelny. Ubytování Double Room Zaostrog 2662d se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Zaostrog 2649c

Studio Zaostrog 2649c

Ubytování (Apartmán) Studio Zaostrog 2649c. Set in Zaostrog in the Split-Dalmatia County region, Studio Zaostrog 2649c has a terrace and sea views. Ubytování Studio Zaostrog 2649c se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).