Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Ivona

If you would like to discover the area, hiking, snorkelling and windsurfing are possible in the surroundings and Apartments Ivona can arrange a bicycle rental service. There is a seating and a dining area in all units. The apartment offers a barbecue. Situated in Lovište, 26 km from Korčula, Apartments Ivona features a garden and free WiFi. The air-conditioned units are furnished with tiled floors and feature a private bathroom, a TV, wardrobe, a living room, an equipped kitchen, terrace and views over the garden.

Vybavení ubytování Apartments Ivona

 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Šnorchlování Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Windsurfing Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Pronájem aut
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Klimatizace
 • Zvuková izolace
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Lovište

Apartment NECA

9,7

Apartment NECA

Ubytování (Apartmány) Apartment NECA. Apartmán NECA se nachází ve vesnici Lovište, 27 km od Korčuly. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Je zde i terasa. Ubytování Apartment NECA se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Roxy

9,7

Apartmani Roxy

Ubytování (Apartmán) Apartmani Roxy. Set in Lovište, Apartmani Roxy offers a bar, a garden and a barbecue. Ubytování Apartmani Roxy se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Guesthouse Gradina

9,6

Guesthouse Gradina

Ubytování (Penzion) Guesthouse Gradina. Guesthouse Gradina se nachází v obci Lovište, na okraji poloostrova Pelješac, a nabízí soukromou pláž, zahradu s grilem k volnému využití a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Guesthouse Gradina se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Indira II

9,6

Apartments Indira II

Ubytování (Apartmány) Apartments Indira II. Set in Lovište, 26 km from Korčula, Apartments Indira II offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Indira II se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Jadranka

9,6

Apartments Jadranka

Ubytování (Apartmány) Apartments Jadranka. Apartmány Jadranka se nacházejí v obci Lovište a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány vybavené terasou, kuchyní a posezením. Ubytování Apartments Jadranka se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Rooms and Studio Apartments Lupis

8,8

Rooms and Studio Apartments Lupis

Ubytování (Penzion) Rooms and Studio Apartments Lupis. Apartmány se nachází 10 metrů od pláže a jen 100 metrů odtud je centrum rybářského městečka Lovište, kde je mini market, pošta, kavárny a restaurace. Ubytování Rooms and Studio Apartments Lupis se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Bolero Guest House

8,3

Bolero Guest House

Ubytování (Penzion) Bolero Guest House. Bolero Guest House se nachází v obci Lovište a nabízí zahradu, 3hvězdičkové ubytování se společnou kuchyní, Wi-Fi zdarma a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Bolero Guest House se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

All Seasons - luxuriöse Apartments

All Seasons - luxuriöse Apartments

Ubytování (Apartmány) All Seasons - luxuriöse Apartments. All Seasons - luxury öse Apartments se nachází v Lovišti, 26 km od Tučepi, a nabízí venkovní bazén a tureckou lázeň. Ubytování All Seasons - luxuriöse Apartments se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 15150

Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 15150

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 15150. Situated in Lovište in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 15150 has a balcony and sea views. Ubytování Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 15150 se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Bistra Apartment

Bistra Apartment

Ubytování (Apartmán) Bistra Apartment. Bistra Apartment se nachází v Lovišti a nabízí zahradu, gril a terasu. 26 km od Korčuly. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bistra Apartment se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 3159

Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 3159

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 3159. Set in Lovište, Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 3159 offers accommodation with free WiFi and seating area. Korčula is 26 km from the apartment. Ubytování Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 3159 se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Apartment Bili Dvori

Studio Apartment Bili Dvori

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Bili Dvori. Situated in Lovište in the Dubrovnik-Neretva County region, Studio Apartment Bili Dvori has a terrace and mountain views. Ubytování Studio Apartment Bili Dvori se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Nauta

Villa Nauta

Ubytování (Vila) Villa Nauta. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Villa Nauta provides accommodation in Lovište with free WiFi and sea views. Ubytování Villa Nauta se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Premier Laguna

Apartments Premier Laguna

Ubytování (Apartmány) Apartments Premier Laguna. Set in Lovište, 37 km from Baška Voda, Apartments Premier Laguna offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Premier Laguna se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).