Hledat

Ubytování

Apartments Ivona Apartmány

Lovište 44, 20269 Lovište, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivona. Situated in Lovište, 26 km from Korčula, Apartments Ivona features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Ivona se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Popis ubytování Apartments Ivona

If you would like to discover the area, hiking, snorkelling and windsurfing are possible in the surroundings and Apartments Ivona can arrange a bicycle rental service. There is a seating and a dining area in all units. The apartment offers a barbecue. Situated in Lovište, 26 km from Korčula, Apartments Ivona features a garden and free WiFi. The air-conditioned units are furnished with tiled floors and feature a private bathroom, a TV, wardrobe, a living room, an equipped kitchen, terrace and views over the garden.

Vybavení ubytování Apartments Ivona

 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Šnorchlování Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Windsurfing Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Pronájem aut
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Klimatizace
 • Zvuková izolace
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Lovište

Villa Loviste Paradise

9,9

Villa Loviste Paradise

Ubytování (Vila) Villa Loviste Paradise. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Loviste Paradise is set in Lovište. Ubytování Villa Loviste Paradise se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Home Artina 2

9,9

Holiday Home Artina 2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Artina 2. Tento prázdninový dům se nachází v obci Lovište, 30 km od Makarské. Do Brely je to 39 km a na místě můžete bezplatně využívat soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Artina 2 se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Pasika

9,9

Pasika

Ubytování (Prázdninový dům) Pasika. Located in Lovište, Pasika provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Pasika se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Ceratonia Apartments

9,8

Ceratonia Apartments

Ubytování (Apartmány) Ceratonia Apartments. Set in Lovište, 26 km from Korčula, Ceratonia Apartments offers a garden and free WiFi. Ubytování Ceratonia Apartments se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Indira

9,7

Apartments Indira

Ubytování (Apartmány) Apartments Indira. Apartments Indira se nachází v rybářské obci Lovište, 30 km od přístavního města Makarská a 39 km od letoviska Brela, a nabízí zahradu, gril a neplacené... Ubytování Apartments Indira se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment NECA

9,7

Apartment NECA

Ubytování (Apartmány) Apartment NECA. Apartmán NECA se nachází ve vesnici Lovište, 27 km od Korčuly. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Je zde i terasa. Ubytování Apartment NECA se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Roxy

9,7

Apartmani Roxy

Ubytování (Apartmán) Apartmani Roxy. Set in Lovište, Apartmani Roxy offers a bar, a garden and a barbecue. Ubytování Apartmani Roxy se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marijola

9,7

Villa Marijola

Ubytování (Apartmány) Villa Marijola. Villa Marijola se nachází na místě s výhledem na moře ve vesnici Lovište a nabízí apartmány s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Marijola se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Đuričić

9,7

Apartments Đuričić

Ubytování (Apartmány) Apartments Đuričić. Set in Lovište, 27 km from Korčula, Apartments Đuričić offers free bikes and free WiFi. Ubytování Apartments Đuričić se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Guesthouse Gradina

9,6

Guesthouse Gradina

Ubytování (Penzion) Guesthouse Gradina. Guesthouse Gradina se nachází v obci Lovište, na okraji poloostrova Pelješac, a nabízí soukromou pláž, zahradu s grilem k volnému využití a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Guesthouse Gradina se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Indira II

9,6

Apartments Indira II

Ubytování (Apartmány) Apartments Indira II. Set in Lovište, 26 km from Korčula, Apartments Indira II offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Indira II se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jadranka

9,6

Apartments Jadranka

Ubytování (Apartmány) Apartments Jadranka. Apartmány Jadranka se nacházejí v obci Lovište a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány vybavené terasou, kuchyní a posezením. Ubytování Apartments Jadranka se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Artina 1

9,1

Holiday Home Artina 1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Artina 1. Tříhvězdičkový prázdninový dům Holiday Home Artina 1 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v městečku Lovište v dubrovnicko-neretvanské župě. Ubytování Holiday Home Artina 1 se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Rooms and Studio Apartments Lupis

8,8

Rooms and Studio Apartments Lupis

Ubytování (Penzion) Rooms and Studio Apartments Lupis. Apartmány se nachází 10 metrů od pláže a jen 100 metrů odtud je centrum rybářského městečka Lovište, kde je mini market, pošta, kavárny a restaurace. Ubytování Rooms and Studio Apartments Lupis se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bolero Guest House

8,3

Bolero Guest House

Ubytování (Penzion) Bolero Guest House. Bolero Guest House se nachází v obci Lovište a nabízí zahradu, 3hvězdičkové ubytování se společnou kuchyní, Wi-Fi zdarma a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Bolero Guest House se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Marijana

8

Rooms Marijana

Ubytování (Penzion) Rooms Marijana. Apartments Marijana se nachází ve městě Lovište. Nabízí sdílenou kuchyň, gril dopravu na letiště. Všechny pokoje mají šatní skříň. Ubytování Rooms Marijana se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Loviste 10181b

Apartment Loviste 10181b

Ubytování (Apartmán) Apartment Loviste 10181b. Apartment Loviste 10181b offers accommodation in Lovište, 30 km from Makarska and 39 km from Brela. Guests benefit from balcony. Ubytování Apartment Loviste 10181b se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Two-Bedroom Apartment in Loviste

Two-Bedroom Apartment in Loviste

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Loviste. Two-Bedroom Apartment in Loviste is situated in Lovište and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Loviste se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Mirca 262b

Apartment Mirca 262b

Ubytování (Apartmán) Apartment Mirca 262b. Apartmán Mirca 262b se nachází ve vesnici Loviště a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartment Mirca 262b se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Mirca 10197b

Apartment Mirca 10197b

Ubytování (Apartmán) Apartment Mirca 10197b. Set in Lovište in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Mirca 10197b has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Mirca 10197b se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 15150

Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 15150

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 15150. Situated in Lovište in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 15150 has a balcony and sea views. Ubytování Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 15150 se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Loviste 10182d

Apartment Loviste 10182d

Ubytování (Apartmán) Apartment Loviste 10182d. Located in Lovište in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Loviste 10182d has a terrace. Ubytování Apartment Loviste 10182d se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Loviste 10182c

Apartment Loviste 10182c

Ubytování (Apartmán) Apartment Loviste 10182c. Located in Lovište in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Loviste 10182c has a terrace. Ubytování Apartment Loviste 10182c se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Loviste 10182a

Apartment Loviste 10182a

Ubytování (Apartmán) Apartment Loviste 10182a. Set in Lovište in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Loviste 10182a has a balcony and sea views. Ubytování Apartment Loviste 10182a se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments and rooms by the sea Loviste (Peljesac) - 10181

Apartments and rooms by the sea Loviste (Peljesac) - 10181

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Loviste (Peljesac) - 10181. Double Room Loviste 10181d offers accommodation in Lovište. Each room includes a private bathroom equipped with a shower. Ubytování Apartments and rooms by the sea Loviste (Peljesac) - 10181 se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Loviste (Peljesac) - 10182

Apartments by the sea Loviste (Peljesac) - 10182

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Loviste (Peljesac) - 10182. Apartments by the sea Loviste (Peljesac) - 10182 is offering accommodation in Lovište. Ubytování Apartments by the sea Loviste (Peljesac) - 10182 se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Mirca (Peljesac) - 10197

Apartments by the sea Mirca (Peljesac) - 10197

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Mirca (Peljesac) - 10197. Apartments by the sea Mirca (Peljesac) - 10197 is a 3-star property situated in Lovište. Ubytování Apartments by the sea Mirca (Peljesac) - 10197 se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Mirca (Peljesac) - 10255

Apartments by the sea Mirca (Peljesac) - 10255

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Mirca (Peljesac) - 10255. Located in Lovište, Apartments by the sea Mirca (Peljesac) - 10255 offers 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Mirca (Peljesac) - 10255 se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Double Room Loviste 10181e

Double Room Loviste 10181e

Ubytování (Penzion) Double Room Loviste 10181e. Double Room Loviste 10181e offers accommodation in Lovište. Every room includes a private bathroom. Ubytování Double Room Loviste 10181e se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Loviste 10181a

Studio Loviste 10181a

Ubytování (Apartmán) Studio Loviste 10181a. Studio Loviste 10181a is situated in Lovište, 30 km from Makarska. Ubytování Studio Loviste 10181a se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Nauta

Villa Nauta

Ubytování (Vila) Villa Nauta. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Villa Nauta provides accommodation in Lovište with free WiFi and sea views. Ubytování Villa Nauta se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Bili Dvori

Studio Apartment Bili Dvori

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Bili Dvori. Situated in Lovište in the Dubrovnik-Neretva County region, Studio Apartment Bili Dvori has a terrace and mountain views. Ubytování Studio Apartment Bili Dvori se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ivana

Ivana

Ubytování (Apartmán) Ivana. Set in Lovište in the Dubrovnik-Neretva County region, Ivana has a patio. Ubytování Ivana se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 3159

Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 3159

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 3159. Set in Lovište, Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 3159 offers accommodation with free WiFi and seating area. Korčula is 26 km from the apartment. Ubytování Apartments by the sea Loviste, Peljesac - 3159 se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harmony apartments

Harmony apartments

Ubytování (Apartmány) Harmony apartments. Located in Lovište, 38 km from Baška Voda, Harmony apartments provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Harmony apartments se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Mirca (Peljesac) - 262

Apartments by the sea Mirca (Peljesac) - 262

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Mirca (Peljesac) - 262. Apartments by the sea Mirca (Peljesac) - 262 provides accommodation in Lovište. The guest house also offers free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments by the sea Mirca (Peljesac) - 262 se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Home Lovište

Holiday Home Lovište

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lovište. Located in Lovište in the Dubrovnik-Neretva County region, Holiday Home Lovište has a patio and garden views. Ubytování Holiday Home Lovište se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Loviste Loviste II

Apartment Loviste Loviste II

Ubytování (Apartmán) Apartment Loviste Loviste II. Apartmán Lovište Lovište II nabízí ubytování v obci Lovište, 30 km od Makarské, 37 km od Bašky Vody a 39 km od Brely. Má vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Apartment Loviste Loviste II se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Loviste Loviste III

Apartment Loviste Loviste III

Ubytování (Apartmán) Apartment Loviste Loviste III. Apartment Loviste Loviste III is set in Lovište and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Loviste Loviste III se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Loviste Loviste IV

Apartment Loviste Loviste IV

Ubytování (Apartmán) Apartment Loviste Loviste IV. Apartment Loviste Loviste IV is set in Lovište and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Loviste Loviste IV se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Loviste VII

Apartment Loviste VII

Ubytování (Apartmán) Apartment Loviste VII. Apartment Loviste VII is set in Lovište and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Loviste VII se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Loviste with Sea View 05

Apartment Loviste with Sea View 05

Ubytování (Apartmán) Apartment Loviste with Sea View 05. Apartment Loviste with Sea View 05 is situated in Lovište and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Loviste with Sea View 05 se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Mirca 10197d

Apartment Mirca 10197d

Ubytování (Apartmán) Apartment Mirca 10197d. Situated in Lovište in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Mirca 10197d has a balcony and sea views. Ubytování Apartment Mirca 10197d se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Double Room Loviste 10181a

Double Room Loviste 10181a

Ubytování (Penzion) Double Room Loviste 10181a. Double Room Loviste 10181a is located in Lovište, 30 km from Makarska and 39 km from Brela. Rooms are fitted with a private bathroom. Ubytování Double Room Loviste 10181a se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Home Lovište

Holiday Home Lovište

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lovište. Featuring private pool, Holiday Home Lovište is situated on the beachfront in Lovište. This property offers access to a patio. Ubytování Holiday Home Lovište se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Seafront holiday home Nautilus

Seafront holiday home Nautilus

Ubytování (Prázdninový dům) Seafront holiday home Nautilus. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Seafront holiday home Nautilus is located in Lovište. Guests have a private terrace. Ubytování Seafront holiday home Nautilus se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Loviste 10181a

Apartment Loviste 10181a

Ubytování (Apartmán) Apartment Loviste 10181a. Apartment Loviste 10181a offers accommodation in Lovište. The property boasts views of the sea is 30 km from Makarska. Ubytování Apartment Loviste 10181a se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments LJUBE

Apartments LJUBE

Ubytování (Apartmány) Apartments LJUBE. Set in Lovište, 26 km from Korčula, Apartments LJUBE offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments LJUBE se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue see blue skay

Blue see blue skay

Ubytování (Apartmán) Blue see blue skay. Situated in Lovište in the Dubrovnik-Neretva County region, Blue see blue skay features a balcony and sea views. Ubytování Blue see blue skay se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Three-Bedroom Holiday Home in Loviste

Three-Bedroom Holiday Home in Loviste

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Loviste. Boasting accommodation with a private pool, Three-Bedroom Holiday Home in Loviste is situated in Lovište. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Loviste se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Double Room Loviste 10181c

Double Room Loviste 10181c

Ubytování (Penzion) Double Room Loviste 10181c. Double Room Loviste 10181c offers accommodation in Lovište. Each room comes with a private bathroom. Ubytování Double Room Loviste 10181c se nachází ve městě Lovište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).