Hledat

Ubytování

Apartments Bećir Apartmány

Molunat 55, 20219 Molunat, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Bećir. Apartmány Bećir se nachází uprostřed zeleně v malebném městečku Molunat, pouze 10 metrů od soukromé pláže s lehátky. Ubytování Apartments Bećir se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartments Bećir

Nabízí klimatizované apartmány, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Apartmány Bećir se nachází uprostřed zeleně v malebném městečku Molunat, pouze 10 metrů od soukromé pláže s lehátky. Apartmány Bećir se nachází 25 km od historického centra města Cavtat a 40 km od Dubrovníku zapsaného na seznamu chráněných památek UNESCO. Od hranic s Černou Horou vás dělí 10 km. Všechny apartmány mají výhled na Jaderské moře, satelitní TV, plně vybavenou kuchyň nebo kuchyňský kout a vlastní koupelnu. K dispozici je také společná prádelna a prostor, kde si můžete vyžehlit prádlo. Místní autobusová zastávka je vzdálená 200 metrů. Ve většině z nich najdete balkon nebo terasu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Pláž

Vybavení ubytování Apartments Bećir

 • Venkovní nábytek
 • Pláž
 • Sluneční terasa
 • Soukromá pláž
 • Gril
 • Terasa
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Jízda na koni Mimo ubytování
 • Potápění
 • Jízda na kanoích Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Rybaření
 • Restaurace
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Kyvadlová doprava
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Kyvadlová doprava (za příplatek)
 • Kaple/oltář
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Služba praní
 • Minimarket v objektu
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Molunat

Villa Riva

9,8

Villa Riva

Ubytování (Apartmány) Villa Riva. Vila Riva se nachází v Molunatu a nabízí bezplatné Wi-Fi, posezení a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Villa Riva se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jelena

9,7

Apartment Jelena

Ubytování (Apartmán) Apartment Jelena. Apartmán Jelena se nachází v obci Molunat v Dubrovnicko-neretvanské župě a má terasu a výhled na moře. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartment Jelena se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Mata Family Apartments

9,6

Mata Family Apartments

Ubytování (Apartmány) Mata Family Apartments. Rodinné apartmány Mata se nachází v Molunatu, 23 km od města Herceg-Novi. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mata Family Apartments se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Molunat

9,6

Villa Molunat

Ubytování (Apartmán) Villa Molunat. Villa Molunat is situated in Molunat and offers a garden and a terrace. Ubytování Villa Molunat se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Konak

9,6

Apartment Konak

Ubytování (Apartmán) Apartment Konak. Set in Molunat in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Konak features a balcony and sea views. Ubytování Apartment Konak se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Olive garden apartment

9,6

Olive garden apartment

Ubytování (Apartmán) Olive garden apartment. Olive garden apartment se nachází v obci Molunat v Dubrovnicko-neretvanské župě, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Olive garden apartment se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Bini

9,6

Apartment Bini

Ubytování (Apartmán) Apartment Bini. Klimatizovaný Apartmán Bini se nachází v Molunatu, 33 km od Dubrovníku a 39 km od Budvy, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Apartment Bini se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diving Apartments

9,5

Diving Apartments

Ubytování (Apartmány) Diving Apartments. Apartmány Diving se nachází v Molunatu, 22 km od Hercegu-Novi, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Diving Apartments se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Barbara

9,5

Barbara

Ubytování (Apartmány) Barbara. Situated in Molunat, 23 km from Herceg-Novi, Barbara features a terrace and free WiFi. Ubytování Barbara se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Kapetana

9,4

Villa Kapetana

Ubytování (Apartmány) Villa Kapetana. Villa Kapetana se nachází v pobřežní vesnici Molunat a má krásnou zahradu s letní terasou a grilem. Ubytování je vzdáleno jen pár kroků od skalnaté pláže. Ubytování Villa Kapetana se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Feral

9,4

Villa Feral

Ubytování (Penzion) Villa Feral. Vila Feral se nachází ve vesnici Molunat a nabízí 3hvězdičkové ubytování se soukromým balkonem, zahradu a klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma, vlastní... Ubytování Villa Feral se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Nena

9,4

Apartments Nena

Ubytování (Apartmány) Apartments Nena. Apartmány Nena se nacházejí v obci Molunat. Nabízejí Wi-Fi zdarma a kuchyni. Ubytování Apartments Nena se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Saulan

9,4

Apartments Saulan

Ubytování (Apartmány) Apartments Saulan. Apartments Saulan se nachází v Molunatu. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Apartments Saulan se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Vidak

9,4

Apartments Vidak

Ubytování (Apartmány) Apartments Vidak. Situated in Molunat, 23 km from Herceg-Novi, Apartments Vidak features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Apartments Vidak se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Mistral

9,3

Apartment Mistral

Ubytování (Apartmán) Apartment Mistral. Apartmány Mistral nabízejí ubytování s domácími mazlíčky v Molunatu, 33 km od Dubrovníku. Klimatizované apartmány jsou vzdálené 39 km od Budvy. Ubytování Apartment Mistral se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Family Desin Apartments

9,3

Family Desin Apartments

Ubytování (Apartmány) Family Desin Apartments. Set in Molunat, 23 km from Herceg-Novi, Family Desin Apartments offers a garden and free WiFi. Ubytování Family Desin Apartments se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Klara

9,1

Apartments Klara

Ubytování (Apartmány) Apartments Klara. Apartmány Klara se nacházejí v obci Molunat, jen 10 metrů od moře. Ubytování Apartments Klara se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Rooms Villa Marija

9,1

Rooms Villa Marija

Ubytování (Apartmány) Rooms Villa Marija. Situated in Molunat, 23 km from Herceg-Novi, Rooms Villa Marija features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Rooms Villa Marija se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Antunović

9,1

Apartments Antunović

Ubytování (Apartmány) Apartments Antunović. Set in Molunat, 23 km from Herceg-Novi, Apartments Antunović offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Antunović se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Guest House Rooms Rose

9,1

Guest House Rooms Rose

Ubytování (Penzion) Guest House Rooms Rose. Rooms Rose se nachází jen 5 minut pěšky od malé pláže a nabízí panoramatický výhled na Jaderské moře. Ubytování Guest House Rooms Rose se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Rašica

9

Apartments Rašica

Ubytování (Apartmány) Apartments Rašica. Apartments Rašica se nachází v Molunatu, 24 km od města Herceg-Novi. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Rašica se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Lara

8,6

Villa Lara

Ubytování (Apartmány) Villa Lara. Located in Molunat, 23 km from Herceg-Novi, Villa Lara provides a garden and free WiFi. Ubytování Villa Lara se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Marin

8,5

Villa Marin

Ubytování (Apartmány) Villa Marin. Tato 3hvězdičková vila se nachází v zálivu Gornji Molunat pouhých 150 metrů od písečné pláže. Ubytování Villa Marin se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments & Room BlueMoon

7,5

Apartments & Room BlueMoon

Ubytování (Apartmány) Apartments & Room BlueMoon. Apartments & Room BlueMoon se nachází v Molunatu, 24 km od města Herceg-Novi. Nabízí soukromou pláž a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments & Room BlueMoon se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Peragic

7,3

Vila Peragic

Ubytování (Penzion) Vila Peragic. Vila Peragić se může pochlubit nádhernou polohou na svěžím zeleném kopci ve vesnici Molunat, 40 km jižně od Dubrovníku, a nabízí slunnou terasu s grilem a... Ubytování Vila Peragic se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments and rooms by the sea Molunat (Dubrovnik) - 2137

Apartments and rooms by the sea Molunat (Dubrovnik) - 2137

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Molunat (Dubrovnik) - 2137. Apartments and rooms by the sea Molunat (Dubrovnik) - 2137 is a 3-star property situated in Molunat. Ubytování Apartments and rooms by the sea Molunat (Dubrovnik) - 2137 se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments and rooms by the sea Molunat (Dubrovnik) - 2139

Apartments and rooms by the sea Molunat (Dubrovnik) - 2139

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Molunat (Dubrovnik) - 2139. Apartments and rooms by the sea Molunat (Dubrovnik) - 2139 offers accommodation in Molunat. This 3-star guest house offers a shared kitchen. Ubytování Apartments and rooms by the sea Molunat (Dubrovnik) - 2139 se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Mara

Apartments Mara

Ubytování (Apartmány) Apartments Mara. Located 33 km from Dubrovnik, Apartments Mara offers accommodation in Molunat. The unit is 39 km from Budva. Ubytování Apartments Mara se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Marivo Guest House

Marivo Guest House

Ubytování (Apartmán) Marivo Guest House. Marivo Guest House is situated in Molunat and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Marivo Guest House se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Molunat 14613b

Studio Molunat 14613b

Ubytování (Apartmán) Studio Molunat 14613b. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Studio Molunat 14613b is situated in Molunat. Ubytování Studio Molunat 14613b se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Fisherman

Apartments Fisherman

Ubytování (Penzion) Apartments Fisherman. Situated in Molunat, Apartments Fisherman features accommodation with private balconies. Ubytování Apartments Fisherman se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Terasa

Villa Terasa

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Terasa. Vila Terasa je samostatně stojící prázdninový dům, který se nachází v Molunatu v Dubrovnicko-neretvanské župě. Ubytování Villa Terasa se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Eight-Bedroom Holiday Home in Molunat

Eight-Bedroom Holiday Home in Molunat

Ubytování (Prázdninový dům) Eight-Bedroom Holiday Home in Molunat. Situated in Molunat, Eight-Bedroom Holiday Home in Molunat provides accommodation with a private pool. Ubytování Eight-Bedroom Holiday Home in Molunat se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Levanat

Apartment Levanat

Ubytování (Apartmán) Apartment Levanat. Apartment Levanat is set in Molunat and offers a terrace. The accommodation is 22 km from Cavtat. Ubytování Apartment Levanat se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Molunat (Dubrovnik) - 14613

Apartments by the sea Molunat (Dubrovnik) - 14613

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Molunat (Dubrovnik) - 14613. Set in Molunat, Apartments by the sea Molunat (Dubrovnik) - 14613 features 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Molunat (Dubrovnik) - 14613 se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Iva

Apartment Iva

Ubytování (Apartmán) Apartment Iva. Boasting a garden, Apartment Iva offers accommodation in Molunat with free WiFi and sea views. The air-conditioned accommodation is 23 km from Herceg-Novi. Ubytování Apartment Iva se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Molunat 14613a

Studio Molunat 14613a

Ubytování (Apartmán) Studio Molunat 14613a. Offering free WiFi and sea views, Studio Molunat 14613a is an accommodation located in Molunat. Ubytování Studio Molunat 14613a se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Molunat 14613c

Studio Molunat 14613c

Ubytování (Apartmán) Studio Molunat 14613c. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Studio Molunat 14613c is set in Molunat. Ubytování Studio Molunat 14613c se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Levanat

Apartment Levanat

Ubytování (Apartmán) Apartment Levanat. Located in Molunat in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Levanat features a balcony and sea views. Ubytování Apartment Levanat se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Home Kate

Holiday Home Kate

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kate. Located in Molunat in the Dubrovnik-Neretva County region, Holiday Home Kate has a terrace. Ubytování Holiday Home Kate se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Desin

Apartment Desin

Ubytování (Apartmány) Apartment Desin. Apartment Desin se nachází v letovisku Molunat, 33 km od města Dubrovník, a nabízí soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment Desin se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Luna

Apartment Luna

Ubytování (Apartmán) Apartment Luna. Apartment Luna is set in Molunat and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Luna se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Bećir

Villa Bećir

Ubytování (Vila) Villa Bećir. Villa Bećir je samostatná vila, která se nachází v Molunatu v Dubrovnicko-neretvanské župě, 34 km od Dubrovníku. Nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Bećir se nachází ve městě Molunat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)