Hledat

Ubytování

Apartments and Rooms Zamak Penzion

Repić 1, 20356 Klek, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Zamak. Apartments and Rooms Zamak se nachází v letovisku Klek a nabízí 3hvězdičkové ubytování u pláže, zahradu, zázemí pro grilování, terasu, nepřetržitě... Ubytování Apartments and Rooms Zamak se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Popis ubytování Apartments and Rooms Zamak

Apartments and Rooms Zamak se nachází v letovisku Klek a nabízí 3hvězdičkové ubytování u pláže, zahradu, zázemí pro grilování, terasu, nepřetržitě otevřenou recepci, sdílenou kuchyň na jiném patře, bezplatné Wi-Fi a balkon s výhledem na moře. Apartmány a pokoje Zamak jsou vzdálené 8 km od Neumu a 91 km od letiště Dubrovník. Všechny pokoje a apartmány v tomto penzionu mají patio s výhledem do zahrady, šatní skříň a rychlovarnou konvici.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Pláž
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments and Rooms Zamak

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Pláž
 • Sluneční terasa
 • Soukromá pláž
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Hlídané parkoviště
 • Slunečníky
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Denní úklid
 • Uzamykatelné skříňky
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Recepce 24 hodin denně
 • Prostor pro kuřáky
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Klek

Apartments Markotic

10

Apartments Markotic

Ubytování (Apartmán) Apartments Markotic. Apartmány Markotic se nachází v Kleku, 7 km od Neumu. Nabízí klimatizované ubytování, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Markotic se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Tamaris

9,9

Apartments Tamaris

Ubytování (Apartmány) Apartments Tamaris. Apartments Tamaris je moderní ubytování s možností vlastního stravování v blízkosti vesnice Kleks. Ubytování Apartments Tamaris se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Marina

9,9

Apartmani Marina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marina. Located in Klek, 7 km from Neum, Apartmani Marina provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Marina se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klek Apartments Barbara

9,8

Klek Apartments Barbara

Ubytování (Apartmány) Klek Apartments Barbara. Apartmány Klek Barbara se nachází v letovisku Klek a nabízí zázemí pro grilování, Wi-Fi zdarma a kuchyň. Ubytování Klek Apartments Barbara se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Iva

9,8

Apartment Iva

Ubytování (Apartmán) Apartment Iva. Apartment Iva se nachází v obci Klek, přímo u písečné pláže. Nabízí ubytování v apartmánu s bezplatným Wi-Fi a balkonem s přímým výhledem na Jaderské moře. Ubytování Apartment Iva se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carob Tree

9,8

Carob Tree

Ubytování (Apartmány) Carob Tree. Carob Tree se nachází v Kleku, 30 km od Medžugorje a 49 km od Mostaru. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Carob Tree se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Boomerang Apartments

9,7

Boomerang Apartments

Ubytování (Apartmány) Boomerang Apartments. Situated in Klek, 7 km from Neum, Boomerang Apartments features a garden and free WiFi. Ubytování Boomerang Apartments se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Butigan

9,7

Apartmani Butigan

Ubytování (Penzion) Apartmani Butigan. Apartmani Butigan se nachází na pláži ve městě Klek a nabízí společný lounge, zahradu, sdílenou kuchyň, sluneční terasu, gril, Wi-Fi zdarma a soukromé... Ubytování Apartmani Butigan se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Balažić

9,6

Apartmani Balažić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Balažić. Apartmani Balažić se nachází ve vesnici Klek, 7 km od Neumu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Balažić se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Pehar

9,6

Apartments Pehar

Ubytování (Apartmány) Apartments Pehar. Apartmány Pehar se nachází přímo u pláže ve městě Duboka a nabízí gril. Všechny apartmány jsou vybaveny trezorem a mají terasu s výhledem na moře. Ubytování Apartments Pehar se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Home Anna

9,6

Holiday Home Anna

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Anna. Prázdninový dům Anna nabízí gril v obci Klel v regionu Dubrovnik-Neretva. Je klimatizovaný a od Međugorje je vzdálen 29 km. Ubytování Holiday Home Anna se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Denis

9,6

Apartments Denis

Ubytování (Apartmány) Apartments Denis. Apartmány Denis se nachází v Kleku, 29 km od Medžugorje a 49 km od Mostaru. Hosté zde mohou využívat terasu. Ubytování Apartments Denis se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Ante

9,6

Apartment Ante

Ubytování (Apartmán) Apartment Ante. Apartmán Ante se nachází v obci Klek a nabízí ubytování s klimatizací, bezplatným Wi-Fi, terasou a balkonem. Ubytování Apartment Ante se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Katica

9,5

Apartments Katica

Ubytování (Apartmán) Apartments Katica. Apartments Katica se nachází na klidném místě přímo u moře a poskytuje Wi-Fi. Ubytování Apartments Katica se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Palinić

9,5

Apartments Palinić

Ubytování (Apartmány) Apartments Palinić. Apartmány Palinić se nachází v obci Kremena, pouhých 49 km od Drveniku. Nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Palinić se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Home Repic

9,4

Holiday Home Repic

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Repic. Tříhvězdičkový prázdninový dům Repic se nachází v obci Klek v Dubrovnicko-neretvanské župě. V domě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Holiday Home Repic se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Mario

9,4

Apartman Mario

Ubytování (Apartmán) Apartman Mario. Apartman Mario is set in Klek and offers a garden, a tennis court and barbecue facilities. Ubytování Apartman Mario se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Čović

9,4

Villa Čović

Ubytování (Apartmány) Villa Čović. Villa Čović se nachází v Kleku, 6 km od Neumu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Čović se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Martić

9,3

Apartman Martić

Ubytování (Apartmán) Apartman Martić. Apartman Martić is situated in Klek and offers a private beach area. Ubytování Apartman Martić se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Bjelis

9,3

Apartments Bjelis

Ubytování (Apartmány) Apartments Bjelis. Apartmány Bjelis se nacházejí v Kleku. Nabízejí ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Bjelis se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Villa Delija Klek

9,3

Apartmani Villa Delija Klek

Ubytování (Apartmány) Apartmani Villa Delija Klek. Apartmani Villa Delija Klek se nachází v obci Klek, 46 km od Međugorje. Ubytování Apartmani Villa Delija Klek se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Malea

9,3

Apartment Malea

Ubytování (Apartmán) Apartment Malea. Apartmán Malea se nachází u pláže v obci Klek, 7 km od Neumu. Nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Malea se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivka

9,3

Apartment Ivka

Ubytování (Penzion) Apartment Ivka. Apartmán Ivka se nachází v Kleku v Dubrovnicko-neretvanské župě, 29 km od Medžugorje a 49 km od Mostaru. Nabízí venkovní bazény, a to celoroční i venkovní. Ubytování Apartment Ivka se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Repic

9,2

Apartment in Repic

Ubytování (Apartmány) Apartment in Repic. Apartmán Repic se nachází v Kleku v Dubrovnicko-neretvanské župě, 500 metrů od pláže Radalj. Ubytování Apartment in Repic se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Repic Apartments

9,2

Repic Apartments

Ubytování (Apartmány) Repic Apartments. Repic Apartments se nachází v Dubrovnicko-neretvanské župě a nabízí krásný výhled na poloostrov Pelješac. Ubytování Repic Apartments se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dubravka

9,1

Apartments Dubravka

Ubytování (Apartmány) Apartments Dubravka. Apartmány Dubravka se nachází v centru letoviska Klek, jen několik kroků od pláže. Ubytování Apartments Dubravka se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mediterranean House

9

Apartments Mediterranean House

Ubytování (Apartmány) Apartments Mediterranean House. Situated in Klek in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments Mediterranean House features accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Mediterranean House se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Villa Ceres

9

Apartments Villa Ceres

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Ceres. Apartments Villa Ceres se nachází ve vesnici Klek na jadranském pobřeží a nabízí možnost vlastního stravování, Wi-Fi zdarma, klimatizaci, volný vstup od... Ubytování Apartments Villa Ceres se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Ljiljana

8,9

Apartments Ljiljana

Ubytování (Apartmány) Apartments Ljiljana. Apartmány Ljiljana se nacházejí v obci Klek, 6 km od města Neum, a nabízejí gril i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Ljiljana se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jerkovic

8,8

Apartment Jerkovic

Ubytování (Apartmány) Apartment Jerkovic. Apartmány Jerkovic se nachází v Kleku a nabízí kuchyni, balkon a Wi-Fi zdarma. K dispozici je lednice, varná deska, trouba a rychlovarná konvice. Ubytování Apartment Jerkovic se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bace Apartments

8,7

Bace Apartments

Ubytování (Apartmány) Bace Apartments. Bace Apartments se nachází v Kleku, 6 km od Neumu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bace Apartments se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jerkovic

8,6

Apartments Jerkovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Jerkovic. Apartmány Jerkovic se nacházejí v obci Klek. Nabízejí soukromou pláž a ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Jerkovic se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Deak Komarna

8,4

Apartments Deak Komarna

Ubytování (Apartmány) Apartments Deak Komarna. Apartments Deak se nachází v obci Komarna a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a balkonem nebo terasou s výhledem na Jaderské moře. Ubytování Apartments Deak Komarna se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Dragovic

8,2

Apartment Dragovic

Ubytování (Apartmány) Apartment Dragovic. Apartmány Dragović se nachází v obci Klek a nabízí plně vybavenou kuchyň, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Dragovic se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Guest House & Restaurant Adriatic Klek

8,2

Guest House & Restaurant Adriatic Klek

Ubytování (Penzion) Guest House & Restaurant Adriatic Klek. Guest House & Restaurant Adriatic Klek se nachází v Kleku, 300 metrů od pláže Klek, a nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, zahradu a terasu. Ubytování Guest House & Restaurant Adriatic Klek se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Tutavac

8

Apartman Tutavac

Ubytování (Apartmán) Apartman Tutavac. Apartman Tutavac se nachází v obci Klek v Dubrovnicko-neretvanské župě a nabízí zahradu a soukromou terasu. Ubytování Apartman Tutavac se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Bonaca Klek

8

Apartment Bonaca Klek

Ubytování (Apartmány) Apartment Bonaca Klek. Apartmán Bonaca Klek se nachází v obci Klek, 6 km od Neumu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Bonaca Klek se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Malo Misto

7,2

Villa Malo Misto

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Malo Misto. Bed and breakfast Villa Malo Misto se nachází v obci Klek, 8 km od města Neum, a nabízí restauraci i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Villa Malo Misto se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Two-Bedroom Apartment in Klek

Two-Bedroom Apartment in Klek

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Klek. Two-Bedroom Apartment in Klek is set in Klek and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Klek se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Two-Bedroom Apartment in Klek

Two-Bedroom Apartment in Klek

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Klek. Two-Bedroom Apartment in Klek is located in Klek and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Klek se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

One-Bedroom Apartment in Klek

One-Bedroom Apartment in Klek

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Klek. One-Bedroom Apartment in Klek is located in Klek and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Klek se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

One-Bedroom Apartment in Klek

One-Bedroom Apartment in Klek

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Klek. Tříhvězdičkový apartmán One-Bedroom Apartment in Klek se nachází v obci Klek v Dubrovnicko-neretvanské župě, 30 km od města Međugorje, a nabízí bezplatné... Ubytování One-Bedroom Apartment in Klek se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Stella sea view

Stella sea view

Ubytování (Apartmány) Stella sea view. Located in Klek, 10 km from Neum, Stella sea view provides a garden and free WiFi. Ubytování Stella sea view se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Apartment in Klek

Studio Apartment in Klek

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment in Klek. Studio Apartment in Klek is located in Klek and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 9 km from Neum. Ubytování Studio Apartment in Klek se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday home Klek 398

Holiday home Klek 398

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Klek 398. Holiday home Klek 398 is set in Klek and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 6 km from Neum. Ubytování Holiday home Klek 398 se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday home in Klek 31192

Holiday home in Klek 31192

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Klek 31192. Holiday home in Klek 31192 is set in Klek. The accommodation is 49 km from Drvenik, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytování Holiday home in Klek 31192 se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Klek (Neretva Delta - Usce Neretve) - 14033

Apartments by the sea Klek (Neretva Delta - Usce Neretve) - 14033

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Klek (Neretva Delta - Usce Neretve) - 14033. Apartment Klek 14033a offers accommodation in Klek. The property boasts views of the sea is 30 km from Međugorje. Ubytování Apartments by the sea Klek (Neretva Delta - Usce Neretve) - 14033 se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Komarna (Neretva Delta - Usce Neretve) - 14913

Apartments by the sea Komarna (Neretva Delta - Usce Neretve) - 14913

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Komarna (Neretva Delta - Usce Neretve) - 14913. Apartments by the sea Komarna (Neretva Delta - Usce Neretve) - 14913 is offering accommodation in Komarna. Ubytování Apartments by the sea Komarna (Neretva Delta - Usce Neretve) - 14913 se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Mija

Apartments Mija

Ubytování (Apartmán) Apartments Mija. Situated in Klek in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments Mija features a terrace and garden views. Ubytování Apartments Mija se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments for families with children Klek (Neretva Delta - Usce Neretve) - 16545

Apartments for families with children Klek (Neretva Delta - Usce Neretve) - 16545

Ubytování (Penzion) Apartments for families with children Klek (Neretva Delta - Usce Neretve) - 16545. Situated in Klek, Apartments for families with children Klek (Neretva Delta - Usce Neretve) - 16545 offers 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments for families with children Klek (Neretva Delta - Usce Neretve) - 16545 se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Six-Bedroom Holiday Home in Klek

Six-Bedroom Holiday Home in Klek

Ubytování (Prázdninový dům) Six-Bedroom Holiday Home in Klek. Located in Klek, Six-Bedroom Holiday Home in Klek provides accommodation with a private pool. Ubytování Six-Bedroom Holiday Home in Klek se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).