Hledat

Ubytování

Apartment Veli Mlun 13099a Apartmán

52420 Buzet, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Veli Mlun 13099a. Apartmán Veli Mlun 13099a s klimatizací se nachází v Buzetu, 31 km od Terstu. Ubytování Apartment Veli Mlun 13099a se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Apartment Veli Mlun 13099a

K dispozici je kuchyně se sporákem i ledničkou, satelitní TV a koupelna se sprchou. Apartmán Veli Mlun 13099a leží 30 km od Portorože i od Opatije a 54 km od letiště v Rijece. Apartmán Veli Mlun 13099a s klimatizací se nachází v Buzetu, 31 km od Terstu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartment Veli Mlun 13099a

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Lednička
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Jídelna
 • Posezení
 • TV
 • Klimatizace
 • Soukromý vchod
 • Topení
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Celá jednotka se nachází v přízemí
 • Terasa
 • Bazén
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Apartmán v budově

Jiná ubytování ve městě Buzet

Holiday Home "JADRANKA"

10

Holiday Home "JADRANKA"

Ubytování (Apartmán) Holiday Home "JADRANKA". Prázdninový dům "JADRANKA" se nachází ve městě Buzet a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Holiday Home "JADRANKA" se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Villa CASA ROMANO

9,8

Villa CASA ROMANO

Ubytování (Vila) Villa CASA ROMANO. Located in Buzet, Villa CASA ROMANO provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Villa CASA ROMANO se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Truffle House Karlic

9,8

Truffle House Karlic

Ubytování (Apartmán) Truffle House Karlic. Located in Buzet in the Istria region, Truffle House Karlic features a balcony. Ubytování Truffle House Karlic se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Elena Buzet

9,8

Villa Elena Buzet

Ubytování (Vila) Villa Elena Buzet. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Elena Buzet is situated in Buzet. Ubytování Villa Elena Buzet se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Casa mille olivi

9,8

Casa mille olivi

Ubytování (Vila) Casa mille olivi. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Casa mille olivi is set in Buzet. Ubytování Casa mille olivi se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Casa di nonno Giovanni

9,8

Casa di nonno Giovanni

Ubytování (Prázdninový dům) Casa di nonno Giovanni. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Casa di nonno Giovanni is located in Buzet. Ubytování Casa di nonno Giovanni se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Isobel

9,8

Apartment Isobel

Ubytování (Apartmán) Apartment Isobel. Apartment Isobel poskytuje ubytování v Buzetu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Klimatizovaný apartmán má terasu. Ubytování Apartment Isobel se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Cosseriga

9,8

Holiday Home Cosseriga

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Cosseriga. Featuring an outdoor pool and pool views, Holiday Home Cosseriga is set in Račički Brijeg. Ubytování Holiday Home Cosseriga se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Korenika

9,8

Apartment Korenika

Ubytování (Apartmán) Apartment Korenika. Apartmán Korenika se nachází v Buzetu, 40 km od města Poreč, a nabízí klimatizaci, zahradu, bezplatné Wi-Fi, společnou kuchyň a sdílený lounge. Ubytování Apartment Korenika se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Galerija

9,7

Studio apartman Galerija

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Galerija. Situated in Buzet in the Istria region, Studio apartman Galerija is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Studio apartman Galerija se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Finderli

9,6

Apartment Finderli

Ubytování (Apartmány) Apartment Finderli. Apartment Finderli se nachází v Buzetu, 47 km od Opatije, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Finderli se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bastion

9,6

Apartment Bastion

Ubytování (Apartmán) Apartment Bastion. Apartment Bastion se nachází na klidném místě v historickém jádru Buzetu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartment Bastion se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Apartmani Xenia & Desiderio

9,5

Apartmani Xenia & Desiderio

Ubytování (Apartmány) Apartmani Xenia & Desiderio. Apartment Xenia se nachází na poklidném místě ve městě Buzet a nabízí moderní ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi, terasou a... Ubytování Apartmani Xenia & Desiderio se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Mavrići - Two Bedroom Holiday Home with Swimming Pool

9,5

Holiday home Mavrići - Two Bedroom Holiday Home with Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Mavrići - Two Bedroom Holiday Home with Swimming Pool. Holiday home Mavrići stojí v Buzetu, v dobře udržované zahradě s venkovním bazénem a poskytuje bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Holiday home Mavrići - Two Bedroom Holiday Home with Swimming Pool se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Studio Apartman

9,4

Studio Apartman

Ubytování (Apartmán) Studio Apartman. Studio Apartman se nachází ve městě Buzet, 48 km od Poreče, a poskytuje klimatizované ubytování se zahradou, zázemím pro grilování, terasou, bezplatným... Ubytování Studio Apartman se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Snjeska

9,4

Apartman Snjeska

Ubytování (Apartmán) Apartman Snjeska. Apartman Snjeska se nachází v Buzetu, 31 km od Terstu a 32 km od Portorože. V apartmánu je posezení a kuchyň s myčkou. Nechybí ložní prádlo ani ručníky. Ubytování Apartman Snjeska se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Bella Vista 2

9,3

Apartment Bella Vista 2

Ubytování (Apartmány) Apartment Bella Vista 2. Nedotčenou přírodou obklopený Apartment Bella Visat 2 se nachází v malé osadě Počekaji, 5 km od centra Buzetu. Nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Bella Vista 2 se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Kortina

9,3

Apartment Kortina

Ubytování (Apartmán) Apartment Kortina. Tento klimatizovaný apartmán s terasou a výhledem do zahrady se nachází ve městě Buzet. Hosté mohou využívat balkon a gril. Ubytování Apartment Kortina se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Hotel Vela Vrata

9,3

Boutique Hotel Vela Vrata

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Vela Vrata. Botique Hotel Vela Vrata se nachází v malebném městečku Buzet uprostřed přírody severovýchodní Istrie a skýtá výhledy do údolí řeky Mirny. Ubytování Boutique Hotel Vela Vrata se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Volte

9,2

Apartman Volte

Ubytování (Apartmán) Apartman Volte. Apartman Volte is set in Buzet and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Apartman Volte se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Field

9,2

Apartment Field

Ubytování (Apartmán) Apartment Field. Located in Buzet, Apartment Field provides accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 47 km from Poreč. Ubytování Apartment Field se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Hum

9,2

Apartment Hum

Ubytování (Apartmán) Apartment Hum. Tento apartmán se nachází v městečku Buzet, 42 km od Terstu, a nabízí klimatizaci, gril, bezplatné soukromé parkoviště a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Hum se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Most

9,1

Guest House Most

Ubytování (Penzion) Guest House Most. Tento 3hvězdičkový penzion poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích s Wi-Fi zdarma a vlastní koupelnou. Ubytování Guest House Most se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Korina & Kiara

8,7

Apartment Korina & Kiara

Ubytování (Apartmán) Apartment Korina & Kiara. Apartmán Korina & Kiara se nachází v městečku Buzet a nabízí bezplatná jízdní kola, zahradu, gril, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování Apartment Korina & Kiara se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marioni

8,6

Apartment Marioni

Ubytování (Apartmán) Apartment Marioni. Apartmán Marioni se nachází v obci Buzet, pouhých 47 km od Poreče. Ubytování Apartment Marioni se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Mandalena

8,5

Holiday Home Mandalena

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mandalena. Situated in Buzet, Holiday Home Mandalena offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a barbecue. Ubytování Holiday Home Mandalena se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Traditional Stone House

8,3

Traditional Stone House

Ubytování (Penzion) Traditional Stone House. Traditional Stone House stojí na samotě u krásného potoka a jedná se o istrijskou vesnici se zrekonstruovanými domy z 18. století. Ubytování Traditional Stone House se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Hotel Fontana

8,1

Hotel Fontana

Ubytování (Hotel) Hotel Fontana. Moderní hotel Fontana se nachází na náměstí Fontana v centru města Buzet na Istrii a nabízí klimatizované pokoje s minibarem, bezplatným Wi-Fi ve veřejných... Ubytování Hotel Fontana se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sara

7,5

Sara

Ubytování (Penzion) Sara. Penzion Sara se nachází ve městě Buzet a nabízí půjčení jízdních kol zdarma, zahradu, bar, sdílený lounge, sdílenou kuchyň, gril, výhled do zahrady, dětské... Ubytování Sara se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Istrian Truffles Holiday "Vela Sterna" B&B

7,3

Istrian Truffles Holiday "Vela Sterna" B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Istrian Truffles Holiday "Vela Sterna" B&B. Istrian Truffles Holiday "Vela Sterna" B&B se nachází v Buzetu, 47 km od Poreče. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Istrian Truffles Holiday "Vela Sterna" B&B se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motel Sun Sport

5,6

Motel Sun Sport

Ubytování (Motel) Motel Sun Sport. Motel Sun Sport se nachází v Buzetu, 30 km od Terstu. Nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště a bar. Ubytování Motel Sun Sport se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Panorama

Residence Panorama

Ubytování (Apartmán) Residence Panorama. Residence Panorama is located in Buzet. Trieste is 46 km from the apartment, while Opatija is 43 km away. Ubytování Residence Panorama se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful home in Buzet w/ Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Beautiful home in Buzet w/ Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Buzet w/ Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms. Situated in Buzet, Beautiful home in Buzet w/ Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms features accommodation with a private pool. Ubytování Beautiful home in Buzet w/ Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Holiday house with a swimming pool Sovinjsko Polje (Central Istria - Sredisnja Istra) - 16806

Holiday house with a swimming pool Sovinjsko Polje (Central Istria - Sredisnja Istra) - 16806

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with a swimming pool Sovinjsko Polje (Central Istria - Sredisnja Istra) - 16806. Located in Buzet in the Istria region, Holiday house with a swimming pool Sovinjsko Polje (Central Istria - Sredisnja Istra) - 16806 features a terrace. Ubytování Holiday house with a swimming pool Sovinjsko Polje (Central Istria - Sredisnja Istra) - 16806 se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Roc 17446

Holiday Home Roc 17446

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Roc 17446. Holiday Home Roc 17446 is set in Buzet. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Holiday Home Roc 17446 se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Belvedere Krušvari

Villa Belvedere Krušvari

Ubytování (Apartmán) Villa Belvedere Krušvari. Villa Belvedere Krušvari is situated in Buzet. The accommodation is 24 km from Opatija. Ubytování Villa Belvedere Krušvari se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Valla

Casa Valla

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Valla. Situated in Buzet, 47 km from Poreč, Casa Valla features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Casa Valla se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Provincial Apartment with Maincured Garden in Buzet

Provincial Apartment with Maincured Garden in Buzet

Ubytování (Apartmán) Provincial Apartment with Maincured Garden in Buzet. Provincial Apartment with Maincured Garden in Buzet is situated in Buzet and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Provincial Apartment with Maincured Garden in Buzet se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home in Buzet/Istrien 9974

Holiday home in Buzet/Istrien 9974

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Buzet/Istrien 9974. Located in Prodani in the Istria region, Holiday home in Buzet/Istrien 9974 features a balcony. Ubytování Holiday home in Buzet/Istrien 9974 se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home in Buzet/Istrien 27727

Holiday home in Buzet/Istrien 27727

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Buzet/Istrien 27727. Holiday home in Buzet/Istrien 27727 se nachází ve městě Buzet, 36 km od Terstu, a nabízí 2 ložnice, sezónní vekovní bazén a klimatizaci. Ubytování Holiday home in Buzet/Istrien 27727 se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house with WiFi Paz (Central Istria - Sredisnja Istra) - 16623

Holiday house with WiFi Paz (Central Istria - Sredisnja Istra) - 16623

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with WiFi Paz (Central Istria - Sredisnja Istra) - 16623. Situated in Buzet, Holiday house with WiFi Paz (Central Istria - Sredisnja Istra) - 16623 features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Holiday house with WiFi Paz (Central Istria - Sredisnja Istra) - 16623 se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Villa Akazija

Villa Akazija

Ubytování (Vila) Villa Akazija. Set in Buzet, Villa Akazija provides accommodation with a private pool. The property features garden views. Ubytování Villa Akazija se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Grandview Residence

The Grandview Residence

Ubytování (Prázdninový dům) The Grandview Residence. Boasting accommodation with a private pool, lake view and a patio, The Grandview Residence is situated in Buzet. Ubytování The Grandview Residence se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Comfortable apartment with a shared swimming pool for up to 6 persons

Comfortable apartment with a shared swimming pool for up to 6 persons

Ubytování (Apartmán) Comfortable apartment with a shared swimming pool for up to 6 persons. Set in Buzet in the Istria region, Comfortable apartment with a shared swimming pool for up to 6 persons features a garden. Ubytování Comfortable apartment with a shared swimming pool for up to 6 persons se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Casa Prodan

Casa Prodan

Ubytování (Apartmán) Casa Prodan. Casa Prodan is set in Buzet. Guests can enjoy the free WiFi. This apartment will provide you with a flat-screen TV, air conditioning and a living room. Ubytování Casa Prodan se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nicolara

Villa Nicolara

Ubytování (Vila) Villa Nicolara. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Villa Nicolara is located in Buzet. Guests have a private patio. Ubytování Villa Nicolara se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luanas rooms with istrian touch

Luanas rooms with istrian touch

Ubytování (Penzion) Luanas rooms with istrian touch. Boasting a terrace, Luanas rooms with istrian touch is situated in Buzet. All rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytování Luanas rooms with istrian touch se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Buzet

Two-Bedroom Apartment in Buzet

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Buzet. Two-Bedroom Apartment in Buzet is set in Buzet. The air-conditioned accommodation is 46 km from Poreč, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytování Two-Bedroom Apartment in Buzet se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Cozy Holiday Home in Buzet with Private Terrace

Cozy Holiday Home in Buzet with Private Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Holiday Home in Buzet with Private Terrace. Situated in Buzet, Cozy Holiday Home in Buzet with Private Terrace offers a private pool and free WiFi. Ubytování Cozy Holiday Home in Buzet with Private Terrace se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Family friendly house with a swimming pool Roc (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17446

Family friendly house with a swimming pool Roc (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17446

Ubytování (Prázdninový dům) Family friendly house with a swimming pool Roc (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17446. Set in Buzet, Family friendly house with a swimming pool Roc (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17446 offers accommodation with a private pool. Ubytování Family friendly house with a swimming pool Roc (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17446 se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Lapis

Holiday Home Lapis

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lapis. Boasting accommodation with a private pool, Holiday Home Lapis is situated in Buzet. Ubytování Holiday Home Lapis se nachází ve městě Buzet (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)