Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartment VALENTINA

The apartment has 2 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a fridge, a washing machine, and 1 bathroom with a shower. The nearest airport is Pula Airport, 17 km from Apartment VALENTINA. The apartment is 1. Situated in Premantura, less than 1 km from Munte Beach and a 14-minute walk from Stupice Beach, Apartment VALENTINA offers air conditioning. 5 km from Scuza Beach.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště
 • Wi- Fi

Vybavení ubytování Apartment VALENTINA

 • Veřejné parkování je možné za případný poplatek na přilehlém místě (rezervace není možná).
 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu za poplatek.
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Fén
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Jídelna
 • Satelitní programy
 • TV
 • Žehlicí potřeby
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Gril
 • Placené Wi- Fi
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Premantura

Modern apartment Ana

10

Modern apartment Ana

Ubytování (Apartmán) Modern apartment Ana. Modern apartment Ana se nachází v Premantuře, jen 1 km od pláže Munte a 1,1 km od pláže Pinižule, a nabízí terasu. Ubytování Modern apartment Ana se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Turk

9,9

Apartman Turk

Ubytování (Apartmány) Apartman Turk. Ubytování Apartman Turk se nachází v Premantuře a nabízí bezplatné Wi-Fi a zázemí pro grilování. Některé apartmány mají kuchyni se sporákem a myčkou... Ubytování Apartman Turk se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

Goodlife

9,8

Goodlife

Ubytování (Apartmán) Goodlife. Goodlife se nachází u pláže v Premantuře a nabízí terasu, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Goodlife se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

Jolly

9,8

Jolly

Ubytování (Apartmány) Jolly. Situated in Premantura, 11 km from Medulin, Jolly features free bikes and free WiFi. Ubytování Jolly se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

SUMMER TIME

9,7

SUMMER TIME

Ubytování (Apartmán) SUMMER TIME. SUMMER TIME se nachází v Premantuře, pouhých 700 metrů od pláže Munte, a nabízí restauraci, zahradu a bankomat. Ubytování SUMMER TIME se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

Mery 2

9,7

Mery 2

Ubytování (Apartmán) Mery 2. Mery 2 is situated in Premantura and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 11 km from Medulin. Ubytování Mery 2 se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Marinela

9,7

Apartman Marinela

Ubytování (Apartmán) Apartman Marinela. Apartman Marinela is situated in Premantura and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartman Marinela se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

Vila Katina

9,6

Vila Katina

Ubytování (Vila) Vila Katina. Located less than 1 km from Munte Beach and a 16-minute walk from Beach Pinižule, Vila Katina is in Premantura and has a garden and a terrace. Ubytování Vila Katina se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Lucie

9,6

Apartments Lucie

Ubytování (Apartmány) Apartments Lucie. Just 500 metres from Premantura, Apartments Lucie offers air-conditioned accommodation and free WiFi access. Ubytování Apartments Lucie se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Marelux

9,6

Apartman Marelux

Ubytování (Apartmán) Apartman Marelux. Apartman Marelux is set in Premantura and offers a shared lounge and a terrace. The air-conditioned accommodation is 12 km from Medulin. Ubytování Apartman Marelux se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

Bed & Breakfast Villa Adriana

9,5

Bed & Breakfast Villa Adriana

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Villa Adriana. Bed&Breakfast Villa Adriana se nachází na klidném místě, pouhých 300 metrů od centra obce Premantura a 600 metrů od skalnaté pláže. Ubytování Bed & Breakfast Villa Adriana se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

Blue Star

9,5

Blue Star

Ubytování (Apartmán) Blue Star. Located in Premantura in the Istria region, Blue Star is a 4-star property featuring free WiFi. The accommodation is 38 km from Bale. Ubytování Blue Star se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

Villa Brig 36

9,5

Villa Brig 36

Ubytování (Vily) Villa Brig 36. Villa Brig 36 se nachází v Premantuře na Istrii, 550 metrů od pláže Stupice. Ubytování Villa Brig 36 se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

Meri

9,5

Meri

Ubytování (Apartmán) Meri. Situated in Premantura in the Istria region, Meri has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 11 km from Medulin. Ubytování Meri se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

Studio Mia

9,5

Studio Mia

Ubytování (Apartmány) Studio Mia. Set in Premantura, 38 km from Bale, Studio Mia offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Studio Mia se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

Olga

9,5

Olga

Ubytování (Apartmány) Olga. Situated in Premantura in the Istria region, Olga features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Olga se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

UNIQUE CAMPING EXPERIENCE

9,4

UNIQUE CAMPING EXPERIENCE

Ubytování (Kemp) UNIQUE CAMPING EXPERIENCE. UNIQUE CAMPING EXPERIENCE se nachází v Premantuře a nabízí výhled na moře, restauraci, dětský klub, snack bar, zahradu, dětské hřiště a gril. Ubytování UNIQUE CAMPING EXPERIENCE se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Matija

9,4

Apartment Matija

Ubytování (Apartmány) Apartment Matija. Apartment Matija se nachází v Premantuře na Istrii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Matija se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Marita

9,4

Apartments Marita

Ubytování (Apartmány) Apartments Marita. Apartments Marita se nachází v Premanture, 38 km od Rovinje a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zahradu, zahradní gril a parkování na místě zdarma. Ubytování Apartments Marita se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Erika

9,4

Apartment Erika

Ubytování (Apartmán) Apartment Erika. Apartment Erika se nachází v Premantuře, necelý 1 km od pláže Stupice a 16 minut chůze od pláže Skrape, a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Apartment Erika se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Vesna

9,4

Apartment Vesna

Ubytování (Apartmán) Apartment Vesna. Apartment Vesna is set in Premantura and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartment Vesna se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).