Hledat

Ubytování

Apartment Tina by the beach Apartmán

Ogranak 1/3 app 1, 52100 Pješčana Uvala, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Tina by the beach. Located in Pješčana Uvala, 100 metres from Pješčana Uvala Beach and 700 metres from Kamyczki Beach, Apartment Tina by the beach provides accommodation... Ubytování Apartment Tina by the beach se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Apartment Tina by the beach

Histria Beach is 1 km from the accommodation. Both a bicycle rental service and a car rental service are available at Apartment Tina by the beach. Located in Pješčana Uvala, 100 metres from Pješčana Uvala Beach and 700 metres from Kamyczki Beach, Apartment Tina by the beach provides accommodation with free WiFi and restaurant. The apartment offers a terrace. The nearest airport is Pula Airport, 12 km from Apartment Tina by the beach.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartment Tina by the beach

 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není možná).
 • Parkování na ulici
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Terasa
 • Restaurace
 • Pláž
 • Pronájem aut
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Pješčana Uvala

Villa Narzissa

9,8

Villa Narzissa

Ubytování (Apartmány) Villa Narzissa. Set in Pula, Villa Narzissa offers free WiFi, 6 km from Pula Arena and 4.3 km from Pula Aquarium. Ubytování Villa Narzissa se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Tomisha

9,8

Tomisha

Ubytování (Apartmán) Tomisha. Tomisha is situated in Pješčana Uvala and offers a garden and a terrace. Ubytování Tomisha se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Auer

9,7

Apartman Auer

Ubytování (Apartmán) Apartman Auer. Apartmán Auer se nachází v Pule, 5 km od pulského akvária a 7 km od římského amfiteátru. Nabízí bohaté zázemí včetně Wi-Fi zdarma a TV. Ubytování Apartman Auer se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levak Apartments - Apt. 2

9,7

Levak Apartments - Apt. 2

Ubytování (Apartmán) Levak Apartments - Apt. 2. Levak Apartments - Apt. 2 is situated in Pješčana Uvala and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Levak Apartments - Apt. 2 se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartmani Auer

9,6

Apartmani Auer

Ubytování (Apartmány) Apartmani Auer. Apartmány Auer se nachází v obci Pješčana Uvala, 32 km od města Bale. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Auer se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartemnts Guido 762

9,5

Apartemnts Guido 762

Ubytování (Apartmány) Apartemnts Guido 762. Apartemnts Guido 762 se nachází v obci Pješčana Uvala a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady. Ubytování Apartemnts Guido 762 se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Zanetti

9,5

Apartments Zanetti

Ubytování (Apartmány) Apartments Zanetti. Apartmány Zanetti se nachází v Pule a pro hosty je zde připraveno ubytování s možností vlastního stravování. V pokojích je zdarma k dispozici Wi-Fi. Ubytování Apartments Zanetti se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Soline

9,5

Apartment Soline

Ubytování (Apartmán) Apartment Soline. Apartmán Soline je situován v budově z roku 1995, která se nachází v letovisku Pješčana Uvala. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a balkonem. Ubytování Apartment Soline se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lucija

9,4

Apartments Lucija

Ubytování (Apartmány) Apartments Lucija. Apartmány Lucija se nacházejí v letovisku Pješčana Uvala, asi 4,5 km od centra Puly, a nabízejí klimatizaci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Lucija se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Studio Apartman Splash

9,4

Studio Apartman Splash

Ubytování (Apartmán) Studio Apartman Splash. Studio Apartman Splash is located in Pješčana Uvala and offers a garden and a terrace. Ubytování Studio Apartman Splash se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stefs place

9,3

Stefs place

Ubytování (Penzion) Stefs place. Located in Pula, within 6 km of Pula Arena and 4.3 km of Pula Aquarium, Stefs place provides accommodation with a garden and free WiFi throughout the... Ubytování Stefs place se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Casa Gremar

9,2

Casa Gremar

Ubytování (Apartmány) Casa Gremar. Casa Gremar se nachází v letovisku Pješčana Uvala a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou. Ubytování Casa Gremar se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Sandy Bay Apartments

9,2

Sandy Bay Apartments

Ubytování (Penzion) Sandy Bay Apartments. Located in Pješčana Uvala, Sandy Bay Apartments features free bikes, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Sandy Bay Apartments se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Burger Pula

8,7

Apartmaji Burger Pula

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Burger Pula. Apartmány Burger Pula se nachází v obci Pješčana Uvala a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, přístupem do zahrady a venkovním bazénem. Ubytování Apartmaji Burger Pula se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zorka 1421

8,6

Apartments Zorka 1421

Ubytování (Apartmány) Apartments Zorka 1421. Situated in Pješčana Uvala in the Istria region and Pješčana Uvala Beach reachable within 200 metres, Apartments Zorka 1421 features accommodation with... Ubytování Apartments Zorka 1421 se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartments and Rooms Viktorija

8,2

Apartments and Rooms Viktorija

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Viktorija. Apartments and Rooms Viktorija je 3hvězdičkový penzion situovaný v letovisku Pješčana Uvala. Ubytování Apartments and Rooms Viktorija se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Zane

8,2

Apartments Zane

Ubytování (Apartmán) Apartments Zane. Apartments Zane se nachází v istrijském letovisku Pješčana Uvala. Nabízí zahradu a soukromou terasu. Ubytování Apartments Zane se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kosovka 1398

8,1

Apartments Kosovka 1398

Ubytování (Apartmány) Apartments Kosovka 1398. Situated in Pješčana Uvala, 32 km from Bale, Apartments Kosovka 1398 features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartments Kosovka 1398 se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Vesna

8

Vesna

Ubytování (Apartmány) Vesna. Vesna se nachází ve vesnici Pješčana Uvala, 27 km od letoviska Bale. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vesna se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Villa Bonelli

Villa Bonelli

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Bonelli. Featuring a seasonal outdoor pool and sea views, Villa Bonelli is located in Pješčana Uvala. Ubytování Villa Bonelli se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Three-Bedroom Apartment in Pjescana Uvala

Three-Bedroom Apartment in Pjescana Uvala

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Pjescana Uvala. Set in Pješčana Uvala in the Istria region, Three-Bedroom Apartment in Pjescana Uvala is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Pjescana Uvala se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Guido close from the beach

Apartments Guido close from the beach

Ubytování (Apartmány) Apartments Guido close from the beach. Apartmány Guido se nachází v obci Pješčana Uvala a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. V některých apartmánech najdete posezení. Ubytování Apartments Guido close from the beach se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Zoran

Apartment Zoran

Ubytování (Apartmán) Apartment Zoran. Apartment Zoran offers accommodation in Pjesana Uvala. The air-conditioned unit is 32 km from Rovinj. Ubytování Apartment Zoran se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10921

Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10921

Ubytování (Apartmány) Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10921. Situated in Vinkuran in the Istria region, Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10921 features accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10921 se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10946

Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10946

Ubytování (Apartmán) Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10946. Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10946 is located in Vintijan. The property is 32 km from Bale and free private parking is featured. Ubytování Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10946 se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Pjescana Uvala/Istrien 11045

Apartment Pjescana Uvala/Istrien 11045

Ubytování (Apartmán) Apartment Pjescana Uvala/Istrien 11045. Apartment Pjescana Uvala/Istrien 11045 is situated in Pješčana Uvala. Ubytování Apartment Pjescana Uvala/Istrien 11045 se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Tea 1651

Apartment Tea 1651

Ubytování (Apartmán) Apartment Tea 1651. Apartment Tea 1651 is situated in Pješčana Uvala and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartment Tea 1651 se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Milka 1767

Apartments Milka 1767

Ubytování (Apartmány) Apartments Milka 1767. Set in Pješčana Uvala, 10 km from Medulin, Apartments Milka 1767 offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Milka 1767 se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Azzuro

Apartment Azzuro

Ubytování (Apartmán) Apartment Azzuro. Apartment Azzuro se nachází v obci Pješčana Uvala, 36 km od Rovinje. Nabízí venkovní gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Azzuro se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa-Bukvic

Apartment Villa-Bukvic

Ubytování (Penzion) Apartment Villa-Bukvic. Located in Pješčana Uvala, within 200 metres of Pješčana Uvala Beach and 600 metres of Kamyczki Beach, Apartment Villa-Bukvic provides accommodation with a... Ubytování Apartment Villa-Bukvic se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Alexandra

Villa Alexandra

Ubytování (Apartmán) Villa Alexandra. Located in Pješčana Uvala, 100 metres from Pješčana Uvala Beach and 800 metres from Kamyczki Beach, Villa Alexandra offers a garden and air conditioning. Ubytování Villa Alexandra se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartment in Pješcana Uvala with Seaview, Balcony, Air condition, Washing machine (3600-1)

Apartment in Pješcana Uvala with Seaview, Balcony, Air condition, Washing machine (3600-1)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Pješcana Uvala with Seaview, Balcony, Air condition, Washing machine (3600-1). Apartment in Pješcana Uvala with Seaview, Balcony, Air condition, Washing machine (3600-1) is located in Pješčana Uvala. Ubytování Apartment in Pješcana Uvala with Seaview, Balcony, Air condition, Washing machine (3600-1) se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Klaudio

Apartment Klaudio

Ubytování (Apartmány) Apartment Klaudio. Featuring garden views, Apartment Klaudio in Pješčana Uvala features accommodation, a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Klaudio se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Maya

Apartment Maya

Ubytování (Apartmán) Apartment Maya. Located in Brijuni, 250 metres from Pješčana Uvala Beach and 1 km from Histria Beach, Apartment Maya offers a restaurant and air conditioning. Ubytování Apartment Maya se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mare Pjescana Uvala

Apartman Mare Pjescana Uvala

Ubytování (Apartmán) Apartman Mare Pjescana Uvala. Apartman Mare Pjescana Uvala is set in Pješčana Uvala and offers a garden. This apartment offers accommodation with free WiFi. Ubytování Apartman Mare Pjescana Uvala se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Pavlić

Apartman Pavlić

Ubytování (Apartmán) Apartman Pavlić. Set in Pješčana Uvala in the Istria region, Apartman Pavlić has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartman Pavlić se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10922

Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10922

Ubytování (Apartmán) Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10922. Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10922 is located in Vintijan. Ubytování Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10922 se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Pjescana Uvala/Istrien 11126

Apartment Pjescana Uvala/Istrien 11126

Ubytování (Apartmán) Apartment Pjescana Uvala/Istrien 11126. Apartment Pjescana Uvala/Istrien 11126 is located in Vintijan. Ubytování Apartment Pjescana Uvala/Istrien 11126 se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Studio in Pjescana Uvala/Istrien 11166

Studio in Pjescana Uvala/Istrien 11166

Ubytování (Apartmán) Studio in Pjescana Uvala/Istrien 11166. Studio in Pjescana Uvala/Istrien 11166 is located in Pješčana Uvala. Ubytování Studio in Pjescana Uvala/Istrien 11166 se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Villa Sail

Villa Sail

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Sail. Boasting private pool, Villa Sail is set on the beachfront in Pješčana Uvala. Ubytování Villa Sail se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartment in Pula/Istrien 11139

Apartment in Pula/Istrien 11139

Ubytování (Apartmán) Apartment in Pula/Istrien 11139. Apartment in Pula/Istrien 11139 is set in Pješčana Uvala. Ubytování Apartment in Pula/Istrien 11139 se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartment in Pula/Istrien 10835

Apartment in Pula/Istrien 10835

Ubytování (Apartmán) Apartment in Pula/Istrien 10835. Apartment in Pula/Istrien 10835 is located in Vintijan. The property is 32 km from Bale, and complimentary private parking is provided. Ubytování Apartment in Pula/Istrien 10835 se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Haus Dragica (PUL302)

Apartment Haus Dragica (PUL302)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Dragica (PUL302). Apartment Haus Dragica (PUL302) is a beachfront property situated in Pješčana Uvala, 600 metres from Kamyczki Beach and 1.1 km from Histria Beach. Ubytování Apartment Haus Dragica (PUL302) se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Haus PINO (PUL318)

Apartment Haus PINO (PUL318)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus PINO (PUL318). Apartment Haus PINO (PUL318) has a terrace and is set in Pješčana Uvala, within just 600 metres of Kamyczki Beach and less than 1 km of Histria Beach. Ubytování Apartment Haus PINO (PUL318) se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home Pjescana Uvala 15

Holiday home Pjescana Uvala 15

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Pjescana Uvala 15. Holiday home Pjescana Uvala 15 is located in Vinkuran. Ubytování Holiday home Pjescana Uvala 15 se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Alma

Apartment Alma

Ubytování (Apartmán) Apartment Alma. Located in Pješčana Uvala, Apartment Alma provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Alma se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Vesna

Holiday Home Vesna

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Vesna. Holiday Home Vesna offers accommodation in Pješčana Uvala, 700 metres from Kamyczki Beach and less than 1 km from Histria Beach. Ubytování Holiday Home Vesna se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Studio in Pjescana Uvala/Istrien 17324

Studio in Pjescana Uvala/Istrien 17324

Ubytování (Apartmán) Studio in Pjescana Uvala/Istrien 17324. Studio in Pjescana Uvala/Istrien 17324 is set in Vintijan. Ubytování Studio in Pjescana Uvala/Istrien 17324 se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Penthouse apartment Klara

Penthouse apartment Klara

Ubytování (Apartmán) Penthouse apartment Klara. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Penthouse apartment Klara is set in Pješčana Uvala. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Penthouse apartment Klara se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pavle

Pavle

Ubytování (Apartmán) Pavle. Located in Pješčana Uvala, just 300 metres from Pješčana Uvala Beach, Pavle provides beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a... Ubytování Pavle se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Apartments in Pjescana Uvala/Istrien 36011

Apartments in Pjescana Uvala/Istrien 36011

Ubytování (Prázdninové domy) Apartments in Pjescana Uvala/Istrien 36011. Located in Pješčana Uvala in the Istria region, Apartments in Pjescana Uvala/Istrien 36011 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments in Pjescana Uvala/Istrien 36011 se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)