Hledat

Ubytování

Apartment Romana Apartmány

Ilovik 53, 51552 Ilovik, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartment Romana. Apartment Romana se nachází v Iloviku. Nabízí kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Romana se nachází ve městě Ilovik (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartment Romana

Na letiště Lošinj to je 22 km. Nabízí kuchyň a Wi-Fi zdarma. Apartment Romana se nachází v Iloviku. Apartmány Romana jsou vzdálené 11 km od města Mali Lošinj. Všechny apartmány jsou klimatizované a mají vlastní koupelnu, TV s plochou obrazovkou, lednici a terasu s výhledem na moře.

Vybavení ubytování Apartment Romana

  • Terasa
  • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
  • Parkování není možné.
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Ilovik

Apartments with WiFi Ilovik (Losinj) - 8078

Apartments with WiFi Ilovik (Losinj) - 8078

Ubytování (Penzion) Apartments with WiFi Ilovik (Losinj) - 8078. Apartment Ilovik 8078a offers accommodation in Ilovik. Guests benefit from terrace. Ubytování Apartments with WiFi Ilovik (Losinj) - 8078 se nachází ve městě Ilovik (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments by the sea Ilovik (Losinj) - 8069

Apartments by the sea Ilovik (Losinj) - 8069

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Ilovik (Losinj) - 8069. Offering free WiFi throughout the property, Apartments by the sea Ilovik (Losinj) - 8069 is set in Ilovik. The rooms are equipped with a terrace. Ubytování Apartments by the sea Ilovik (Losinj) - 8069 se nachází ve městě Ilovik (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Azur

Apartments Azur

Ubytování (Apartmány) Apartments Azur. Apartments Azur is situated in Ilovik. The units have tiled floors and include a seating area with satellite TV, a fully equipped kitchen with a dining... Ubytování Apartments Azur se nachází ve městě Ilovik (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Ilovik 154

Apartment Ilovik 154

Ubytování (Apartmán) Apartment Ilovik 154. Featuring a garden and a terrace, Apartment Ilovik 154 offers accommodation in Ilovik with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Ilovik 154 se nachází ve městě Ilovik (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments by the sea Ilovik (Losinj) - 12275

Apartments by the sea Ilovik (Losinj) - 12275

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Ilovik (Losinj) - 12275. Apartment Ilovik 12275a offers accommodation in Ilovik, 29 km from Novalja and 10 km from Mali Lošinj. The air-conditioned unit is 44 km from Lopar. Ubytování Apartments by the sea Ilovik (Losinj) - 12275 se nachází ve městě Ilovik (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Ilovik 8069a

Apartment Ilovik 8069a

Ubytování (Apartmán) Apartment Ilovik 8069a. Offering free WiFi and sea views, Apartment Ilovik 8069a is an accommodation set in Ilovik. The air-conditioned accommodation is 11 km from Mali Lošinj. Ubytování Apartment Ilovik 8069a se nachází ve městě Ilovik (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ilovik 8075b

Apartment Ilovik 8075b

Ubytování (Apartmán) Apartment Ilovik 8075b. Situated in Ilovik in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Ilovik 8075b features a terrace. Ubytování Apartment Ilovik 8075b se nachází ve městě Ilovik (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sunrise

Apartment Sunrise

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunrise. Featuring free WiFi, Apartment Sunrise is situated on the beachfront in Ilovik. The air-conditioned accommodation is 11 km from Mali Lošinj. Ubytování Apartment Sunrise se nachází ve městě Ilovik (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Ilovik (Losinj) - 8075

Apartments by the sea Ilovik (Losinj) - 8075

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Ilovik (Losinj) - 8075. Located in Ilovik, Apartments by the sea Ilovik (Losinj) - 8075 provides 4 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Ilovik (Losinj) - 8075 se nachází ve městě Ilovik (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Seaview Apartment Ilovik

Seaview Apartment Ilovik

Ubytování (Apartmány) Seaview Apartment Ilovik. Located in Ilovik, Seaview Apartment Ilovik features accommodation with free WiFi and access to a garden. The apartment offers a terrace. Ubytování Seaview Apartment Ilovik se nachází ve městě Ilovik (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Blue

Apartment Blue

Ubytování (Apartmán) Apartment Blue. Offering free WiFi, Apartment Blue is set on the beachfront in Ilovik. The air-conditioned accommodation is 11 km from Mali Lošinj. Ubytování Apartment Blue se nachází ve městě Ilovik (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

House Sara

House Sara

Ubytování (Prázdninový dům) House Sara. House Sara is located in Ilovik and offers a garden and a terrace. The property features garden views and is 11 km from Mali Lošinj. Ubytování House Sara se nachází ve městě Ilovik (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seaside holiday house Ilovik (Losinj) - 391

Seaside holiday house Ilovik (Losinj) - 391

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside holiday house Ilovik (Losinj) - 391. Located in Ilovik in the Primorsko-Goranska županija region, Seaside holiday house Ilovik (Losinj) - 391 features a terrace. Ubytování Seaside holiday house Ilovik (Losinj) - 391 se nachází ve městě Ilovik (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)