Hledat

Ubytování

Apartment Rnjak Apartmány

18 Štrped, 52100 Vinkuran, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartment Rnjak. Apartmán Rnjak je klimatizovaný apartmán s výhledem do zahrady, patiem a Wi-Fi zdarma situovaný ve Vinkuranu na Istrii, 9 km od Medulinu. Ubytování Apartment Rnjak se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Apartment Rnjak

V okolí se mohou hosté věnovat cyklistice a potápění. Apartmán Rnjak je klimatizovaný apartmán s výhledem do zahrady, patiem a Wi-Fi zdarma situovaný ve Vinkuranu na Istrii, 9 km od Medulinu. Apartmán Rnjak se nachází 5 km od Puly a 42 km od Rovinji. K dispozici je i bezplatné soukromé parkoviště. Apartmán je dále vybavený satelitní TV s plochou obrazovkou a pračkou a je v něm ložnice, vybavená kuchyň s mikrovlnnou troubou a ledničkou a koupelna se sprchou. Je zde též zahrada s grilem. Letiště Pula odtud leží 11 km. Nechybí ani sluneční terasa. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Vinkuran.

Vybavení ubytování Apartment Rnjak

 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pláž
 • Potápění Mimo ubytování
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Trezor
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Vinkuran

Apartman Gardenia

10

Apartman Gardenia

Ubytování (Apartmán) Apartman Gardenia. Situated in Vinkuran in the Istria region, Apartman Gardenia features a patio and garden views. Ubytování Apartman Gardenia se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Giardina

9,9

Villa Giardina

Ubytování (Apartmány) Villa Giardina. Set in Vinkuran, 8 km from Medulin, Villa Giardina offers a garden and free WiFi. Ubytování Villa Giardina se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Cota

9,8

Apartment Cota

Ubytování (Apartmán) Apartment Cota. Apartment Cota is located in Vinkuran and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartment Cota se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Pure relax by the forest

9,7

Pure relax by the forest

Ubytování (Apartmány) Pure relax by the forest. Pure relax by the forest se nachází v obci Vinkuran. Na místě si můžete zdarma vypůjčit jízdní kola. Ubytování Pure relax by the forest se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Buic

9,7

Apartments Buic

Ubytování (Apartmány) Apartments Buic. Apartment VIN 532 offers accommodation in Vinkuran, 33 km from Rovinj and 49 km from Poreč. The air-conditioned unit is 4 km from Pula. Ubytování Apartments Buic se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Villa Marianne

9,7

Villa Marianne

Ubytování (Apartmány) Villa Marianne. Situated in Vinkuran, 31 km from Bale, Villa Marianne features a terrace and free WiFi. Ubytování Villa Marianne se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Haus Hula (PUL252)

9,6

Apartment Haus Hula (PUL252)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Hula (PUL252). Offering a garden and sea view, Apartment Haus Hula (PUL252) is located in Vinkuran, 500 metres from Kamyczki Beach and 1.2 km from Pješčana Uvala Beach. Ubytování Apartment Haus Hula (PUL252) se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

El Vista Apartments

9,5

El Vista Apartments

Ubytování (Apartmány) El Vista Apartments. Apartmány El Vista se nachází ve Vinkuranu, 32 km od Bale. Nabízí venkovní bazén a wellness centrum. Ubytování El Vista Apartments se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Cezar

9,5

Apartments Cezar

Ubytování (Apartmány) Apartments Cezar. Apartments Cezar se nachází ve Vinkuranu, 31 km od městečka Bale, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Cezar se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Bella

9,5

Apartment Bella

Ubytování (Apartmány) Apartment Bella. Apartment Bella se nachází ve městě Vinkuran. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou a zahradu. Ubytování Apartment Bella se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Nela

9,4

Apartment Nela

Ubytování (Apartmán) Apartment Nela. Apartmán Nela se nachází v letovisku Vinkuran a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartment Nela se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Ana 3

9,4

Apartman Ana 3

Ubytování (Apartmán) Apartman Ana 3. Featuring garden views, Apartman Ana 3 provides accommodation with a patio and a kettle, around less than 1 km from Kamyczki Beach. Ubytování Apartman Ana 3 se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Borghetto

9,2

Apartments Borghetto

Ubytování (Apartmány) Apartments Borghetto. Borghetto se nachází ve Vinkuranu a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Borghetto se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Miki

9,2

Apartmani Miki

Ubytování (Apartmány) Apartmani Miki. Apartmán Miki nabízí zázemí pro grilování, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Miki se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Dunja

9,1

Apartments Dunja

Ubytování (Apartmán) Apartments Dunja. Apartmán Dunja se nachází v istrijské obci Vinkuran a nabízí patio. Apartmán je umístěný u pláže a má zahradu, terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Dunja se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Villa Milan

9

Villa Milan

Ubytování (Apartmány) Villa Milan. Villa Milan se nachází v letovisku Vinkuran, 10 km od přírodního parku Rt Kamenjak. Ubytování Villa Milan se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Sunny & Relaxing Apartment

9

Sunny & Relaxing Apartment

Ubytování (Apartmány) Sunny & Relaxing Apartment. Apartmán Sunny & Relaxing se nachází v obci Vinkuran, 33 km od Rovinje, 49 km od Poreče a 4 km od Puly. Ubytování Sunny & Relaxing Apartment se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Milena 1582

8,9

Apartments Milena 1582

Ubytování (Apartmány) Apartments Milena 1582. Apartmány Milena 1582 nabízí ubytování s grilem a bezplatným Wi-Fi a nachází se v obci Vinkuran. Ubytování Apartments Milena 1582 se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Rede

8,9

Apartments Rede

Ubytování (Apartmány) Apartments Rede. Apartment Rede se nachází v klidní čtvrti a nabízí ubytování v Pule. K pulskému amfiteátru je to 6,8 km. Ubytování Apartments Rede se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Sara

8,9

Apartments Sara

Ubytování (Apartmány) Apartments Sara. Located in Vinkuran, 1.2 km from Banjole Beach and 1. Ubytování Apartments Sara se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ApartHotel Viola

8,8

ApartHotel Viola

Ubytování (Aparthotel) ApartHotel Viola. ApartHotel Viola se nachází v Pule, 4 km od antického amfiteátru (Pulska Arena). Nabízí výhled na moře, sluneční terasu a v celém objektu bezplatně Wi-Fi. Ubytování ApartHotel Viola se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Guest house Bizjak

8,7

Guest house Bizjak

Ubytování (Penzion) Guest house Bizjak. Offering a seasonal outdoor pool and sun terrace, Guest house Bizjak is situated in Vinkuran. Ubytování Guest house Bizjak se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Katarina

8,1

Apartments Katarina

Ubytování (Apartmány) Apartments Katarina. Apartments Katarina se nachází v obci Vinkuran a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu, bar a zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Katarina se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dunja 1620

Apartment Dunja 1620

Ubytování (Apartmán) Apartment Dunja 1620. Apartment Dunja 1620 is set in Vinkuran and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartment Dunja 1620 se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Igy

Apartman Igy

Ubytování (Apartmán) Apartman Igy. Located in Vinkuran, within 600 metres of Kamyczki Beach and 1. Ubytování Apartman Igy se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfortable Apartment in Pula with Pool

Comfortable Apartment in Pula with Pool

Ubytování (Apartmán) Comfortable Apartment in Pula with Pool. Situated in Vinkuran, within less than 1 km of Kamyczki Beach and an 18-minute walk of Banjole Beach, Comfortable Apartment in Pula with Pool offers... Ubytování Comfortable Apartment in Pula with Pool se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Spacious Apartment Pula in Istria, Croatia

Spacious Apartment Pula in Istria, Croatia

Ubytování (Apartmán) Spacious Apartment Pula in Istria, Croatia. Spacious Apartment Pula in Istria, Croatia is situated in Vinkuran and offers water sports facilities, a tennis court and a terrace. Ubytování Spacious Apartment Pula in Istria, Croatia se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Haus Hula (PUL245)

Apartment Haus Hula (PUL245)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Hula (PUL245). Offering a garden and sea view, Apartment Haus Hula (PUL245) is set in Vinkuran, 500 metres from Kamyczki Beach and 1.2 km from Pješčana Uvala Beach. Ubytování Apartment Haus Hula (PUL245) se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Vinkuran Kucine

Apartment Vinkuran Kucine

Ubytování (Apartmán) Apartment Vinkuran Kucine. Apartment Vinkuran Kucine is located in Vinkuran and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Vinkuran Kucine se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Nice bungalow with shared swimming pool and enclosed garden with BBQ, Pula 5 km away

Nice bungalow with shared swimming pool and enclosed garden with BBQ, Pula 5 km away

Ubytování (Prázdninový dům) Nice bungalow with shared swimming pool and enclosed garden with BBQ, Pula 5 km away. Within 600 metres of Kamyczki Beach and 1.2 km of Pješčana Uvala Beach, Nice bungalow with shared swimming pool and enclosed garden with BBQ, Pula 5 km... Ubytování Nice bungalow with shared swimming pool and enclosed garden with BBQ, Pula 5 km away se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartment CASA COTA

Apartment CASA COTA

Ubytování (Apartmán) Apartment CASA COTA. Apartment CASA COTA is situated in Vinkuran, less than 1 km from Kamyczki Beach, a 17-minute walk from Banjole Beach, as well as 1. Ubytování Apartment CASA COTA se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Villa Sarchi

Villa Sarchi

Ubytování (Vila) Villa Sarchi. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Sarchi is situated in Vinkuran. Ubytování Villa Sarchi se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Mirna

Apartments Mirna

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirna. Offering accommodation with air conditioning, Apartments Mirna is set in Vinkuran, 33 km from Rovinj. Poreč is 49 km away. Ubytování Apartments Mirna se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Ferienwohnung Tuna

Ferienwohnung Tuna

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Tuna. Located in Vinkuran in the Istria region, Ferienwohnung Tuna features a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 8 km from Medulin. Ubytování Ferienwohnung Tuna se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious Apartment Vinkuran Istria, Croatia

Spacious Apartment Vinkuran Istria, Croatia

Ubytování (Apartmán) Spacious Apartment Vinkuran Istria, Croatia. Spacious Apartment Vinkuran Istria, Croatia is situated in Vinkuran and offers a garden and barbecue facilities. The accommodation is 32 km from Bale. Ubytování Spacious Apartment Vinkuran Istria, Croatia se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Seaside Apartment

Seaside Apartment

Ubytování (Apartmán) Seaside Apartment. Seaside Apartment is situated in Vinkuran and offers a garden and a terrace. Ubytování Seaside Apartment se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Haus Eva (PUL204)

Holiday Home Haus Eva (PUL204)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Haus Eva (PUL204). Holiday Home Haus Eva (PUL204) features a terrace and is situated in Vinkuran, within just 1.2 km of Pješčana Uvala Beach and 1.5 km of Banjole Beach. Ubytování Holiday Home Haus Eva (PUL204) se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartment KAPORALIN

Apartment KAPORALIN

Ubytování (Apartmán) Apartment KAPORALIN. Situated in Vinkuran, 800 metres from Kamyczki Beach and 1.4 km from Banjole Beach, Apartment KAPORALIN offers air conditioning. Ubytování Apartment KAPORALIN se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartment HOUSE ALEX

Apartment HOUSE ALEX

Ubytování (Apartmán) Apartment HOUSE ALEX. Apartment HOUSE ALEX is located in Vinkuran, less than 1 km from Kamyczki Beach, a 17-minute walk from Banjole Beach, as well as 1. Ubytování Apartment HOUSE ALEX se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Villa Magda

Villa Magda

Ubytování (Apartmán) Villa Magda. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Magda is located in Vinkuran. The property has garden and city views, and is 1. Ubytování Villa Magda se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Fani

Villa Fani

Ubytování (Vila) Villa Fani. Boasting a garden, private pool and pool views, Villa Fani is set in Vinkuran. The air-conditioned accommodation is 3.7 km from Pula. Ubytování Villa Fani se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Šeherzada 2

Apartment Šeherzada 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Šeherzada 2. Set in Vinkuran in the Istria region, Apartment Šeherzada 2 features a garden. Ubytování Apartment Šeherzada 2 se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Family Holiday House with spacious backyard and jacuzzi

Family Holiday House with spacious backyard and jacuzzi

Ubytování (Prázdninový dům) Family Holiday House with spacious backyard and jacuzzi. Situated in Vinkuran in the Istria region, Family Holiday House with spacious backyard and jacuzzi has a terrace. Ubytování Family Holiday House with spacious backyard and jacuzzi se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Haus Hula (PUL246)

Apartment Haus Hula (PUL246)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Hula (PUL246). Offering a garden and sea view, Apartment Haus Hula (PUL246) is located in Vinkuran, 500 metres from Kamyczki Beach and 1.2 km from Pješčana Uvala Beach. Ubytování Apartment Haus Hula (PUL246) se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Haus Hula (PUL251)

Apartment Haus Hula (PUL251)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Hula (PUL251). Offering a garden and sea view, Apartment Haus Hula (PUL251) is situated in Vinkuran, 500 metres from Kamyczki Beach and 1.2 km from Pješčana Uvala Beach. Ubytování Apartment Haus Hula (PUL251) se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Modern Apartment in Pula with Swimming Pool

Modern Apartment in Pula with Swimming Pool

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment in Pula with Swimming Pool. Situated in Vinkuran, just less than 1 km from Kamyczki Beach, Modern Apartment in Pula with Swimming Pool features accommodation with barbecue facilities,... Ubytování Modern Apartment in Pula with Swimming Pool se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Pietas Julia Penthouse

Pietas Julia Penthouse

Ubytování (Apartmán) Pietas Julia Penthouse. Situated in Pula, within 6 km of Pula Arena and 5 km of Pula Aquarium, Pietas Julia Penthouse offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Pietas Julia Penthouse se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Vinkuran Carovac

Apartment Vinkuran Carovac

Ubytování (Apartmán) Apartment Vinkuran Carovac. Apartmán Vinkuran Carovac se nachází v obci Vinkuran, 33 km od města Rovinj a 49 km od města Poreč. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Vinkuran Carovac se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Kaporalin

Apartments Kaporalin

Ubytování (Apartmán) Apartments Kaporalin. Apartments Kaporalin offers accommodation in Vinkuran. The air-conditioned unit is 33 km from Rovinj. Ubytování Apartments Kaporalin se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Sol Jardin

Apartments Sol Jardin

Ubytování (Apartmány) Apartments Sol Jardin. Set in Vinkuran, 31 km from Bale, Apartments Sol Jardin offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Sol Jardin se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Jasna 1006

Apartment Jasna 1006

Ubytování (Apartmán) Apartment Jasna 1006. Set in Vinkuran, Apartment Jasna 1006 offers accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 8 km from Medulin. Ubytování Apartment Jasna 1006 se nachází ve městě Vinkuran (Chorvatsko - Istrie).