Hledat

Ubytování

Apartment Martinic Apartmány

Klesarska 33, 21412 Pučišća, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartment Martinic. Located in Pučišća, 24 km from Bol, Apartment Martinic provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Martinic se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Popis ubytování Apartment Martinic

Located in Pučišća, 24 km from Bol, Apartment Martinic provides a garden and free WiFi. A fridge, an oven and stovetop are also provided, as well as a kettle and a coffee machine. The units come with parquet floors and feature a fully equipped kitchen with a dishwasher, a dining area, a flat-screen TV with satellite channels, and a private bathroom with bidet and a hairdryer. The apartment offers a terrace.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartment Martinic

  • Venkovní nábytek
  • Terasa
  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Pučišća

Apartmani Nila

10

Apartmani Nila

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nila. Apartmány Nila se nacházejí v městečku Pučišća, 22 km od města Bol, a nabízejí gril a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Nila se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Holiday Home Puteus

10

Holiday Home Puteus

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Puteus. Situated in Pučišća, Holiday Home Puteus offers free bikes, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Holiday Home Puteus se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Holiday House Rot

10

Holiday House Rot

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Rot. Holiday House Rot se nachází v obci Pučišća a nabízí zahradu, gril a terasu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday House Rot se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pucisca 11416a

9,9

Apartment Pucisca 11416a

Ubytování (Penzion) Apartment Pucisca 11416a. Located in Pučišća, Apartment Pucisca 11416a provides 3-star accommodation with private terraces. Ubytování Apartment Pucisca 11416a se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa More

9,9

Villa More

Ubytování (Apartmány) Villa More. Set in Pučišća, 22 km from Bol, Villa More offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Villa More se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Summer House Trovna

9,9

Summer House Trovna

Ubytování (Prázdninový dům) Summer House Trovna. Summer House Trovna se nachází v samostatné zátoce přímo u moře v obci Pučišća. Tento prázdninový dům nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Summer House Trovna se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Baskotin

9,8

Baskotin

Ubytování (Apartmán) Baskotin. Apartmán Baskotin se nachází v městečku Pučišća, 22 km od Bolu. Nabízí zahradu, terasu, klimatizaci, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Baskotin se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

House Ana

9,8

House Ana

Ubytování (Prázdninový dům) House Ana. Dům s možností vlastního stravování House Ana se nachází 25 minut jízdy autem od městečka Pučišća. Ubytování House Ana se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sonja

9,7

Apartments Sonja

Ubytování (Apartmány) Apartments Sonja. Situated in Pučišća, 22 km from Bol, Apartments Sonja features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Sonja se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Renata

9,5

Apartments Renata

Ubytování (Apartmány) Apartments Renata. Apartments Renata se nachází v obci Pučišća na ostrově Brač, jen 600 metrů od oblázkové pláže. Ubytování Apartments Renata se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mladinić Muse

9,5

Apartment Mladinić Muse

Ubytování (Apartmán) Apartment Mladinić Muse. Featuring a garden and a terrace, Apartment Mladinić Muse offers accommodation in Pučišća with free WiFi and sea views. Ubytování Apartment Mladinić Muse se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Puteus Palace Heritage Hotel

9,5

Puteus Palace Heritage Hotel

Ubytování (Hotel) Puteus Palace Heritage Hotel. Hotel Puteus Palace Heritage se nachází ve městě Pučišća a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, zahradu a bar. Ubytování Puteus Palace Heritage Hotel se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa Mar 1 - Luxury apartments

9,5

Villa Mar 1 - Luxury apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Mar 1 - Luxury apartments. Situated in Pučišća, 24 km from Bol, Villa Mar 1 - Luxury apartments features a garden and free WiFi. Ubytování Villa Mar 1 - Luxury apartments se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa Demi

9,4

Villa Demi

Ubytování (Vila) Villa Demi. Located in the peaceful surroundings small village of Pražnica, 14 km from the centre of Bol, Villa Demi was constructed in 2013. Ubytování Villa Demi se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Darija

9,4

Apartments Darija

Ubytování (Apartmány) Apartments Darija. Situated in Pučišća, Apartments Darija offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Darija se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Mladinić

9,3

Apartments Mladinić

Ubytování (Apartmány) Apartments Mladinić. Apartments Mladinić se nachází v centru města Pučišća na ostrově Brač, pouhých 100 metrů od Jaderského moře. Ubytování Apartments Mladinić se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa Luči

9,3

Villa Luči

Ubytování (Vila) Villa Luči. Villa Luči je situovaná v tradičním kamenném domě a nabízí venkovní bazén s opalovacími lehátky, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a vinný sklep, kde můžete... Ubytování Villa Luči se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pucisca

9,2

Apartments Pucisca

Ubytování (Apartmány) Apartments Pucisca. Apartments Pucisca se nacházejí na kopci v městečku Pučišća. Nabízejí výhled na zátoku na ostrově Brač. Jsou vzdáleny 300 metrů od pláže. Ubytování Apartments Pucisca se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mireja

9

Apartment Mireja

Ubytování (Apartmán) Apartment Mireja. Apartment Mireja se nachází v obci Pučišća a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na moře a klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Apartment Mireja se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Korina

8,9

Apartment Korina

Ubytování (Apartmán) Apartment Korina. Situated in Pučišća, Apartment Korina features accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views and is 22 km from Bol. Ubytování Apartment Korina se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Vacation house Vela Stroda

8,7

Vacation house Vela Stroda

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation house Vela Stroda. Situated in Pučišća in the Brac Island region, Vacation house Vela Stroda has a balcony and garden views. Ubytování Vacation house Vela Stroda se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Curri

8,3

Apartment Curri

Ubytování (Apartmány) Apartment Curri. Apartmán Curri nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Na místě je půjčovna kol. Apartmán je vzdálený 23 km od Bolu. Ubytování Apartment Curri se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Stone House Mirjana

8,3

Stone House Mirjana

Ubytování (Apartmány) Stone House Mirjana. Stone House Mirjana features sea views, free WiFi and free private parking, located in Pučišća. Ubytování Stone House Mirjana se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Jagoda

8,2

Apartments Jagoda

Ubytování (Apartmány) Apartments Jagoda. Apartments Jagoda se nachází v obci Pučišća, 20 metrů od moře. Tento starý kamenný dům má typický středomořský design a nabízí možnost vlastního... Ubytování Apartments Jagoda se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Kalajžić

7,5

Apartments Kalajžić

Ubytování (Apartmány) Apartments Kalajžić. Apartmány Kalajžić se nachází v městečku Pučišća, 21 km od Bolu. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Kalajžić se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Branka

Apartment Branka

Ubytování (Apartmán) Apartment Branka. Offering free WiFi, Apartment Branka is set on the beachfront in Pučišća. The air-conditioned accommodation is 22 km from Bol. Ubytování Apartment Branka se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Seaside apartments with a swimming pool Pucisca (Brac) - 9697

Seaside apartments with a swimming pool Pucisca (Brac) - 9697

Ubytování (Penzion) Seaside apartments with a swimming pool Pucisca (Brac) - 9697. Seaside apartments with a swimming pool Pucisca (Brac) - 9697 is located in Pučišća. Ubytování Seaside apartments with a swimming pool Pucisca (Brac) - 9697 se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Holiday Home Pucisca with Hot Tub I

Holiday Home Pucisca with Hot Tub I

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Pucisca with Hot Tub I. Set in Pučišća, Holiday Home Pucisca with Hot Tub I offers a private pool. Ubytování Holiday Home Pucisca with Hot Tub I se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Holiday home Pucisce 18

Holiday home Pucisce 18

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Pucisce 18. Located in Pučišća, Holiday home Pucisce 18 features accommodation with a private pool. The holiday home provides an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Holiday home Pucisce 18 se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Holiday home Irena

Holiday home Irena

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Irena. Featuring sea views, Holiday home Irena offers accommodation with a terrace, around 2.2 km from Beach Lovrečina. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Holiday home Irena se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments by the sea Pucisca (Brac) - 5625

Apartments by the sea Pucisca (Brac) - 5625

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Pucisca (Brac) - 5625. Apartments by the sea Pucisca (Brac) - 5625 is located in Pučišća. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Apartments by the sea Pucisca (Brac) - 5625 se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments by the sea Pucisca (Brac) - 15381

Apartments by the sea Pucisca (Brac) - 15381

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Pucisca (Brac) - 15381. Providing free WiFi throughout the property, Apartments by the sea Pucisca (Brac) - 15381 is located in Pučišća. Ubytování Apartments by the sea Pucisca (Brac) - 15381 se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Pucisca 14003a

Apartment Pucisca 14003a

Ubytování (Apartmán) Apartment Pucisca 14003a. Located in Pučišća in the Brac Island region, Apartment Pucisca 14003a has a terrace. The air-conditioned accommodation is 22 km from Bol. Ubytování Apartment Pucisca 14003a se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartment Pucisca 15381a

Apartment Pucisca 15381a

Ubytování (Apartmán) Apartment Pucisca 15381a. Located in Pučišća in the Brac Island region, Apartment Pucisca 15381a has a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 22 km from Bol. Ubytování Apartment Pucisca 15381a se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Mira

Apartments Mira

Ubytování (Apartmány) Apartments Mira. Apartments Mira has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Pučišća. Ubytování Apartments Mira se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Authentic Family House

Authentic Family House

Ubytování (Apartmány) Authentic Family House. Providing barbecue facilities, Authentic Family House provides accommodation in Pučišća. The apartment offers a terrace. Ubytování Authentic Family House se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Ružica

Studio apartman Ružica

Ubytování (Privát) Studio apartman Ružica. Boasting a terrace, Studio apartman Ružica provides accommodation in Pučišća with free WiFi and sea views. Ubytování Studio apartman Ružica se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marie

Apartment Marie

Ubytování (Apartmán) Apartment Marie. Offering free WiFi, Apartment Marie is set on the beachfront in Pučišća. The air-conditioned accommodation is 23 km from Bol. Ubytování Apartment Marie se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Lucia

Apartments Lucia

Ubytování (Penzion) Apartments Lucia. Situated in Pučišća, Apartments Lucia has a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Lucia se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments in Pucisca Brac - Insel Brac 41555

Apartments in Pucisca Brac - Insel Brac 41555

Ubytování (Apartmán) Apartments in Pucisca Brac - Insel Brac 41555. Apartments in Pucisca Brac - Insel Brac 41555 is located in Pučišća. The accommodation is 12 km from Bol. Ubytování Apartments in Pucisca Brac - Insel Brac 41555 se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Puscica - Insel Brac 41549

Holiday home in Puscica - Insel Brac 41549

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Puscica - Insel Brac 41549. Holiday home in Puscica - Insel Brac 41549 is situated in Pučišća. The accommodation is 11 km from Bol. Ubytování Holiday home in Puscica - Insel Brac 41549 se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stunning home in Pucisca with WiFi and 2 Bedrooms

Stunning home in Pucisca with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Pucisca with WiFi and 2 Bedrooms. Stunning home in Pucisca se nachází v obci Pučišća a nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Tento klimatizovaný apartmán je vzdálený 12 km od Bolu. Ubytování Stunning home in Pucisca with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa Princess

Villa Princess

Ubytování (Vila) Villa Princess. Villa Princess se nachází v obci Pučišća a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na město. Ubytování Villa Princess se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful Villa Casa di Serenade

Beautiful Villa Casa di Serenade

Ubytování (Vila) Beautiful Villa Casa di Serenade. Beautiful Villa Casa di Serenade se nachází v obci Pučišća a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Ubytování Beautiful Villa Casa di Serenade se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Brdarina - Pučišća

Apartment Brdarina - Pučišća

Ubytování (Apartmán) Apartment Brdarina - Pučišća. Apartment Brdarina - Pučišća se nachází v obci Pučišća na ostrově Brač a nabízí terasu. Ubytování Apartment Brdarina - Pučišća se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pucisca 756e

Apartment Pucisca 756e

Ubytování (Apartmán) Apartment Pucisca 756e. Located in Pučišća in the Brac Island region, Apartment Pucisca 756e is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Pucisca 756e se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartmani Pino

Apartmani Pino

Ubytování (Apartmán) Apartmani Pino. Apartmani Pino is located in Pučišća. Complimentary WiFi is provided throughout the property. Bol is 22 km from the apartment. Ubytování Apartmani Pino se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments Pipo

Apartments Pipo

Ubytování (Apartmán) Apartments Pipo. Set right next to the waterfront, Apartments Pipo offers self-catering accommodation located in Pučišća on the Brač Island. Free WiFi access is available. Ubytování Apartments Pipo se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments PK

Apartments PK

Ubytování (Apartmány) Apartments PK. Apartments PK se nachází v Pučišći a nabízí ubytování s TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments PK se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments by the sea Pucisca (Brac) - 2927

Apartments by the sea Pucisca (Brac) - 2927

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Pucisca (Brac) - 2927. Located in Pučišća, this air-conditioned apartment is 30 km from Split. Guests benefit from patio. Ubytování Apartments by the sea Pucisca (Brac) - 2927 se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).

Apartments by the sea Pucisca (Brac) - 770

Apartments by the sea Pucisca (Brac) - 770

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Pucisca (Brac) - 770. Apartment Pučišća 770a nabízí klimatizované ubytování ve městě Pučišća, 30 km od Splitu a 24 km od Makarské. Hvar leží 31 km odtud. Ubytování Apartments by the sea Pucisca (Brac) - 770 se nachází ve městě Pučišća (Chorvatsko - Brač ostrov).