Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartmány Diana

Na letiště Brno-Tuřany je to 45 km. Všechny apartmány mají obývací pokoj, posezení s pohovkou, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s jídelním stolem a vlastní koupelnu se sprchou. K vybavení patří mikrovlnná trouba, lednice, varná deska a rychlovarná konvice. Apartmány Diana se nacházejí v obci Lužice v Jihomoravském kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Apartmány Diana jsou vzdálené 32 km od Mikulova a 20 km od Lednice. Aparthotel má také terasu.

Jiná ubytování ve městě Lužice

Ubytování Lužice

9,5

Ubytování Lužice

Ubytování (Apartmán) Ubytování Lužice. Ubytování Lužice se nachází v obci Lužice. Nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu. Ubytování Ubytování Lužice se nachází ve městě Lužice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování Lužice má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Ubytování Lužice momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartmán Lužičan

9,5

Apartmán Lužičan

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lužičan. Apartmán Lužičan se nachází v centru Lužic a nabízí ubytování s terasou, satelitní TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Lužičan se nachází ve městě Lužice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán Lužičan má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Lužičan momentálně evidujeme 29 recenzí.

Penzion U Štěpána

9,2

Penzion U Štěpána

Ubytování (Penzion) Penzion U Štěpána. Penzion U Štěpána se nachází v obci Lužice a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Štěpána se nachází ve městě Lužice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Štěpána má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion U Štěpána momentálně evidujeme 96 recenzí.

Apartmány Lužičan standard

Apartmány Lužičan standard

Ubytování (Apartmány) Apartmány Lužičan standard. Set in Lužice, Apartmány Lužičan standard offers accommodation with free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartmány Lužičan standard se nachází ve městě Lužice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Lužice

Apartmán Lužice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lužice. Featuring a terrace, Apartmán Lužice features accommodation in Lužice with free WiFi and garden views. Ubytování Apartmán Lužice se nachází ve městě Lužice (Česko - Jihomoravský kraj).