Hledat

Ubytování

Apartmán Útulnô: Relax, sauna a výberová káva Apartmán

Promenáda, Horní Maršov, 542 26, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán Útulnô: Relax, sauna a výberová káva. Ubytování Horní Maršov v Královéhradeckém kraji, Apartmán Útulnô: Relax, sauna a výberová káva má balkon. Ubytování Apartmán Útulnô: Relax, sauna a výberová káva se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

Popis ubytování Apartmán Útulnô: Relax, sauna a výberová káva

Ubytování Horní Maršov v Královéhradeckém kraji, Apartmán Útulnô: Relax, sauna a výberová káva má balkon. Hosté mohou využívat saunu. Apartmán Útulnô: Relax, sauna a výberová káva stojí 72 km od letiště Pardubice. Na místě je k dispozici lyžárna a v okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice: Relax, sauna a výberová káva. Ubytování je vzdálené 42 km od Zagórze Śląskie a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Ubytování je vzdálené 14 km od města Karpacz a 28 km od města Szklarska Poręba.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Horní Maršov

Apartmány CHALLUPA

10

Apartmány CHALLUPA

Ubytování (Apartmány) Apartmány CHALLUPA. Featuring a garden, Apartmány CHALLUPA features accommodation in Horní Maršov. Free WiFi is offered. Ubytování Apartmány CHALLUPA se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány 83

9,8

Apartmány 83

Ubytování (Apartmán) Apartmány 83. Apartmány 83 se nacházejí v Horním Maršově a nabízejí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu s vanou a kuchyň s toustovačem a lednicí. Ubytování Apartmány 83 se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány 83 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány 83 momentálně evidujeme 9 recenzí.

Chalupa U smrku

9,8

Chalupa U smrku

Ubytování (Chata) Chalupa U smrku. Chalupa U smrku se nachází v Horním Maršově, 5 km od Janských Lázní, 7 km od Pece pod Sněžkou a 16 km od Špindlerova Mlýna. Ubytování Chalupa U smrku se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chalupa U smrku má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chalupa U smrku momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmán 101

9,7

Apartmán 101

Ubytování (Apartmán) Apartmán 101. Apartmán 101 se nachází v Horním Maršově mezi lyžařskými středisky Černá hora a Pec pod Sněžkou a nabízí bezplatné Wi-Fi, 3 TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Apartmán 101 se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán 101 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán 101 momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartment Horní Maršov Promenáda

9,7

Apartment Horní Maršov Promenáda

Ubytování (Apartmán) Apartment Horní Maršov Promenáda. Apartment Horní Maršov Promenáda se nachází v Horním Maršově a nabízí ubytování v budově z roku 2005 s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Horní Maršov Promenáda se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment Horní Maršov Promenáda má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Horní Maršov Promenáda momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmány pod vlekem

9,5

Apartmány pod vlekem

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod vlekem. Apartmány pod vlekem se nachází v Horním Maršově, 14 km od Karpacze. Do Špindlerova Mlýna je to 17 km. Apartmány zahrnují posezení. Ubytování Apartmány pod vlekem se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány pod vlekem má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány pod vlekem momentálně evidujeme 26 recenzí.

Modrý Dům

9,4

Modrý Dům

Ubytování (Apartmán) Modrý Dům. Modrý Dům se nachází v Horním Maršově, 500 metrů od lyžařského vleku Třešňovka, a nabízí vybavené ubytování, úschovnu lyží, půjčovnu lyžařského vybavení a... Ubytování Modrý Dům se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Modrý Dům má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Modrý Dům momentálně evidujeme 47 recenzí.

M+E

9,4

M+E

Ubytování (Apartmán) M+E. M + E se nachází v Horním Maršově a nabízí terasu a výhled na hory. Apartmán má 1 samostatnou ložnici, posezení a koupelnu. Ubytování M+E se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování M+E má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán M+E momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion Pod Třešňovkou

9,3

Penzion Pod Třešňovkou

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Třešňovkou. Penzion Pod Třešňovkou se nachází v Horním Maršově, 45 km od Karpacze a nabízí gril a výhled do zahrady. Na místě je bar. Ubytování Penzion Pod Třešňovkou se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Pod Třešňovkou má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Pod Třešňovkou momentálně evidujeme 110 recenzí.

Penzion Yellow

9,3

Penzion Yellow

Ubytování (Penzion) Penzion Yellow. Tříhvězdičkový Penzion Yellow se nachází 2 km od Horní Maršova a nabízí pokoje se satelitní TV, zahradu, Wi-Fi zdarma, bezplatné půjčení jízdních kol a... Ubytování Penzion Yellow se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Yellow má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Yellow momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzion Čert

9,3

Penzion Čert

Ubytování (Penzion) Penzion Čert. Penzion Čert se nachází v Horním Maršově a nabízí gril. Tento 3hvězdičkový penzion poskytuje bezplatné Wi-Fi, lyžárnu a sdílený lounge. Ubytování Penzion Čert se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Čert má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Čert momentálně evidujeme 139 recenzí.

Penzion Kneifel, s.r.o.

9,2

Penzion Kneifel, s.r.o.

Ubytování (Penzion) Penzion Kneifel, s.r.o.. Penzion Kneifel, s.r.o. se nachází v obci Horní Maršov a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Bohaté zázemí zahrnuje terasu i lyžárnu. Ubytování Penzion Kneifel, s.r.o. se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Kneifel, s.r.o. má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Kneifel, s.r.o. momentálně evidujeme 18 recenzí.

Ubytování v soukromí - U Hlinků

9,2

Ubytování v soukromí - U Hlinků

Ubytování (Penzion) Ubytování v soukromí - U Hlinků. Ubytování v soukromí - U Hlinků se nachází v Horním Maršově a nabízí zázemí pro vodní sporty i Wi-Fi zdarma. K dispozici je sezonní venkovní bazén a gril. Ubytování Ubytování v soukromí - U Hlinků se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytování v soukromí - U Hlinků má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Ubytování v soukromí - U Hlinků momentálně evidujeme 21 recenzí.

Ubytovaní vila Pramínek

9,1

Ubytovaní vila Pramínek

Ubytování (Penzion) Ubytovaní vila Pramínek. Ubytování vila Pramínek se nachází v Horním Maršově. Ubytování Ubytovaní vila Pramínek se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytovaní vila Pramínek má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Ubytovaní vila Pramínek momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán Horní Maršov

9,1

Apartmán Horní Maršov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Horní Maršov. Apartmán Horní Maršov se nachází v obci Horní Maršov a nabízí gril. K dispozici je také plně vybavená kuchyň. Ubytování Apartmán Horní Maršov se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Horní Maršov má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán Horní Maršov momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chalupa Maris

9,1

Chalupa Maris

Ubytování (Chata) Chalupa Maris. Chalupa Maris se nachází v Horním Maršově a nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na řeku, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Chalupa Maris se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chalupa Maris má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Chalupa Maris momentálně evidujeme 12 recenzí.

Chata Poutník

9,1

Chata Poutník

Ubytování (Chata) Chata Poutník. Chata Poutník stojí v obci Horní Lysečiny, 11 km od Horního Maršova a nabízí dětské hřiště, venkovní kuchyň s grilem a posezení. Ubytování Chata Poutník se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chata Poutník má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Chata Poutník momentálně evidujeme 44 recenzí.

Penzion Liberta

8,9

Penzion Liberta

Ubytování (Penzion) Penzion Liberta. Penzion Liberta se nachází v obci Dolní Albeřice a nabízí sezonní venkovní bazén, gril a dětské hřiště. K dispozici je také restaurace. Ubytování Penzion Liberta se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Liberta má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Liberta momentálně evidujeme 43 recenzí.

Penzion U Hlaváčů

8,8

Penzion U Hlaváčů

Ubytování (Penzion) Penzion U Hlaváčů. Penzion U Hlaváčů se nachází v centru Horního Maršova. Nabízí krytý bazén, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Penzion U Hlaváčů se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion U Hlaváčů má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion U Hlaváčů momentálně evidujeme 42 recenzí.

Pension Lípa

8,8

Pension Lípa

Ubytování (Penzion) Pension Lípa. Pension Lípa se nachází 300 metrů od autobusové zastávky Horní Maršov a 10 km od lyžařského střediska Pec pod Sněžkou. Ubytování Pension Lípa se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Lípa má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension Lípa momentálně evidujeme 154 recenzí.

Penzion U pani Berty

8,7

Penzion U pani Berty

Ubytování (Penzion) Penzion U pani Berty. Pension U paní Berty se nachází v Horním Maršově a nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion U pani Berty se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion U pani Berty má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion U pani Berty momentálně evidujeme 186 recenzí.

Chalupa Kovárna

8,6

Chalupa Kovárna

Ubytování (Chata) Chalupa Kovárna. Chata Chalupa Kovárna se nachází v Horním Maršově, 36 km od Karpacze. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa Kovárna se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chalupa Kovárna má celkové hodnocení 8,6. Pro Chata Chalupa Kovárna momentálně evidujeme 17 recenzí.

Privat Jana

8,6

Privat Jana

Ubytování (Penzion) Privat Jana. Privát Jana v Horním Maršově nabízí Wi-Fi zdarma, terasu a vlastní bezplatné parkoviště. Některé pokoje mají pro větší pohodlí hostů i posezení. Ubytování Privat Jana se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Promenáda 196

8,4

Apartmány Promenáda 196

Ubytování (Apartmán) Apartmány Promenáda 196. Apartmány Promenáda 196 se nachází v Horním Maršově a nabízí venkovní bazén, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Promenáda 196 se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány Promenáda 196 má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Apartmány Promenáda 196 momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartmán v srdci Krkonoš

8,3

Apartmán v srdci Krkonoš

Ubytování (Apartmán) Apartmán v srdci Krkonoš. Apartmán v srdci Krkonoš se nachází v Horním Maršově, 48 km od Rokytnice nad Jizerou, a nabízí restauraci, vybavení pro grilování, soukromé parkoviště a... Ubytování Apartmán v srdci Krkonoš se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

Guest House Honzik

8,3

Guest House Honzik

Ubytování (Penzion) Guest House Honzik. Penzion Honzík se nachází v Horním Maršově, 5 km od Jánských Lázní a 6 km od Pece pod Sněžkou. Do centra Horního Maršova je to 700 metrů. Ubytování Guest House Honzik se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Guest House Honzik má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Guest House Honzik momentálně evidujeme 419 recenzí.

Ekocentrum DOTEK

8,3

Ekocentrum DOTEK

Ubytování (Apartmán) Ekocentrum DOTEK. Ekologický penzion Ekocentrum Dotek se nachází v Horním Maršově a nabízí místní produkty, bezplatné zapůjčení jízdních kol a Wi-Fi i parkování zdarma. Ubytování Ekocentrum DOTEK se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ekocentrum DOTEK má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmán Ekocentrum DOTEK momentálně evidujeme 74 recenzí.

Pension Adam

8,1

Pension Adam

Ubytování (Chata) Pension Adam. Penzion Adam se nachází v Horním Maršově v regionu Hradec Králové a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Ubytování Pension Adam se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Adam má celkové hodnocení 8,1. Pro Chata Pension Adam momentálně evidujeme 62 recenzí.

Penzion Harmonie - Horní Maršov

8

Penzion Harmonie - Horní Maršov

Ubytování (Penzion) Penzion Harmonie - Horní Maršov. Penzion Harmonie - Horní Maršov nabízí Wi-Fi zdarma, restauraci, bar, sdílený lounge, terasu, neplacené soukromé parkoviště a přístup na sjezdovku v Horním... Ubytování Penzion Harmonie - Horní Maršov se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

Vlčí nora

Vlčí nora

Ubytování (Apartmán) Vlčí nora. Vlčí nora se nachází v Horním Maršově v Královéhradeckém kraji, 28 km od obce Szklarska Poręba. Nabízí balkon, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Vlčí nora se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

Ubytovani Krkonose - Paperule

Ubytovani Krkonose - Paperule

Ubytování (Penzion) Ubytovani Krkonose - Paperule. Ubytování Krkonoše - Paperule se nachází v Horním Maršově a nabízí bar, zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Ubytovani Krkonose - Paperule se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

M+E - [#117606]

M+E - [#117606]

Ubytování (Apartmán) M+E - [#117606]. M+E - [#117606] is set in Horní Maršov. The accommodation is 49 km from Rokytnice nad Jizerou. The kitchenette comes with an oven. Ubytování M+E - [#117606] se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Temný důl

Penzion Temný důl

Ubytování (Chata) Penzion Temný důl. Penzion Temný důl is situated in Horní Maršov. The accommodation has free WiFi. The chalet also includes 2 bathrooms. Skiing can be enjoyed nearby. Ubytování Penzion Temný důl se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartma Promenada 276-16

Apartma Promenada 276-16

Ubytování (Apartmán) Apartma Promenada 276-16. Apartma Promenada 276-16 se nachází v Horním Maršově, 35 km od Rokytnice nad Jizerou. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartma Promenada 276-16 se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartma Promenada 276-12

Apartma Promenada 276-12

Ubytování (Apartmán) Apartma Promenada 276-12. Apartma Promenada 276-12 is situated in Horní Maršov. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Skiing can be enjoyed nearby. Ubytování Apartma Promenada 276-12 se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

Týdenní pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou

Týdenní pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou

Ubytování (Apartmán) Týdenní pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou. Silvestrovský Lást - minuta v Krkonoších (v blízkosti Pece pod Sněžkou) se nachází v Horním Maršově, 48 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Týdenní pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Maršovka

Chalupa Maršovka

Ubytování (Chata) Chalupa Maršovka. Chalupa Maršovka se nachází v Horním Maršově a nabízí ubytování s grilem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a společným posezením. Ubytování Chalupa Maršovka se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Chata Chalupa Maršovka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Sedmikráska

Sedmikráska

Ubytování (Chata) Sedmikráska. Sedmikráska se nachází 2,3 km od Horního Maršova. Nabízí mimo jiné Wi-Fi zdarma, sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge a bar. Ubytování Sedmikráska se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Chata Sedmikráska nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány UMaxíků

Apartmány UMaxíků

Ubytování (Apartmány) Apartmány UMaxíků. Apartmányumaxiků provides accommodation with a kitchen, located in Horní Maršov. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování Apartmány UMaxíků se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

Ubytování U Šustrů

Ubytování U Šustrů

Ubytování (Privát) Ubytování U Šustrů. Ubytování U Šustrů is situated in Horní Maršov. It offers free WiFi and a garden. The homestay offers a terrace. Ubytování Ubytování U Šustrů se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Trio

Apartmán Trio

Ubytování (Apartmán) Apartmán Trio. Located in Horní Maršov, Apartmány Trio features accommodation with free WiFi. Ubytování Apartmán Trio se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

Chata Angelika

Chata Angelika

Ubytování (Chata) Chata Angelika. Chata Angelika se nachází v Horním Maršově v Královéhradeckém kraji. Nabízí zahradu a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Chata Angelika se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Chata Chata Angelika nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán OÚNZ

Apartmán OÚNZ

Ubytování (Apartmán) Apartmán OÚNZ. Apartmán OÚNZ se nachází v Horním Maršově a nabízí terasu. 43 km od Zagórze Śląskie. Ubytování Apartmán OÚNZ se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán s vyhlídkou 276-16

Apartmán s vyhlídkou 276-16

Ubytování (Apartmán) Apartmán s vyhlídkou 276-16. Apartmán s vyhlídkou 276-16 se nachází v Horním Maršově. Ubytování Apartmán s vyhlídkou 276-16 se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Mlýnská

Apartmány Mlýnská

Ubytování (Apartmány) Apartmány Mlýnská. Apartmány Mlýnská se nachází v Horním Maršově, 42 km od Zagórze Śląskie, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Mlýnská se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Trio

Apartmány Trio

Ubytování (Apartmán) Apartmány Trio. Apartmány Trio is located in Horní Maršov. Complimentary WiFi is provided. Karpacz is 14 km from the apartment. Ubytování Apartmány Trio se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).