Hledat

Ubytování

Alojamiento los Sauces en Asturias-Magnífico adosado con jardín!! Prázdninový dům

Calle los Sauces, 34- Urbanización Soto de Llanera, 33192 Llanera, Španělsko - Zobrazit mapu

Popis ubytování Alojamiento los Sauces en Asturias-Magnífico adosado con jardín!!

K dispozici je také gril. Los Sauces-Magnífico adosado con jardín!! se nachází ve městě Llanera a nabízí restauraci, bar a zahradu. Ubytování je vzdálené 15 km od Gijónu a 10 km od Ovieda. Ubytování je vzdálené 33 km od Cudillera a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. V ubytování Alojamiento los Sauces en Asturias-Magnífico adosado con jardín!! máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Prázdninový dům má 4 ložnice, 3 koupelny, ložní prádlo, ručníky, kabelovou TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Na letiště Asturias je to 25 km. Hosté Los Sauces- Magnífico adosado con si můžete zahrát tenis na místě nebo se věnovat pěší turistice v okolí.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Corvera de Asturias

Casa Lin Nieva

10

Casa Lin Nieva

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lin Nieva. Casa Lin Nieva se nachází v Nievě. Ubytování je vzdálené 18 km od Cudillera a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Lin Nieva se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

La Cristalina

10

La Cristalina

Ubytování (Prázdninový dům) La Cristalina. Set in Prado in the Asturias region, La Cristalina features a terrace and garden views. The accommodation has free WiFi. Ubytování La Cristalina se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Casa Rural La Tayuela

10

Casa Rural La Tayuela

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural La Tayuela. Ubytování se nachází v obci Candás v Asturii. Casa Rural La Tayuela má balkon. 30 km od Cudillera. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Rural La Tayuela se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Alfaraz

10

Alfaraz

Ubytování (Apartmán) Alfaraz. Alfaraz se nachází v La Carriona. 17 km od Cudillera. Apartmán má 4 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Alfaraz se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Al Alba Alojamiento Rural

10

Al Alba Alojamiento Rural

Ubytování (Prázdninový dům) Al Alba Alojamiento Rural. Al Alba se nachází v Illas v Asturii. Alojamiento Rural má také terasu. 16 km od Cudillera. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Al Alba Alojamiento Rural se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Ca Roxa

9,8

Ca Roxa

Ubytování (Prázdninový dům) Ca Roxa. Ca Roxa se nachází v Pravii a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a turistické informace. Do Cudillera je to 18 km. Ubytování Ca Roxa se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

El bordón de Noriega

9,8

El bordón de Noriega

Ubytování (Prázdninový dům) El bordón de Noriega. Located in Noriega in the Asturias region, El bordón de Noriega features a terrace and garden views. Ubytování El bordón de Noriega se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Vivienda Vacacional La Casina de Tina - Casas de los Picos

9,8

Vivienda Vacacional La Casina de Tina - Casas de los Picos

Ubytování (Prázdninový dům) Vivienda Vacacional La Casina de Tina - Casas de los Picos. Vivienda Vacacional La Casina de Tina - Casas de los Picos se nachází v Mieru a nabízí terasu. 37 km od Cangas de Onís. Ubytování Vivienda Vacacional La Casina de Tina - Casas de los Picos se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

El Pueblín de Ribadesella

9,8

El Pueblín de Ribadesella

Ubytování (Aparthotel) El Pueblín de Ribadesella. El Pueblín de Ribadesella se nachází 2,2 km od pláže Playa de Santa Marina a nabízí sdílený lounge, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování El Pueblín de Ribadesella se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Cabaña Bioxana

9,7

Cabaña Bioxana

Ubytování (Chata) Cabaña Bioxana. Cabaña Bioxana se nachází v Molejónu. 40 km od města Luarca. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cabaña Bioxana se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Casa toni

9,7

Casa toni

Ubytování (Venkovský dům) Casa toni. Casa toni se nachází ve městě Aller v Asturii a nabízí terasu a výhled na město. Do Ovieda je to 43 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa toni se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Casita Junto al Río Deva

9,7

Casita Junto al Río Deva

Ubytování (Prázdninový dům) Casita Junto al Río Deva. Situated in Vilde in the Asturias region, Casita Junto al Río Deva has a garden. The accommodation is 19 km from Llanes. Ubytování Casita Junto al Río Deva se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Vivienda vacacional De La Prida

9,6

Vivienda vacacional De La Prida

Ubytování (Prázdninový dům) Vivienda vacacional De La Prida. Vivienda vacacional De La Prida se nachází v Arribě v Asturii a nabízí balkon a výhled do zahrady. 38 km od Ribadeselly. Ubytování Vivienda vacacional De La Prida se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Mar y Montaña

9,6

Mar y Montaña

Ubytování (Prázdninový dům) Mar y Montaña. Mar y Montaña se nachází v obci Piloña v Asturii a nabízí terasu a výhled na hory. 47 km od města Llanes. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Mar y Montaña se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Gran hotel Brillante

9,4

Gran hotel Brillante

Ubytování (Hotel) Gran hotel Brillante. Gran hotel Brillante se nachází v San Esteban de Pravia, 2,3 km od pláže Aguilar, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm, barem... Ubytování Gran hotel Brillante se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Vivienda vacacional El Prau

9,4

Vivienda vacacional El Prau

Ubytování (Prázdninový dům) Vivienda vacacional El Prau. Vivienda vacacional El Prau se nachází 2,1 km od pláže Playa de San Antolin a nabízí výhled na moře, sdílený lounge a terasu. Ubytování Vivienda vacacional El Prau se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Vivienda Vacacional el Cabrajigo - 501A Cangas de Onís

9,4

Vivienda Vacacional el Cabrajigo - 501A Cangas de Onís

Ubytování (Prázdninový dům) Vivienda Vacacional el Cabrajigo - 501A Cangas de Onís. Vivienda Vacacional el Cabrajigo - 501A Cangas de Onís se nachází ve městě Labra v Asturii a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Vivienda Vacacional el Cabrajigo - 501A Cangas de Onís se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Piso Salinas (Coto Carcedo)

9,4

Piso Salinas (Coto Carcedo)

Ubytování (Apartmán) Piso Salinas (Coto Carcedo). Piso Salinas (Coto Carcedo) se nachází v Salinas a nabízí sezónní venkovní bazén, tenisový kurt a terasu. 15 km od Cudillera. Ubytování Piso Salinas (Coto Carcedo) se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

La Forna del Coto

9,3

La Forna del Coto

Ubytování (Apartmán) La Forna del Coto. Situated in Coto de Buenamadre in the Asturias region, La Forna del Coto features a patio and mountain views. The property has garden views and is 2. Ubytování La Forna del Coto se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

La Rectoral

9,3

La Rectoral

Ubytování (Prázdninový dům) La Rectoral. La Rectoral is located in Vidiago and offers a terrace. Ubytování La Rectoral se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

El Mirador de Sorribes

9,3

El Mirador de Sorribes

Ubytování (Apartmány) El Mirador de Sorribes. El Mirador de Sorribes se nachází v Sevaresu, 41 km od Llanes, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování El Mirador de Sorribes se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Apartamentos El Brezu

9,3

Apartamentos El Brezu

Ubytování (Apartmány) Apartamentos El Brezu. Apartamentos El Brezu se nachází ve městě Vega de los Caseros, 2,9 km od Cangas de Onís, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamentos El Brezu se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Castillo Del Bosque La Zoreda

9,2

Castillo Del Bosque La Zoreda

Ubytování (Hotel) Castillo Del Bosque La Zoreda. Tento elegantní hotel v klasickém stylu sídlí v nádherném venkovském zámku postaveném v roce 1930 a může se pochlubit krásnou polohou v Asturii s krásným... Ubytování Castillo Del Bosque La Zoreda se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Albergue Miguelin

9,2

Albergue Miguelin

Ubytování (Hostel) Albergue Miguelin. Albergue Miguelin se nachází v La Mesa a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Albergue Miguelin se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Casa Agosto

9,1

Casa Agosto

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Agosto. Casa Agosto se nachází ve městě Santa María a nabízí sdílený lounge a terasu. Nabízí výhled na hory a je vzdálen 44 km od města Luarca. Ubytování Casa Agosto se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Las Casas Rurales Huerta San Benito

9,1

Las Casas Rurales Huerta San Benito

Ubytování (Venkovský dům) Las Casas Rurales Huerta San Benito. Hidden among Asturian countryside, Las Casas Rurales Huerta San Benito offers mountain views and stunning scenery. It has easy access to the N-634 Highway. Ubytování Las Casas Rurales Huerta San Benito se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

La Campanona

9

La Campanona

Ubytování (Apartmán) La Campanona. La Campanona se nachází v obci Abamia a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. 8 km od Cangas de Onís. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování La Campanona se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Rurales La Laguna Somiedo

9

Apartamentos Rurales La Laguna Somiedo

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Rurales La Laguna Somiedo. Apartamentos Rurales La Laguna Somiedo se nachází ve Valle de Lago, 43 km od Ovieda, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Rurales La Laguna Somiedo se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Casa Rural Mirador de Quintana

9

Casa Rural Mirador de Quintana

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Mirador de Quintana. Casa Rural Mirador de Quintana se nachází v San Salvadoru a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Rural Mirador de Quintana se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

CARAVIA - Playa LA ESPASA - Grandes terrazas

9

CARAVIA - Playa LA ESPASA - Grandes terrazas

Ubytování (Apartmán) CARAVIA - Playa LA ESPASA - Grandes terrazas. CARAVIA - Playa LA ESPASA - Grandes terrazas se nachází v obci Duesos v Asturii a nabízí balkon. 1,7 km od ostrova La Isla. Ubytování CARAVIA - Playa LA ESPASA - Grandes terrazas se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Villa Palatina

9

Villa Palatina

Ubytování (Hostel) Villa Palatina. Villa Palatina features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Bolgues. Featuring family rooms, this property also provides guests with a... Ubytování Villa Palatina se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

El Cantil

8,9

El Cantil

Ubytování (Venkovský dům) El Cantil. Situated in Sevares in the Asturias region, El Cantil has a garden. With garden views, this accommodation features a balcony. Ubytování El Cantil se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

La casona del Pantano

8,9

La casona del Pantano

Ubytování (Apartmány) La casona del Pantano. La casona del Pantano se nachází v Los Campos a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování La casona del Pantano se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

La Casina de Felix

8,9

La Casina de Felix

Ubytování (Prázdninový dům) La Casina de Felix. La Casina de Felix is situated in Alles. The accommodation is 45 km from Cangas de Onís. Ubytování La Casina de Felix se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Casa Triana, lugar idóneo para 4 o 6 huéspedes.

8,8

Casa Triana, lugar idóneo para 4 o 6 huéspedes.

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Triana, lugar idóneo para 4 o 6 huéspedes.. Casa Triana, lugar idóneo para 4 o 6 huéspedes se nachází ve městě Infiesto v Asturii. Má balkon. 50 km od města Llanes. Ubytování Casa Triana, lugar idóneo para 4 o 6 huéspedes. se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Coto Carcedo

8,7

Coto Carcedo

Ubytování (Apartmán) Coto Carcedo. Coto Carcedo se nachází v Salinas a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nachází se na pláži a nabízí sezónní venkovní bazén, bar a tenisový kurt. Ubytování Coto Carcedo se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Apartamento El Acebo

8,7

Apartamento El Acebo

Ubytování (Apartmán) Apartamento El Acebo. Located in Prado in the Asturias region, Apartamento El Acebo has a patio and garden views. Ubytování Apartamento El Acebo se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Casa a Pedra

8,7

Casa a Pedra

Ubytování (Venkovský dům) Casa a Pedra. Boasting a garden, private pool and garden views, Casa a Pedra is situated in Reiriz. Ubytování Casa a Pedra se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Apartamento 4 casa graciano

8,7

Apartamento 4 casa graciano

Ubytování (Apartmán) Apartamento 4 casa graciano. Apartamento 4 casa graciano se nachází v Cangas de Onís. 14 km od Ribadeselly. Ubytování Apartamento 4 casa graciano se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Les Vegues II

8,6

Les Vegues II

Ubytování (Apartmány) Les Vegues II. Les Vegues II se nachází v Santillánu a nabízí výhled do zahrady, venkovní bazén, zahradu a gril. Ubytování Les Vegues II se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Arena Playa Gijón by Flowhome

8,6

Arena Playa Gijón by Flowhome

Ubytování (Apartmán) Arena Playa Gijón by Flowhome. Arena Playa Gijón by Flowhome se nachází v Gijónu, pouhých 150 metrů od pláže San Lorenzo, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Arena Playa Gijón by Flowhome se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

NEXT STOP PLAYA SALINAS

8,5

NEXT STOP PLAYA SALINAS

Ubytování (Apartmán) NEXT STOP PLAYA SALINAS. NEXT STOP PLAYA SALINAS se nachází v Salinas a nabízí sezónní venkovní bazén, tenisový kurt, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 15 km od Cudillera. Ubytování NEXT STOP PLAYA SALINAS se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Apartamentos La Peral

8,5

Apartamentos La Peral

Ubytování (Apartmány) Apartamentos La Peral. Apartamentos La Peral se nachází v La Peralu, 14 km od Cudillera, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je gril a terasa. Ubytování Apartamentos La Peral se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Apartamento 3 casa graciano

8,5

Apartamento 3 casa graciano

Ubytování (Apartmán) Apartamento 3 casa graciano. Apartamento 3 casa graciano se nachází v Cangas de Onís. 14 km od Ribadeselly. Ubytování Apartamento 3 casa graciano se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Casa Sara

8,5

Casa Sara

Ubytování (Apartmány) Casa Sara. Casa Sara se nachází v La Franca, 50 km od Santillana del Mar, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Sara se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

Apartamento Balbín

8,4

Apartamento Balbín

Ubytování (Apartmán) Apartamento Balbín. Apartamento Balbín se nachází v Gijónu, 1,1 km od pláže San Lorenzo, 1,6 km od pláže Playa de Poniente a 400 metrů od nákupního centra Los Fresnos, a... Ubytování Apartamento Balbín se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

URH Hotel Spa Zen Balagares

8,3

URH Hotel Spa Zen Balagares

Ubytování (Hotel) URH Hotel Spa Zen Balagares. Located 10 minutes’ drive from Avilés in Asturias, URH Hotel Spa Zen Balagares offers an extensive spa. Ubytování URH Hotel Spa Zen Balagares se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).

La Florida

8,2

La Florida

Ubytování (Prázdninový dům) La Florida. La Florida se nachází v Nueva de Llanes a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování La Florida se nachází ve městě Corvera de Asturias (Španělsko - Asturie).