Hledat

Ubytování

Achillion Palace Hotel

27 K. Giamboudaki Str., Réthymno, 74100, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Achillion Palace. Tento moderní hotel se nachází jen pár kroků od nábřeží v centru města Rethymno. Ubytování Achillion Palace se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Achillion Palace

Snadno se od něj dostanete ke vchodu do historického centra s úzkými uličkami, středověkým hradem a malebným benátským přístavem. K dispozici má 72 prostorných pokojů s balkonem s výhledem na moře nebo do svěží vnitřní zahrady. Tento moderní hotel se nachází jen pár kroků od nábřeží v centru města Rethymno. Achillion Palace má také malou zahradu na nádvoří s kašnou, kde si po celý den můžete vybírat z nabídky lehkého občerstvení. Hotel nabízí autentickou krétskou pohostinnost v kombinaci se 4hvězdičkovým komfortem. Dobře vybavené pokoje jsou klimatizované a mají výhled na město nebo do soukromé hotelové zahrady. V pěší vzdálenosti (100 metrů) na vás čeká dlouhá písečná pláž, stejně jako spousta restaurací, obchodů a barů, jimiž je město proslulé. Těšit se můžete i na střešní sladkovodní bazén se slunečnou terasou, který je otevřený v denních hodinách. V hotelu najdete dále jídelnu, kde se podávají snídaně, café bar a salonek.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén
 • Wi- Fi zdarma
 • Venkovní bazén
 • Recepce 24 hodin denně
 • Bar

Vybavení ubytování Achillion Palace

 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Vodní sporty Dodatečný poplatek
 • Bar
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Parkování není možné.
 • Bazén
 • Bar v bazénu
 • Bazén s výhledem
 • Střešní bazén
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Venkovní bazén
 • Denní úklid
 • Společenská místnost
 • Bankomat
 • Fax/kopírka
 • Obchod se suvenýry
 • Kadeřnictví/kosmetika
 • Recepce 24 hodin denně
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Trezor Dodatečný poplatek
 • Minimarket v objektu
 • Klimatizace
 • Obchody v hotelu
 • Topení
 • Výtah

Jiná ubytování ve městě Réthymno

Harena Seaside Apartment

10

Harena Seaside Apartment

Ubytování (Apartmán) Harena Seaside Apartment. Situated in Rethymno Town, 100 metres from Rethymno Beach and 2. Ubytování Harena Seaside Apartment se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Sunbeam 2

10

Sunbeam 2

Ubytování (Apartmán) Sunbeam 2. Boasting garden views, Sunbeam 2 offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.9 km from Platanes Beach. Ubytování Sunbeam 2 se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

The Downtown Pent - Roof Garden included

10

The Downtown Pent - Roof Garden included

Ubytování (Apartmán) The Downtown Pent - Roof Garden included. Set in the middle of Rethymno Town, The Downtown Pent offers accommodation with rooftops views and free WiFi access, just 300 metres from Archaeological... Ubytování The Downtown Pent - Roof Garden included se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dolphin Luxury Apartment

10

Dolphin Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Dolphin Luxury Apartment. Boasting a terrace, Dolphin Luxury Apartment provides accommodation in Missiria with free WiFi and garden views. Ubytování Dolphin Luxury Apartment se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maribella Residence Old Town Rethymno

10

Maribella Residence Old Town Rethymno

Ubytování (Apartmán) Maribella Residence Old Town Rethymno. Located in the centre of Rethymno Town, 1.1 km from Rethymno Beach and 1. Ubytování Maribella Residence Old Town Rethymno se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gerani Panorama

10

Villa Gerani Panorama

Ubytování (Vila) Villa Gerani Panorama. Located in Gerani, Villa Gerani Panorama is a villa with a private pool. Guests have a private terrace. Ubytování Villa Gerani Panorama se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Vagia House Rethymno

10

Vagia House Rethymno

Ubytování (Prázdninový dům) Vagia House Rethymno. Situated within the Old Town Rethymno district in Rethymno Town, Vagia House Rethymno has air conditioning, a balcony, and city views. Ubytování Vagia House Rethymno se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koumpe Blue Sea View Apartment (2)

10

Koumpe Blue Sea View Apartment (2)

Ubytování (Apartmány) Koumpe Blue Sea View Apartment (2). Set in Rethymno, Koumpe Blue Sea View Apartment (2) is 200 metres from the beach and features sea views. Some units have a seating area and/or balcony. Ubytování Koumpe Blue Sea View Apartment (2) se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Side Palette Blue

10

Sea Side Palette Blue

Ubytování (Apartmán) Sea Side Palette Blue. Sea Side Palette Blue, a property with a terrace, is situated in Rethymno Town, a few steps from Koumbes Beach, 2.5 km from Rethymno Beach, as well as 1. Ubytování Sea Side Palette Blue se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Seaside Apartment

10

Seaside Apartment

Ubytování (Apartmán) Seaside Apartment. Set in Rethymno Town, 100 metres from Koumbes Beach and 2.7 km from Rethymno Beach, Seaside Apartment offers a garden and air conditioning. Ubytování Seaside Apartment se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Despoina's House

9,9

Despoina's House

Ubytování (Apartmán) Despoina's House. Featuring garden views, Despoina's House offers accommodation with a patio and a kettle, around 2.5 km from Platanes Beach. Ubytování Despoina's House se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Onar Superior Suites

9,9

Onar Superior Suites

Ubytování (Apartmány) Onar Superior Suites. Featuring air conditioning, Onar Superior Suites is set in Rethymno Town. Free WiFi is offered throughout the property. Ubytování Onar Superior Suites se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Avra

9,9

Villa Avra

Ubytování (Vila) Villa Avra. Located in Kastellákia, a few steps from Rethymno Beach and 1.5 km from Platanes Beach, Villa Avra offers an outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Villa Avra se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Seaside Memories of Rethymno

9,9

Seaside Memories of Rethymno

Ubytování (Apartmán) Seaside Memories of Rethymno. Located in Rethymno Town, 70 metres from Rethymno Beach and 2. Ubytování Seaside Memories of Rethymno se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Stelios Penthouse

9,9

Stelios Penthouse

Ubytování (Apartmán) Stelios Penthouse. Located in Rethymno in the Crete region, Stelios Penthouse features a balcony. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Stelios Penthouse se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Villa Green Diamond - Private Heated Pool

9,9

Villa Green Diamond - Private Heated Pool

Ubytování (Vila) Villa Green Diamond - Private Heated Pool. Located in Platanes in the Crete region, Villa Green Diamond - Private Heated Pool features a garden. Ubytování Villa Green Diamond - Private Heated Pool se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

VaSan suite

9,9

VaSan suite

Ubytování (Prázdninový dům) VaSan suite. Set in Rethymno Town, 1.2 km from Koumbes Beach and 1. Ubytování VaSan suite se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AC Homes Alice

9,9

AC Homes Alice

Ubytování (Prázdninový dům) AC Homes Alice. Set in the picturesque Old Town of Réthymno, the traditionally built AC Homes Alice offers minimally decorated, self-catering accommodation. Ubytování AC Homes Alice se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Azalea Studio

9,9

Azalea Studio

Ubytování (Apartmán) Azalea Studio. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Azalea Studio is set in Rethymno Town. The property is 2 km from Koumbes Beach and 1. Ubytování Azalea Studio se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Carte-Postale

9,9

Carte-Postale

Ubytování (Apartmán) Carte-Postale. In the centre of Rethymno Town, located within a short distance of Koumbes Beach and Rethymno Beach, Carte-Postale offers free WiFi, air conditioning and... Ubytování Carte-Postale se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Myron Suite Old Town

9,9

Myron Suite Old Town

Ubytování (Apartmán) Myron Suite Old Town. Set in Rethymno Town, 500 metres from Rethymno Beach, Myron Suite Old Town offers accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Myron Suite Old Town se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Nelly's apartments

9,9

Nelly's apartments

Ubytování (Apartmán) Nelly's apartments. Set in Rethymno Town, 400 metres from Rethymno Beach and 2. Ubytování Nelly's apartments se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Afroditi

9,9

Afroditi

Ubytování (Aparthotel) Afroditi. Afroditi Hotel sídlí v historické budově, která dříve sloužila potřebám francouzského velvyslanectví, mezi proslulým historickým centrem města Rethymno a... Ubytování Afroditi se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Rethymno Moonlight

9,9

Rethymno Moonlight

Ubytování (Apartmán) Rethymno Moonlight. Set in Rethymno Town, 1 km from Rethymno Beach, Rethymno Moonlight offers a living room with a flat-screen TV. Ubytování Rethymno Moonlight se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Sea Side Palette Green

9,9

Sea Side Palette Green

Ubytování (Apartmán) Sea Side Palette Green. Sea Side Palette Green, a property with a terrace, is located in Rethymno Town, a few steps from Koumbes Beach, 2.5 km from Rethymno Beach, as well as 1. Ubytování Sea Side Palette Green se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Angela Apartment

9,9

Angela Apartment

Ubytování (Apartmán) Angela Apartment. Boasting city views, Angela Apartment is located around 1.3 km from Archaeological Museum of Rethymno. Guests have access to free WiFi. Ubytování Angela Apartment se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Art and Nature Apartment

9,9

Art and Nature Apartment

Ubytování (Penzion) Art and Nature Apartment. Set in the traditional village of Sellía, overlooking Plakias bay. Art and Nature Apartment features free WiFi throughout the property. Ubytování Art and Nature Apartment se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salvia Villas

9,9

Salvia Villas

Ubytování (Vily) Salvia Villas. Vily Salvia se nacházejí v obci Skouloufia, 18 km od města Rethymno, a nabízejí š ložnice i soukromé bazény. Ubytování Salvia Villas se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Private apartment in Rethymnon town center

9,9

Private apartment in Rethymnon town center

Ubytování (Apartmán) Private apartment in Rethymnon town center. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Private apartment in Rethymnon town center is situated in Rethymno Town. Ubytování Private apartment in Rethymnon town center se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Casa Maistra Residence

9,8

Casa Maistra Residence

Ubytování (Apartmány) Casa Maistra Residence. Featuring spacious suites with a fully equipped kitchen and flat-screen TVs in every room, the restored 19th-century residence Casa Maistra is ideally set... Ubytování Casa Maistra Residence se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunbeam 1

9,8

Sunbeam 1

Ubytování (Apartmán) Sunbeam 1. Situated in Rethymno Town, a few steps from Rethymno Beach and 2 km from Platanes Beach, Sunbeam 1 features air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytování Sunbeam 1 se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Casa di Maria

9,8

Casa di Maria

Ubytování (Vila) Casa di Maria. Casa di Maria is quietly located in the old town of Rethymno. Ubytování Casa di Maria se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Collector Beach Loft

9,8

Collector Beach Loft

Ubytování (Apartmán) Collector Beach Loft. Set in Rethymno Town, a few steps from Rethymno Beach and 2. Ubytování Collector Beach Loft se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tres Jolie - Stylish Cityheart Apartment

9,8

Tres Jolie - Stylish Cityheart Apartment

Ubytování (Apartmán) Tres Jolie - Stylish Cityheart Apartment. Located in Rethymno Town, 800 metres from Rethymno Beach and 1. Ubytování Tres Jolie - Stylish Cityheart Apartment se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SEPERI deep blue

9,8

SEPERI deep blue

Ubytování (Apartmány) SEPERI deep blue. Located in Rethymno Town, a few steps from Rethymno Beach and 2. Ubytování SEPERI deep blue se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Falcon Home (Panoramic Full Sea & City View Of Rethymno)

9,8

Falcon Home (Panoramic Full Sea & City View Of Rethymno)

Ubytování (Apartmán) Falcon Home (Panoramic Full Sea & City View Of Rethymno). Located in Rethymno Town, less than 1 km from Koumbes Beach and a 16-minute walk from Rethymno Beach, Falcon Home (Panoramic Full Sea & City View Of... Ubytování Falcon Home (Panoramic Full Sea & City View Of Rethymno) se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herbs-Home 45sqm, private Garage

9,8

Herbs-Home 45sqm, private Garage

Ubytování (Apartmán) Herbs-Home 45sqm, private Garage. Located 700 metres from Archaeological Museum of Rethymno in Rethymno Town, Herbs-Home 45sqm, private Garage offers accommodation with a kitchen. Ubytování Herbs-Home 45sqm, private Garage se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elle Sweet Home Old Town

9,8

Elle Sweet Home Old Town

Ubytování (Apartmán) Elle Sweet Home Old Town. Situated within the Old Town Rethymno district in Rethymno Town, Elle Sweet Home Old Town has air conditioning, a patio, and garden views. Ubytování Elle Sweet Home Old Town se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Amari Luxury

9,8

Amari Luxury

Ubytování (Prázdninový dům) Amari Luxury. Located in Amárion, Amari Luxury provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 32 km from Agia Galini. Ubytování Amari Luxury se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Mediterraneo Suite Home

9,8

Mediterraneo Suite Home

Ubytování (Prázdninový dům) Mediterraneo Suite Home. Featuring a terrace, Mediterraneo Suite Home is a holiday home, located in the old town of Rethymno. It provides free private parking. Ubytování Mediterraneo Suite Home se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Big house in Rethymno, close to the beach, forest

9,8

Big house in Rethymno, close to the beach, forest

Ubytování (Prázdninový dům) Big house in Rethymno, close to the beach, forest. Set in Rethymno Town, less than 1 km from Rethymno Beach, Big house in Rethymno, close to the beach, forest offers accommodation with a shared lounge, free... Ubytování Big house in Rethymno, close to the beach, forest se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Sea Side Palette Grey

9,8

Sea Side Palette Grey

Ubytování (Apartmán) Sea Side Palette Grey. Sea Side Palette Grey, a property with a terrace, is situated in Rethymno Town, a few steps from Koumbes Beach, 2.5 km from Rethymno Beach, as well as 1. Ubytování Sea Side Palette Grey se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Rethymnian Luxury Residence

9,8

Rethymnian Luxury Residence

Ubytování (Vila) Rethymnian Luxury Residence. Set in Rethymno Town, within 300 metres of Koumbes Beach and 2. Ubytování Rethymnian Luxury Residence se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Klio Village

9,8

Klio Village

Ubytování (Vily) Klio Village. Located in Kiriánna, 37 km from Georgioupolis, Klio Village provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Klio Village se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elytis Panoramic View

9,8

Elytis Panoramic View

Ubytování (Apartmán) Elytis Panoramic View. Located in Rethymno Town, 900 metres from Archaeological Museum of Rethymno and a 10-minute walk from Municipal Garden, Elytis Panoramic View offers free... Ubytování Elytis Panoramic View se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Salty Alley Apartment Rethymno

9,8

Salty Alley Apartment Rethymno

Ubytování (Apartmán) Salty Alley Apartment Rethymno. Located in Rethymno Town, a few steps from Rethymno Beach and 2. Ubytování Salty Alley Apartment Rethymno se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Stella House

9,8

Stella House

Ubytování (Apartmán) Stella House. An outdoor swimming pool and barbecue facilities are offered on-site at Stella House, which is located in Rethymno Town, just 1. Ubytování Stella House se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Theo Apartments

9,7

Theo Apartments

Ubytování (Aparthotel) Theo Apartments. Situated 60 metres from Rethymno Beach, Theo Apartments offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Theo Apartments se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).

Eirini's House

9,7

Eirini's House

Ubytování (Apartmán) Eirini's House. Set in Rethymno Town, within 350 metres of Rethymno Beach and 1. Ubytování Eirini's House se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barbara Studios

9,7

Barbara Studios

Ubytování (Apartmány) Barbara Studios. Barbara Studios are housed in a 1600's Venetian building in the heart of the Old Town of Rethymno. Ubytování Barbara Studios se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Moazzo Suites and Apartments

9,7

Casa Moazzo Suites and Apartments

Ubytování (Hotel) Casa Moazzo Suites and Apartments. Casa Moazzo Exclusive Suites are located in the heart of Rethymnon and at a short distance from the Venetian harbour and only 200 metres from the beach. Ubytování Casa Moazzo Suites and Apartments se nachází ve městě Réthymno (Řecko - Kréta).