Hledat

Ubytování

Ubytování město Zákros

Ve městě Zákros (Řecko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zákros

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zákros

Helen House

9,4

Helen House

Ubytování (Apartmán) Helen House. Situated in Zákros, Helen House is an apartment featuring a sun terrace and a balcony. Free WiFi is featured. Ubytování Helen House se nachází ve městě Zákros (Řecko - Kréta).

Ailamakis Apartements

9,2

Ailamakis Apartements

Ubytování (Apartmány) Ailamakis Apartements. Ailamakis Apartements se nachází v Zákrosu a nabízí výhled do zahrady, restauraci a zahradu. Ubytování Ailamakis Apartements se nachází ve městě Zákros (Řecko - Kréta).

Tania Maisonette Zakros

8,4

Tania Maisonette Zakros

Ubytování (Apartmán) Tania Maisonette Zakros. Situated in Zakros, this air-conditioned apartment features a terrace with mountain views. Guests benefit from balcony. Ubytování Tania Maisonette Zakros se nachází ve městě Zákros (Řecko - Kréta).

Villa Yasmin

Villa Yasmin

Ubytování (Vila) Villa Yasmin. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Yasmin is located in Zákros. Ubytování Villa Yasmin se nachází ve městě Zákros (Řecko - Kréta).

Hope's Studio

Hope's Studio

Ubytování (Apartmán) Hope's Studio. Hope's Studio se nachází v Zákrosu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Do Agios Nikolaos je to 50 km. Ubytování Hope's Studio se nachází ve městě Zákros (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Zákros

Město Zákros se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Zákros.