Hledat

Ubytování

Ubytování město Yaiza

Ve městě Yaiza (Španělsko) máme celkem 90 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Yaiza

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Yaiza

Villa Estaca Luxury

9,9

Villa Estaca Luxury

Ubytování (Vila) Villa Estaca Luxury. Boasting pool views, Villa Estaca Luxury offers accommodation with an outdoor swimming pool, a shared lounge and a terrace, around 2.5 km from Cerita... Ubytování Villa Estaca Luxury se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca de la Geria

9,9

Finca de la Geria

Ubytování (Prázdninový dům) Finca de la Geria. Finca de la Geria is located in Yaiza, 4.2 km from Montañas de Fuego Mountains, and provides a terrace, garden, and free WiFi. Ubytování Finca de la Geria se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lava Dreams

9,9

Lava Dreams

Ubytování (Vila) Lava Dreams. Located in Yaiza, within 7 km of Montañas de Fuego Mountains, Lava Dreams offers accommodation with free WiFi, air conditioning and an outdoor swimming... Ubytování Lava Dreams se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ocra Apartment

9,8

Ocra Apartment

Ubytování (Apartmán) Ocra Apartment. Boasting pool views, Ocra Apartment features accommodation with a patio and a kettle, around 6 km from Montañas de Fuego Mountains. Ubytování Ocra Apartment se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sol Y Mar

9,7

Villa Sol Y Mar

Ubytování (Vila) Villa Sol Y Mar. Set in Yaiza, Villa Sol Y Mar offers a private pool and free WiFi. Ubytování Villa Sol Y Mar se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Andrés

9,7

Casa Andrés

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Andrés. Featuring pool views, Casa Andrés provides accommodation with water sports facilities and a patio, around 13 km from Montañas de Fuego Mountains. Ubytování Casa Andrés se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Paradise Private Pool Yaiza

9,5

Villa Paradise Private Pool Yaiza

Ubytování (Vila) Villa Paradise Private Pool Yaiza. Situated in Yaiza, Villa Paradise Private Pool Yaiza features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Villa Paradise Private Pool Yaiza se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Emma Playa Blanca

9,5

Villa Emma Playa Blanca

Ubytování (Vila) Villa Emma Playa Blanca. Boasting pool views, Villa Emma provides accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 2.6 km from La Cruz Beach. Ubytování Villa Emma Playa Blanca se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Varadero Nauplius

9,4

Varadero Nauplius

Ubytování (Prázdninové domy) Varadero Nauplius. Ubytování Varadero Nauplius se nachází v letovisku Playa Blanca. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zázemí pro grilování. Ubytování Varadero Nauplius se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Esperanza

9,4

Finca Esperanza

Ubytování (Apartmány) Finca Esperanza. Set in Yaiza in the Canary Islands region and Montañas de Fuego Mountains reachable within 8 km, Finca Esperanza offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Finca Esperanza se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Diama

9,3

Casa Diama

Ubytování (Venkovský dům) Casa Diama. Located just outside the village of La Geria and 3 km from Timanfaya National Park, Casa Diama offers views of Diama and Chupadero mountains. Ubytování Casa Diama se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Iria

9,3

Casa Iria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Iria. Featuring an outdoor swimming pool and a 24-hour front desk, Casa Iria is well located in Yaiza, 1. Ubytování Casa Iria se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural los Ajaches

9,3

Casa Rural los Ajaches

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural los Ajaches. Built in the 16th century, Casa Rural los Ajaches is in the Atalaya hills, 6 km from Lanzarote’s Playa Blanca Beach. Ubytování Casa Rural los Ajaches se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote).

Villa Acacia

9,3

Villa Acacia

Ubytování (Vila) Villa Acacia. Set in Yaiza, within 2.8 km of Cerita Beach and 16 km of Montañas de Fuego Mountains, Villa Acacia offers accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytování Villa Acacia se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Buganvilla 19 forever

9,3

Buganvilla 19 forever

Ubytování (Vila) Buganvilla 19 forever. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Buganvilla 19 forever is located in Playa Blanca. Ubytování Buganvilla 19 forever se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote).

Villa Roble

9,2

Villa Roble

Ubytování (Vila) Villa Roble. Villa Roble is located in Yaiza, 16 km from Montañas de Fuego Mountains, and a garden and a terrace are available on-site. Ubytování Villa Roble se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Timanfaya

9,2

Casa Timanfaya

Ubytování (Apartmán) Casa Timanfaya. Located just 6 km from Montañas de Fuego Mountains, Casa Timanfaya provides accommodation in Yaiza with access to an outdoor swimming pool, a garden, as... Ubytování Casa Timanfaya se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cielos

9,2

Cielos

Ubytování (Vila) Cielos. Cielos is set in Yaiza and has a private pool, a kitchen and garden views. It is located 17 km from Montañas de Fuego Mountains and provides free WiFi. Ubytování Cielos se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Abeto

9,2

Villa Abeto

Ubytování (Vila) Villa Abeto. Set in Yaiza, just 2.8 km from Cerita Beach, Villa Abeto offers accommodation with an outdoor swimming pool, a terrace and free WiFi. Ubytování Villa Abeto se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Timanfaya Casa Rural

9,1

Timanfaya Casa Rural

Ubytování (Bed and breakfast) Timanfaya Casa Rural. Situated in Yaiza, Timanfaya Casa Rural features accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and pool views. Ubytování Timanfaya Casa Rural se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotelito La Era B&B

9

Hotelito La Era B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Hotelito La Era B&B. Set 6 km from Montañas de Fuego Mountains, Hotelito La Era B&B offers a restaurant, a bar and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Hotelito La Era B&B se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa María

9

Villa María

Ubytování (Vila) Villa María. Located in Playa Blanca, 700 metres from Montana Roja Beach, Villa María provides accommodation with an outdoor swimming pool, free WiFi and a 24-hour... Ubytování Villa María se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Ziegenstall" mit Meerblick

9

"Ziegenstall" mit Meerblick

Ubytování (Prázdninový dům) "Ziegenstall" mit Meerblick. "Ziegenstall" mit Meerblick is set in Yaiza and offers a garden and a terrace. Ubytování "Ziegenstall" mit Meerblick se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote).

Happy Villa

8,9

Happy Villa

Ubytování (Vila) Happy Villa. Located in Playa Blanca, Happy Villa provides accommodation with a private pool. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Happy Villa se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote).

Vista Timanfaya

8,9

Vista Timanfaya

Ubytování (Vila) Vista Timanfaya. Featuring pool views, Vista Timanfaya provides accommodation with a patio and a kettle, around 6 km from Montañas de Fuego Mountains. Ubytování Vista Timanfaya se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Duplex vista a Fuerteventura

8,9

Duplex vista a Fuerteventura

Ubytování (Prázdninový dům) Duplex vista a Fuerteventura. Set in Playa Blanca in the Canary Islands region, Duplex vista a Fuerteventura has a balcony and sea views. Situated 2. Ubytování Duplex vista a Fuerteventura se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Playa Blanca Beach Mate

8,8

Playa Blanca Beach Mate

Ubytování (Vila) Playa Blanca Beach Mate. Boasting a patio with pool views, and an outdoor swimming pool and a terrace, Playa Blanca Beach Mate can be found in Playa Blanca, close to Playa de las... Ubytování Playa Blanca Beach Mate se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hipoclub Villas, Zafiro 16 villa

8,8

Hipoclub Villas, Zafiro 16 villa

Ubytování (Vila) Hipoclub Villas, Zafiro 16 villa. Featuring pool views, Hipoclub Villas, Zafiro 16 villa provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.3 km from Montana Roja Beach. Ubytování Hipoclub Villas, Zafiro 16 villa se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa New York

8,8

Villa New York

Ubytování (Vila) Villa New York. Situated in Playa Blanca, 2.7 km from La Cruz Beach, Villa New York features accommodation with an outdoor swimming pool, free WiFi, a shared kitchen, and... Ubytování Villa New York se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 215 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de Hilario

8,7

Casa de Hilario

Ubytování (Penzion) Casa de Hilario. Casa de Hilario is 17 km from Lanzarote Airport, next to Timanfaya National Park. Ubytování Casa de Hilario se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prime Villas Lanzarote II

8,7

Prime Villas Lanzarote II

Ubytování (Vila) Prime Villas Lanzarote II. Featuring pool views, Prime Villas Lanzarote II provides accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 2.8 km from Cerita Beach. Ubytování Prime Villas Lanzarote II se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Blanca

8,7

Villa Blanca

Ubytování (Vila) Villa Blanca. Right in the centre of Playa Blanca, Villa Blanca boasts sea views from the terrace. The villa features pool views and is 17 km from Puerto del Carmen. Ubytování Villa Blanca se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Faro

8,7

Villa Faro

Ubytování (Vila) Villa Faro. Situated in Playa Blanca, 700 metres from Montana Roja Beach, Villa Faro features accommodation with an outdoor swimming pool, free WiFi and a 24-hour... Ubytování Villa Faro se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa tía Ela

8,6

Casa tía Ela

Ubytování (Privát) Casa tía Ela. Habitación privada en villa is set in Yaiza, 6 km from Montañas de Fuego Mountains, and offers a terrace, garden, and free WiFi. Ubytování Casa tía Ela se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Hotelito el Campo

8,6

B&B Hotelito el Campo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Hotelito el Campo. Situated in Yaiza, B&B Hotelito el Campo offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as a restaurant and a bar. Ubytování B&B Hotelito el Campo se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Longa

8,6

Villa Longa

Ubytování (Vila) Villa Longa. Located in Yaiza, Villa Longa provides a private pool and free WiFi. Ubytování Villa Longa se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ereza Villas El Varadero

8,6

Ereza Villas El Varadero

Ubytování (Vila) Ereza Villas El Varadero. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Ereza Villas El Varadero is set in Yaiza. Ubytování Ereza Villas El Varadero se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casona de Yaiza

8,6

La Casona de Yaiza

Ubytování (Venkovský dům) La Casona de Yaiza. The Casona de Yaiza can be found next to the Timanfaya National Park on Lanzarote. There is an outdoor swimming pool and all of the rooms have satellite... Ubytování La Casona de Yaiza se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Princesa Gara

8,5

Casa Princesa Gara

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Princesa Gara. Boasting pool views, Casa Princesa Gara features accommodation with an outdoor swimming pool and a balcony, around 2.8 km from Cerita Beach. Ubytování Casa Princesa Gara se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Flamboyan

8,5

Villa Flamboyan

Ubytování (Vila) Villa Flamboyan. Set in Yaiza, within 2.8 km of Cerita Beach and 16 km of Montañas de Fuego Mountains, Villa Flamboyan offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Villa Flamboyan se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Volcan y Mar

8,5

Volcan y Mar

Ubytování (Venkovský dům) Volcan y Mar. Boasting a swimming pool, a shared lounge, a garden and views of the garden, Volcan y Mar is situated in Yaiza and features accommodation with free WiFi. Ubytování Volcan y Mar se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Love Yaiza

8,5

Love Yaiza

Ubytování (Apartmán) Love Yaiza. Boasting city views, Love Yaiza offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 6 km from Montañas de Fuego Mountains. Ubytování Love Yaiza se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reina Negra

8,4

Reina Negra

Ubytování (Prázdninový dům) Reina Negra. Featuring a garden, Reina Negra offers accommodation in Yaiza with free WiFi and city views. Ubytování Reina Negra se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Milena

8,4

Casa Milena

Ubytování (Vila) Casa Milena. Boasting pool views, Casa Milena features accommodation with free bikes, a shared lounge and a terrace, around 3 km from Cerita Beach. Ubytování Casa Milena se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tamia

8,3

Villa Tamia

Ubytování (Vila) Villa Tamia. Situated in Playa Blanca, Villa Tamia features accommodation with a private pool and free WiFi. The villa is 2.8 km from Caleton de San Marcial Beach. Ubytování Villa Tamia se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gaida

8,2

Villa Gaida

Ubytování (Vila) Villa Gaida. Situated in Puerto Calero, Villa Gaida provides a private pool and free WiFi. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Villa Gaida se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Serena

8,2

Casa Serena

Ubytování (Apartmán) Casa Serena. Featuring lake views, Casa Serena features accommodation with a patio and a kettle, around 1.7 km from Playa Blanca. Ubytování Casa Serena se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Uva

8,2

Casa Uva

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Uva. Situated in Yaiza, within 17 km of Montañas de Fuego Mountains, Casa Uva offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Casa Uva se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vista Volcán

7,9

Vista Volcán

Ubytování (Prázdninový dům) Vista Volcán. Featuring pool views, Vista Volcán provides accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 7 km from Montañas de Fuego Mountains. Ubytování Vista Volcán se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

villa martha

7,7

villa martha

Ubytování (Apartmán) villa martha. Set in Yaiza, just 200 metres from Playa Dorada, villa martha offers accommodation with a shared outdoor swimming pool, a shared garden, a shared terrace... Ubytování villa martha se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vista Faro

7,5

Vista Faro

Ubytování (Prázdninový dům) Vista Faro. Located in Playa Blanca, Vista Faro offers accommodation with a private pool. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Vista Faro se nachází ve městě Yaiza (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Yaiza

Město Yaiza se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 90 hotelů a ubytování ve městě Yaiza.