Hledat

Ubytování

Ubytování město Vrasná

Ve městě Vrasná (Řecko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vrasná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vrasná

Freddy’s Place

9,3

Freddy’s Place

Ubytování (Apartmán) Freddy’s Place. Freddy’s Place se nachází v letovisku Vrasna, v blízkosti pláže Vrasna a necelý 1 km od pláže Nea Vrasna. Ubytování Freddy’s Place se nachází ve městě Vrasná (Řecko - Macedonia).

Polis΄ House

Polis΄ House

Ubytování (Apartmány) Polis΄ House. Situated 150 metres from Vrasna Beach, Polis΄ House offers a garden, barbecue facilities and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Polis΄ House se nachází ve městě Vrasná (Řecko - Macedonia).

IONISO Boutique Hotel

IONISO Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) IONISO Boutique Hotel. IONISO Boutique Hotel se nachází v letovisku Vrasna a nabízí ubytování pouze pro dospělé, venkovní bazén, bar a sdílený lounge. Ubytování IONISO Boutique Hotel se nachází ve městě Vrasná (Řecko - Macedonia).

Villa Dimitris Apartments & Bungalows

Villa Dimitris Apartments & Bungalows

Ubytování (Apartmány) Villa Dimitris Apartments & Bungalows. Villa Dimitris Apartments & Bungalows provides accommodation with a garden and free WiFi, and is set in Nea Vrasna. The apartment offers a terrace. Ubytování Villa Dimitris Apartments & Bungalows se nachází ve městě Vrasná (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Vrasná

Město Vrasná se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Vrasná.