Hledat

Ubytování

Ubytování město Vorízia

Ve městě Vorízia (Řecko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vorízia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vorízia

Corner Studio

Corner Studio

Ubytování (Apartmán) Corner Studio. Located in Vóroi in the Crete region, Corner Studio features a balcony and city views. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytování Corner Studio se nachází ve městě Vorízia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dafni House

Dafni House

Ubytování (Prázdninový dům) Dafni House. Set in Vóroi, Dafni House offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With garden views, this accommodation features a balcony. Ubytování Dafni House se nachází ve městě Vorízia (Řecko - Kréta).

TRADITIONAL FAMILY GUEST HOUSE IDI

TRADITIONAL FAMILY GUEST HOUSE IDI

Ubytování (Apartmán) TRADITIONAL FAMILY GUEST HOUSE IDI. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, TRADITIONAL FAMILY GUEST HOUSE IDI is set in Vorízia. Ubytování TRADITIONAL FAMILY GUEST HOUSE IDI se nachází ve městě Vorízia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vorízia

Město Vorízia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Vorízia.