Hledat

Ubytování

Ubytování město Vinica

Ve městě Vinica (Slovinsko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vinica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vinica

Frankovič Bed&Breakfast

9,5

Frankovič Bed&Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Frankovič Bed&Breakfast. Situated in Vinica, 42 km from Dolenjske Toplice, Frankovič Bed&Breakfast features a garden and free WiFi. Ubytování Frankovič Bed&Breakfast se nachází ve městě Vinica (Slovinsko - Dolenjska (Dolní Carniola)).

Bed&Breakfast Zilje

8,8

Bed&Breakfast Zilje

Ubytování (Bed and breakfast) Bed&Breakfast Zilje. Bed&Breakfast Zilje se nachází ve Vinici, 49 km od města Dolenjske Toplice. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Bed&Breakfast Zilje se nachází ve městě Vinica (Slovinsko - Dolenjska (Dolní Carniola)).

Apartment House Papa

Apartment House Papa

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment House Papa. Apartment House Papa is situated in Vinica. This holiday home features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment House Papa se nachází ve městě Vinica (Slovinsko - Dolenjska (Dolní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

kamp katra

kamp katra

Ubytování (Prázdninový dům) kamp katra. Kamp katra is located in Vinica and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování kamp katra se nachází ve městě Vinica (Slovinsko - Dolenjska (Dolní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TURIZEM BENETIC -CAMP VINICA

TURIZEM BENETIC -CAMP VINICA

Ubytování (Kemp) TURIZEM BENETIC -CAMP VINICA. Set in Vinica, 46 km from Dolenjske Toplice, TURIZEM BENETIC -CAMP VINICA offers a bar and free WiFi. The camping features a garden and sun terrace. Ubytování TURIZEM BENETIC -CAMP VINICA se nachází ve městě Vinica (Slovinsko - Dolenjska (Dolní Carniola)).

Vinica Castle

Vinica Castle

Ubytování (Hotel) Vinica Castle. Vinica Castle features a restaurant, free bikes, a bar and shared lounge in Vinica. With free WiFi, this 4-star hotel has a garden and barbecue facilities. Ubytování Vinica Castle se nachází ve městě Vinica (Slovinsko - Dolenjska (Dolní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vinica

Město Vinica se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Vinica.