Hledat

Ubytování

Ubytování město Villanueva de Valdueza

Ve městě Villanueva de Valdueza (Španělsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Kastilie a León

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Kastilie a León

CASA RURAL VERSOS

10

CASA RURAL VERSOS

Ubytování (Vila) CASA RURAL VERSOS. CASA RURAL VERSOS se nachází v San Martíně del Castañar a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování CASA RURAL VERSOS se nachází ve městě San Martín del Castañar (Španělsko - Kastilie a León).

El Refugio de las Arribes

10

El Refugio de las Arribes

Ubytování (Prázdninové domy) El Refugio de las Arribes. El Refugio de las Arribes se nachází ve městě Villarino de los Aires, 31 km od Miranda do Douro. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování El Refugio de las Arribes se nachází ve městě Villarino de los Aires (Španělsko - Kastilie a León).

CASA GELA. Entorno rural

10

CASA GELA. Entorno rural

Ubytování (Prázdninový dům) CASA GELA. Entorno rural. CASA GELA. Entorno rural se nachází v Berrocalu a nabízí zahradu a terasu. Poskytuje výhled na hory a je vzdálen 20 km od Rascafría. Ubytování CASA GELA. Entorno rural se nachází ve městě Berrocal (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Rural Miralmonte

10

Casa Rural Miralmonte

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Miralmonte. Casa Rural Miralmonte se nachází v San Leonardo de Yagüe a nabízí vířivku. Tento prázdninový dům má zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Rural Miralmonte se nachází ve městě San Leonardo de Yagüe (Španělsko - Kastilie a León).

Miragredos

10

Miragredos

Ubytování (Apartmán) Miragredos. Miragredos se nachází v Mombeltránu a nabízí vířivku. Klimatizované ubytování je vzdálené 37 km od obce Talavera de la Reina. Ubytování Miragredos se nachází ve městě Mombeltrán (Španělsko - Kastilie a León).

Zamora Suites Central

10

Zamora Suites Central

Ubytování (Apartmány) Zamora Suites Central. Zamora Suites Central se nachází v Zamoře, 400 metrů od býčí arény Zamora, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu. Ubytování Zamora Suites Central se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León).

El Chozo

10

El Chozo

Ubytování (Prázdninový dům) El Chozo. El Chozo se nachází ve městě Fuentidueña a nabízí bar, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování El Chozo se nachází ve městě Fuentidueña (Španělsko - Kastilie a León).

AVA-1

10

AVA-1

Ubytování (Apartmán) AVA-1. AVA-1 se nachází v Arévalu. Avila je vzdálená 45 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování AVA-1 se nachází ve městě Arévalo (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Rural Refugio Los Perdigones

10

Casa Rural Refugio Los Perdigones

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Refugio Los Perdigones. Situated in El Arenal in the Castile and Leon region, Casa Rural Refugio Los Perdigones features a patio and garden views. Ubytování Casa Rural Refugio Los Perdigones se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Turistica Rivera Del Zurguen

10

Casa Turistica Rivera Del Zurguen

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Turistica Rivera Del Zurguen. Casa Turistica Rivera Del Zurguen is situated in Morille and offers a bar and a terrace. Ubytování Casa Turistica Rivera Del Zurguen se nachází ve městě Morille (Španělsko - Kastilie a León).

Ordoño II Suite

10

Ordoño II Suite

Ubytování (Apartmán) Ordoño II Suite. Offering free WiFi and city views, Ordoño II Suite is an accommodation situated right in the heart of León, just 500 metres from San Isidoro Church and 700... Ubytování Ordoño II Suite se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Panorama Atico VuT-278

10

Panorama Atico VuT-278

Ubytování (Apartmán) Panorama Atico VuT-278. Featuring pool views, Panorama Atico VuT-278 offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a garden, around 600 metres from Royal... Ubytování Panorama Atico VuT-278 se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Hotel Caserio Aldeallana

10

Hotel Caserio Aldeallana

Ubytování (Hotel) Hotel Caserio Aldeallana. Hotel Caserio Aldeallana in Fuentemilanos provides adults-only accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Hotel Caserio Aldeallana se nachází ve městě Fuentemilanos (Španělsko - Kastilie a León).

En el Corazón de Zamora

10

En el Corazón de Zamora

Ubytování (Apartmán) En el Corazón de Zamora. Featuring city views, En el Corazón de Zamora provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 300 metres from Plaza Mayor. Ubytování En el Corazón de Zamora se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León).

Casa rural: Casa Marcelino

10

Casa rural: Casa Marcelino

Ubytování (Prázdninový dům) Casa rural: Casa Marcelino. Casa rural: Casa Marcelino is located in Montemayor de Pililla and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Casa rural: Casa Marcelino se nachází ve městě Montemayor de Pililla (Španělsko - Kastilie a León).

Casa de Pavón

10

Casa de Pavón

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Pavón. Situated in Corullón in the Castile and Leon region, Casa de Pavón features a balcony and mountain views. The holiday home has garden views and is 3. Ubytování Casa de Pavón se nachází ve městě Corullón (Španělsko - Kastilie a León).

Casa del Tío Marcelo

10

Casa del Tío Marcelo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del Tío Marcelo. Situated in Pedraza-Segovia, Casa del Tío Marcelo features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Casa del Tío Marcelo se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

La Casa de Ana

10

La Casa de Ana

Ubytování (Vila) La Casa de Ana. Located in Muelas de los Caballeros in the Castile and Leon region, La Casa de Ana has a balcony and pool views. Ubytování La Casa de Ana se nachází ve městě Muelas de los Caballeros (Španělsko - Kastilie a León).

Alberca 2

10

Alberca 2

Ubytování (Prázdninový dům) Alberca 2. Featuring a garden, private pool and garden views, Alberca 2 is set in Pelayos del Arroyo. The property features pool views and is 37 km from Navacerrada. Ubytování Alberca 2 se nachází ve městě Pelayos del Arroyo (Španělsko - Kastilie a León).

APARTAMENTO CENTRO

10

APARTAMENTO CENTRO

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO CENTRO. APARTAMENTO CENTRO se nachází v Salamance, 400 metrů od náměstí Plaza Mayor Salamanca, 800 metrů od univerzity a 700 metrů od Univerzity Pontificial... Ubytování APARTAMENTO CENTRO se nachází ve městě Salamanca (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Roque

10

Casa Roque

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Roque. Casa Roque se nachází v Turéganu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 23 km od Rascafría. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Casa Roque se nachází ve městě Turégano (Španělsko - Kastilie a León).

El apartamento de Andrea

10

El apartamento de Andrea

Ubytování (Apartmán) El apartamento de Andrea. Situated in Tordesillas in the Castile and Leon region, El apartamento de Andrea features a patio and garden views. Ubytování El apartamento de Andrea se nachází ve městě Tordesillas (Španělsko - Kastilie a León).

El Vallín de Lan

10

El Vallín de Lan

Ubytování (Prázdninový dům) El Vallín de Lan. Boasting ski-to-door access and a terrace, El Vallín de Lan offers accommodation in Cerezales del Condado with free WiFi and mountain views. Ubytování El Vallín de Lan se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Casa del Puente

10

Casa del Puente

Ubytování (Apartmán) Casa del Puente. Casa del Puente is situated in the Old Town of Avila district of Avila, less than 1 km from Lienzo Norte Conference and Exhibition Centre, a 14-minute walk... Ubytování Casa del Puente se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamento Rural Villamoronta

10

Apartamento Rural Villamoronta

Ubytování (Apartmán) Apartamento Rural Villamoronta. Set in the small mountain village of La Rad, Apartamento Rural Villamoronta features a charming terrace and gardens with views of the surrounding... Ubytování Apartamento Rural Villamoronta se nachází ve městě Burgos (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Paco de Gredos

10

Casa Paco de Gredos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Paco de Gredos. Casa Paco de Gredos se nachází v Arenas de San Pedro. Tento prázdninový dům má plně vybavenou kuchyň a balkon. Prázdninový dům má 4 ložnice a terasu. Ubytování Casa Paco de Gredos se nachází ve městě Arenas de San Pedro (Španělsko - Kastilie a León).

Glory Home II Catedral

10

Glory Home II Catedral

Ubytování (Apartmán) Glory Home II Catedral. Glory Home II Catedral se nachází v Zamoře a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Glory Home II Catedral se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León).

LA CASITA DEL PORTAL

10

LA CASITA DEL PORTAL

Ubytování (Prázdninový dům) LA CASITA DEL PORTAL. LA CASITA DEL PORTAL se nachází ve městě Pedro Bernardo a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a turistické informace. 43 km od Oropesy. Ubytování LA CASITA DEL PORTAL se nachází ve městě Pedro Bernardo (Španělsko - Kastilie a León).

Alojaguay RONDILLA

10

Alojaguay RONDILLA

Ubytování (Apartmán) Alojaguay RONDILLA. Situated 300 metres from Casa-Museo de Zorrilla, 2.5 km from Bullring of Valladolid and 200 metres from National Sculpture Museum, Alojaguay RONDILLA... Ubytování Alojaguay RONDILLA se nachází ve městě Valladolid (Španělsko - Kastilie a León).

Céntrico apartamento junto al Puente Romano

10

Céntrico apartamento junto al Puente Romano

Ubytování (Apartmán) Céntrico apartamento junto al Puente Romano. Boasting river views, Céntrico apartamento junto al Puente Romano features accommodation with a patio and a kettle, around 1. Ubytování Céntrico apartamento junto al Puente Romano se nachází ve městě Salamanca (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Rural Puerto Sanz

10

Casa Rural Puerto Sanz

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Puerto Sanz. Casa Rural Puerto Sanz is situated in Zazuar and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Casa Rural Puerto Sanz se nachází ve městě Zazuar (Španělsko - Kastilie a León).

CASA COLOMBA

10

CASA COLOMBA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA COLOMBA. Featuring accommodation with a terrace, CASA COLOMBA is set in Santa Colomba de Somoza. The holiday home has river views and is 40 km from La Bañeza. Ubytování CASA COLOMBA se nachází ve městě Santa Colomba de Somoza (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Rural Castil de Cabras

10

Casa Rural Castil de Cabras

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Castil de Cabras. Situated in San Miguel de Valero in the Castile and Leon region, Casa Rural Castil de Cabras features a patio and garden views. Ubytování Casa Rural Castil de Cabras se nachází ve městě San Miguel de Valero (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Rural Aguachales

10

Casa Rural Aguachales

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Aguachales. Located in Villanueva-Matamala, Casa Rural Aguachales offers bar, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Casa Rural Aguachales se nachází ve městě Villanueva-Matamala (Španělsko - Kastilie a León).

LA CASA DEL TIO MASE

10

LA CASA DEL TIO MASE

Ubytování (Prázdninový dům) LA CASA DEL TIO MASE. Set in Carbonero el Mayor in the Castile and Leon region, LA CASA DEL TIO MASE features a patio. The accommodation is 49 km from Navacerrada. Ubytování LA CASA DEL TIO MASE se nachází ve městě Carbonero el Mayor (Španělsko - Kastilie a León).

La casita de la señora María

10

La casita de la señora María

Ubytování (Prázdninový dům) La casita de la señora María. Boasting garden views, La casita de la señora María features accommodation with a patio and a coffee machine, around 7 km from Ponferrada Castle. Ubytování La casita de la señora María se nachází ve městě Ponferrada (Španělsko - Kastilie a León).

Casas del Castillo, 1

10

Casas del Castillo, 1

Ubytování (Apartmán) Casas del Castillo, 1. In the Old Town of Avila district of Avila, close to Lienzo Norte Conference and Exhibition Centre, casas del castillo has a garden and a washing machine. Ubytování Casas del Castillo, 1 se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Precioso Apartamento con terraza a 1 minuto de la Plaza Mayor

10

Precioso Apartamento con terraza a 1 minuto de la Plaza Mayor

Ubytování (Apartmán) Precioso Apartamento con terraza a 1 minuto de la Plaza Mayor. Precioso Apartamento con terraza se nachází v centru Salamancy, kousek od náměstí Plaza Mayor Salamanca a univerzity Salamanca. Ubytování Precioso Apartamento con terraza a 1 minuto de la Plaza Mayor se nachází ve městě Salamanca (Španělsko - Kastilie a León).

El Portalón

10

El Portalón

Ubytování (Prázdninový dům) El Portalón. El Portalón se nachází v El Espinaru a nabízí zahradu a terasu. Prázdninový dům má výhled do zahrady a je vzdálen 17 km od San Lorenzo de El Escorial. Ubytování El Portalón se nachází ve městě El Espinar (Španělsko - Kastilie a León).

*APARTAMENTO ESTILO BOHO CON MUCHO ENCANTO*

10

*APARTAMENTO ESTILO BOHO CON MUCHO ENCANTO*

Ubytování (Apartmán) *APARTAMENTO ESTILO BOHO CON MUCHO ENCANTO*. *APARTAMENTO ESTILO BOHO CON MUCHO ENCANTO* se nachází v Ponferradě, 500 metrů od divadla Bergidum a 500 metrů od hradu Ponferrada, v oblasti, kde se... Ubytování *APARTAMENTO ESTILO BOHO CON MUCHO ENCANTO* se nachází ve městě Ponferrada (Španělsko - Kastilie a León).

Vivienda Turística Los Sitios en Astorga

10

Vivienda Turística Los Sitios en Astorga

Ubytování (Apartmán) Vivienda Turística Los Sitios en Astorga. Vivienda Turística Los Sitios en Astorga se nachází asi 100 metrů od paláce Palacio Episcopal de Astorga a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem... Ubytování Vivienda Turística Los Sitios en Astorga se nachází ve městě Astorga (Španělsko - Kastilie a León).

Vivienda La Laguna

10

Vivienda La Laguna

Ubytování (Prázdninový dům) Vivienda La Laguna. Vivienda La Laguna se nachází v Moreruele de los Infanzones a nabízí ubytování s obývacím pokojem, bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Vivienda La Laguna se nachází ve městě (Španělsko - Kastilie a León).

Turismo de calidad Avila Casa Prana

10

Turismo de calidad Avila Casa Prana

Ubytování (Vila) Turismo de calidad Avila Casa Prana. Turismo de calidad se nachází v Avile, 17 km od obchodního centra Bulevar-Carrefour a Národní policejní akademie. Ubytování Turismo de calidad Avila Casa Prana se nachází ve městě Ávila (Španělsko - Kastilie a León).

Párpados, casa con jacuzzi para dos

10

Párpados, casa con jacuzzi para dos

Ubytování (Apartmán) Párpados, casa con jacuzzi para dos. Boasting a spa bath, Párpados, casa con jacuzzi para dos is set in Mélida. The air-conditioned accommodation is 33 km from Cuéllar. Ubytování Párpados, casa con jacuzzi para dos se nachází ve městě Mélida (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Florentino. Casa rural centenaria.

10

Casa Florentino. Casa rural centenaria.

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Florentino. Casa rural centenaria.. Casa Florentino se nachází v Torre Val de San Pedro v Kastilii a Leonu. Casa rural centenaria. Má zahradu. Ubytování Casa Florentino. Casa rural centenaria. se nachází ve městě Torre Val de San Pedro (Španělsko - Kastilie a León).

Lexury Suite Acqua

10

Lexury Suite Acqua

Ubytování (Apartmán) Lexury Suite Acqua. Lexury Suite Acqua se nachází v Babilafuente a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. 20 km od Salamanky. Ubytování Lexury Suite Acqua se nachází ve městě Babilafuente (Španělsko - Kastilie a León).

El Capricho de los Carrascos

10

El Capricho de los Carrascos

Ubytování (Prázdninový dům) El Capricho de los Carrascos. El Capricho de los Carrascos se nachází ve městě Juarros de Voltoya a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. Ubytování El Capricho de los Carrascos se nachází ve městě Juarros de Voltoya (Španělsko - Kastilie a León).