Hledat

Ubytování

Ubytování město Veržej

Ve městě Veržej (Slovinsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Veržej

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Veržej

Apartma Špelca Banovci

9,9

Apartma Špelca Banovci

Ubytování (Apartmán) Apartma Špelca Banovci. Set in Banovci, Apartma Špelca Banovci offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartma Špelca Banovci se nachází ve městě Veržej (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Galunder

9,3

Apartments Galunder

Ubytování (Apartmány) Apartments Galunder. Located in Veržej Village, Apartments Galunder offer a garden with BBQ facilities and free bikes. Ubytování Apartments Galunder se nachází ve městě Veržej (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMA V BANOVCIH

8,2

APARTMA V BANOVCIH

Ubytování (Apartmán) APARTMA V BANOVCIH. Located in Banovci in the Pomurje region, APARTMA V BANOVCIH has a balcony. The property features pool views and is 22 km from Bad Radkersburg. Ubytování APARTMA V BANOVCIH se nachází ve městě Veržej (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Extraordinary apartment in Terme Banovci spa resort

8,1

Extraordinary apartment in Terme Banovci spa resort

Ubytování (Apartmán) Extraordinary apartment in Terme Banovci spa resort. Extraordinary apartment up to 8 people Terme Banovci spa resort se nachází v obci Veržej, jen pár kroků od termálních lázní Banovci, a nabízí ubytování s... Ubytování Extraordinary apartment in Terme Banovci spa resort se nachází ve městě Veržej (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming little nature house in Terme Banovci Spa

7,3

Charming little nature house in Terme Banovci Spa

Ubytování (Prázdninový dům) Charming little nature house in Terme Banovci Spa. Boasting pool views, Charming little nature house in Terme Banovci Spa features accommodation with an outdoor swimming pool, a bar and barbecue facilities,... Ubytování Charming little nature house in Terme Banovci Spa se nachází ve městě Veržej (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma

Apartma

Ubytování (Apartmán) Apartma. Apartma is a property set in Veržej near Banovci Thermal Spa. Ubytování Apartma se nachází ve městě Veržej (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atera

Atera

Ubytování (Apartmány) Atera. Located in Banovci, 25 km from Bad Radkersburg, Atera provides free bikes and free WiFi. Ubytování Atera se nachází ve městě Veržej (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy apartment in Terme Banovci spa resort

Cozy apartment in Terme Banovci spa resort

Ubytování (Apartmán) Cozy apartment in Terme Banovci spa resort. Set in Veržej, within 200 metres of Banovci Thermal Spa, Cozy apartment in Terme Banovci spa resort offers accommodation with free WiFi, air conditioning... Ubytování Cozy apartment in Terme Banovci spa resort se nachází ve městě Veržej (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

White Mountain

White Mountain

Ubytování (Apartmán) White Mountain. Featuring garden views, White Mountain offers accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Banovci Thermal Spa. Ubytování White Mountain se nachází ve městě Veržej (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Banonia

Apartmaji Banonia

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Banonia. Located in Veržej in the Pomurje region, with Banovci Thermal Spa nearby, Apartmaji Banonia provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmaji Banonia se nachází ve městě Veržej (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Veržej

Město Veržej se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Veržej.