Hledat

Ubytování

Ubytování město Vermiglio

Ve městě Vermiglio (Itálie) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vermiglio

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vermiglio

Chalet Stavel

10

Chalet Stavel

Ubytování (Horské chaty) Chalet Stavel. Chalet Stavel se nachází v obci Vermiglio, 11 km od průsmyku Tonale, a nabízí gril. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Stavel se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Vermiglio

10

Appartamento Vermiglio

UbytováníAppartamento Vermiglio. Appartamento Vermiglio nabízí ubytování v obci Vermiglio, 12 km od průsmyku Tonale. K dispozici je také balkon. Ubytování Appartamento Vermiglio se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ca de Cortina Casa Alpina

10

Ca de Cortina Casa Alpina

UbytováníCa de Cortina Casa Alpina. Ca de Cortina Casa Alpina se nachází ve Vermigliu a nabízí výhled na hory a zahradu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ca de Cortina Casa Alpina se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ca' dei Martinei

9,9

Ca' dei Martinei

Ubytování (Apartmán) Ca' dei Martinei. Ca' dei Martinei se nachází v obci Vermiglio a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 11 km od průsmyku Tonale. Ubytování Ca' dei Martinei se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

CA' DEI MARIANE

9,9

CA' DEI MARIANE

UbytováníCA' DEI MARIANE. CA' DEI MARIANE nabízí ubytování ve Vermigliu, 12 km od průsmyku Tonale. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CA' DEI MARIANE se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento DIAMANTE

9,8

Appartamento DIAMANTE

Ubytování (Apartmán) Appartamento DIAMANTE. Appartamento DIAMANTE se nachází v Passo del Tonale, 700 metrů od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování Appartamento DIAMANTE se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Eleonora

9,7

Appartamento Eleonora

UbytováníAppartamento Eleonora. Appartamento Eleonora se nachází v obci Vermiglio, pouhých 10 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s výhledem na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Appartamento Eleonora se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Silvia

9,2

Appartamento Silvia

Ubytování (Apartmán) Appartamento Silvia. Appartamento Silvia se nachází ve Vermigliu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na město. 49 km od Poschiava. Ubytování Appartamento Silvia se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Chalet Al Foss

9,2

Hotel Chalet Al Foss

Ubytování (Hotel) Hotel Chalet Al Foss. Hotel Chalet Al Foss se nachází v poklidné části údolí Val di Sole, 2 km od obce Vermiglio. Ubytování Hotel Chalet Al Foss se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Alpino

9,2

Albergo Alpino

Ubytování (Hotel) Albergo Alpino. Albergo Alpino se nachází v údolí Val di Sole v obci Vermiglio a nabízí pokoje v horském stylu s bezplatným Wi-Fi a restauraci, která se specializuje na... Ubytování Albergo Alpino se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Presanella

9,2

Appartamenti Presanella

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Presanella. Appartamenti Presanella se nachází ve Vermigliu, 50 metrů od zastávky skibusu a 300 metrů od bežeckých tratí, a nabízí terasu. Ubytování Appartamenti Presanella se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Volpaia rooms and apartments

9

Agritur Volpaia rooms and apartments

UbytováníAgritur Volpaia rooms and apartments. Agritur Volpaia rooms and apartments se nachází v obci Vermiglio a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou a výhledem na hory. Ubytování Agritur Volpaia rooms and apartments se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bilocale con cucina a 300 metri dalle pista da sci del Passo del Tonale

8,9

Bilocale con cucina a 300 metri dalle pista da sci del Passo del Tonale

Ubytování (Apartmán) Bilocale con cucina a 300 metri dalle pista da sci del Passo del Tonale. Bilocale con cucina a 300 metri dalle pista da sci del Passo del Tonale se nachází v Passo del Tonale. 500 metrů od průsmyku Tonale Pass. Ubytování Bilocale con cucina a 300 metri dalle pista da sci del Passo del Tonale se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Vacanza Zambotti

8,5

Casa Vacanza Zambotti

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanza Zambotti. Casa Vacanza Zambotti nabízí ubytování se zahradou asi 11 km od průsmyku Tonale. Výhled směřuje na město a hory. Ubytování Casa Vacanza Zambotti se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Mosconi Mistica

8,5

Appartamenti Mosconi Mistica

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Mosconi Mistica. Appartamenti Mosconi Mistica se nachází v obci Fraviano. Nabízí ubytování v jednoduše zařízených apartmánech s výhledem na hory. Ubytování Appartamenti Mosconi Mistica se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Velon

8,4

Baita Velon

Ubytování (Hotel) Baita Velon. Baita Velon se nachází ve městě Vermiglio a nabízí pokoje a studiové apartmány, zahradu se zázemím pro grilování, stolním tenisem a dětským hřištěm a... Ubytování Baita Velon se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Ilaria

8,3

Appartamento Ilaria

Ubytování (Apartmán) Appartamento Ilaria. Appartamento Ilaria se nachází ve Vermigliu a nabízí terasu. Poschiavo je vzdálené 49 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Ilaria se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Luna Bianca Apartment

7,3

Luna Bianca Apartment

Ubytování (Apartmán) Luna Bianca Apartment. Luna Bianca Apartment se nachází ve Vermigliu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a k průsmyku Tonale je to 400 metrů. Ubytování Luna Bianca Apartment se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Redivalle

7

Residence Redivalle

Ubytování (Aparthotel) Residence Redivalle. Residence Redivalle se nachází 200 metrů od horského průsmyku Tonale v centru střediska Passo del Tonale a nabízí apartmány s možností vlastního stravování... Ubytování Residence Redivalle se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita di montagna Stavel

5,6

Baita di montagna Stavel

Ubytování (Apartmán) Baita di montagna Stavel. Baita di montagna Stavel se nachází ve Vermigliu. 30 km od Bormia. Apartmán má samostatnou ložnici, plně vybavený kuchyňský kout a koupelnu. Ubytování Baita di montagna Stavel se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Oster

Maso Oster

UbytováníMaso Oster. Maso Oster se nachází ve Vermigliu. 9 km od průsmyku Tonale. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Maso Oster se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Presanella

Appartamento Presanella

UbytováníAppartamento Presanella. Boasting mountain views, Appartamento Presanella provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 11 km from Tonale Pass. Ubytování Appartamento Presanella se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rustico Bertolini

Rustico Bertolini

Ubytování (Chata) Rustico Bertolini. Rustico Bertolini se nachází v obci Vermiglio, 5 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování obklopené horami. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rustico Bertolini se nachází ve městě Vermiglio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Vermiglio

Město Vermiglio se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Vermiglio.