Hledat

Ubytování

Ubytování město Vergina

Ve městě Vergina (Řecko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vergina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vergina

Hotel Archontiko Dimitra

9,5

Hotel Archontiko Dimitra

Ubytování (Hotel) Hotel Archontiko Dimitra. Situated within a short walking distance from the Archaeological Site of Vergina, Hotel Archontiko Dimitra offers spacious suites with seating area and... Ubytování Hotel Archontiko Dimitra se nachází ve městě Vergina (Řecko - Macedonia).

Mario’s house

9

Mario’s house

Ubytování (Privát) Mario’s house. Set 700 metres from Vergina -Aigai, Mario’s house offers accommodation with a shared lounge, a garden and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Mario’s house se nachází ve městě Vergina (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Estate Kalaitzis

9

Estate Kalaitzis

Ubytování (Hotel) Estate Kalaitzis. Offering all the comforts of a gourmet countryside retreat, personal services and serenity, Estate Kalaitzis is located in Metochi Prodromou, 4 km from the... Ubytování Estate Kalaitzis se nachází ve městě Vergina (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olympia Guesthouse

8,9

Olympia Guesthouse

Ubytování (Penzion) Olympia Guesthouse. Guesthouse Olympia lies in Vergina town within a small distance from the archaeological site. Ubytování Olympia Guesthouse se nachází ve městě Vergina (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aigon Hotel

8,8

Aigon Hotel

Ubytování (Hotel) Aigon Hotel. Situated in historic Vergina, close to King Philips tomb, Hotel Aigon offers free Wi-Fi throughout and has a snack bar, a lounge with fireplace, and a... Ubytování Aigon Hotel se nachází ve městě Vergina (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Evridiki

8,7

Evridiki

Ubytování (Penzion) Evridiki. Set amidst a private olive grove, Evridiki is located near the archaeological site of Vergina. Ubytování Evridiki se nachází ve městě Vergina (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Vergina

8,7

Pension Vergina

Ubytování (Penzion) Pension Vergina. Featuring free WiFi and a terrace, Pension Vergina offers pet-friendly accommodation in Vergina. Free private parking is available on site. Ubytování Pension Vergina se nachází ve městě Vergina (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vergina

Město Vergina se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Vergina.