Hledat

Ubytování

Ubytování město Vegadeo

Ve městě Vegadeo (Španělsko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vegadeo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vegadeo

Casa De Aldea La Galea

9,8

Casa De Aldea La Galea

Ubytování (Venkovský dům) Casa De Aldea La Galea. Set in Vegadeo, Casa De Aldea La Galea offers accommodation with a patio and free WiFi. The country house features river views and is 18 km from Taramundi. Ubytování Casa De Aldea La Galea se nachází ve městě Vegadeo (Španělsko - Asturie).

Alborada del Eo

9,4

Alborada del Eo

Ubytování (Apartmány) Alborada del Eo. Tento okouzlující venkovský dům se nachází v malé vesnici Villameitide, 2 km od Vegadeo. Ubytování Alborada del Eo se nachází ve městě Vegadeo (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Albariño

9,1

Apartamentos Albariño

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Albariño. Tento zrekonstruovaný dům z 19. století se nachází naproti vesnickému kostelu Vegadeo a nabízí světlá moderní studia s bezplatným Wi-Fi a společnou... Ubytování Apartamentos Albariño se nachází ve městě Vegadeo (Španělsko - Asturie).

Hotel Rural Casona Trabadelo

9,1

Hotel Rural Casona Trabadelo

Ubytování (Hotel) Hotel Rural Casona Trabadelo. Tento venkovský hotel umístěný v tradiční farmě v asturianském stylu nabízí odpočinek v tichém prostředí přírody u řeky Eo. Ubytování Hotel Rural Casona Trabadelo se nachází ve městě Vegadeo (Španělsko - Asturie).

Hotel Casa Soto

8,8

Hotel Casa Soto

Ubytování (Hotel) Hotel Casa Soto. Hotel Casa Soto is situated in Vegadeo and has a garden and a terrace. This 3-star hotel offers room service and a tour desk. Ubytování Hotel Casa Soto se nachází ve městě Vegadeo (Španělsko - Asturie).

Casa de Aduanas

8,4

Casa de Aduanas

Ubytování (Apartmány) Casa de Aduanas. Set in Vegadeo, 18 km from Taramundi, Casa de Aduanas offers a garden and free WiFi. Ubytování Casa de Aduanas se nachází ve městě Vegadeo (Španělsko - Asturie).

HOTEL-APARTAMENTOS LA BILBAINA

8,1

HOTEL-APARTAMENTOS LA BILBAINA

Ubytování (Aparthotel) HOTEL-APARTAMENTOS LA BILBAINA. HOTEL-APARTAMENTOS LA BILBAINA se nachází ve městě Vegadeo, 35 km od města Burela de Cabo, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování HOTEL-APARTAMENTOS LA BILBAINA se nachází ve městě Vegadeo (Španělsko - Asturie).

Hostal La Parra

8

Hostal La Parra

Ubytování (Hotel) Hostal La Parra. Hostal La Parra se nachází ve městě Vegadeo a nabízí terasu. Pokoje mají psací stůl, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Ubytování Hostal La Parra se nachází ve městě Vegadeo (Španělsko - Asturie).

Cabañas Huma 1

Cabañas Huma 1

Ubytování (Apartmán) Cabañas Huma 1. Cabañas Huma 1 se nachází ve Villameitide v Asturii a nabízí zahradu. Klimatizované ubytování je vzdálené 11 km od Ribadea. Ubytování Cabañas Huma 1 se nachází ve městě Vegadeo (Španělsko - Asturie).

Cabañas Huma 2

Cabañas Huma 2

Ubytování (Apartmán) Cabañas Huma 2. Cabañas Huma 2 se nachází ve městě Vegadeo v Asturii a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Cabañas Huma 2 se nachází ve městě Vegadeo (Španělsko - Asturie).

Ubytování ve městě Vegadeo

Město Vegadeo se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Vegadeo.